Šta je novo?

iPhone - FAQ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad kazes detaljne google mape za srbiju na sta tacno mislis? Posto ono sto ja upravo videh na guglu nesto i ne bih bas nazvao detaljno?!

Sve ulice su ucrtane kao i putevi (kao poseban layer kao uostalom za sve zemlje). Još uvek nema imena ali mislim da je to pitanje trenutka kada će da se updatuje pošto se sve ovo pojavilo pre nepunih par sati.
 
Pa shta znachi google maps kad to nije navigacija :)
 
Aaaaaaaa VRRHHHH!!!!!

Jao pa imena ulica ce 100% za par meseci ako ne i do kraja god... juuuhuuu :p


Nego ljudi na google maps vidim te ucrtane ulice al na iphoneu ne??? Wtf? Jel vama radi?
 
Ima Google Earth za IPhone... odlicno radi obzirom na limite telefona.

A sad pitanje... Kojom logikom se rukovodi telefon prilikom izbora koju ce konekciju da koristi za internet. Wireless ili 3G/Edge. Npr.. otvorim google mape.. da li ce telefon da skida slike sa wirelessa ili 3G (ako je pravilno podesen)
 
wireless
3G
Edge
GPRS


znam da ima google earth, koristim ga, al nisi razumeo pitanje >>> U MAPS aplikaciji na telefonu nemam nase ulice....???
 
Više nije ni bitno kad će izašle su detaljne google mape za Srbiju :)

sjajno! :)

...mada moja ulica u Pazovi je pogresno ucrtana :D ali super sto se nesto desava po pitanju srbije na google maps.

inace kako google maps moze da zameni iGo ? gmaps ne moze da ti da klasicnu navigaciju u kolima zar ne ?

btw jeste li videli navigaciju na novom iPhone 3GS ?

ukljucis kameru i na kameri ti iscrtava putokaze !! :D - kao HUD moze da sluzi iPhone 3GS
 
e imam pitanje za mms.. nece da ode.. podesio sam iphone za telenor.
Da li ima neki trick ili moram da koristim neku 3rd arty app za mms?
 
vec smo ranije spominjali ovo ali:

da li postoji TO-DO program ALI u kojem se mogu definisati to-do zadaci VEZANO za lokaciju.


dakle napravim svoju to-do listu gde kazem:
"plati racun za struju" ali umesto da definisem npr. vreme za taj "to-do" ja definišem lokaciju na mapi - odaberem zgradu pošte.

taj "to-do" zadatak mi se aktivira kada fizicki budem bio u blizini zgrade pošte :)

jel neko napravio ovako nesto do sad ? :) (yooyo, ako ces da praviš dođeš mi pivo + besplatnu licencu i biću ti beta tester for free :))
 
Poslednja izmena:
Zanimljiva zamisao, moram priznati.
 
SwirlyMMS se placa i nece da radi sa OS3 + 3G.
Postoji SwirlyMMS2 ali se i on placa.

Da li postoji ikakava mogucnost da se MMS posalje iz default Messages aplikacije na telefonu?
 
google maps ima adrese ali ih ne prikazuje.. ako probate search na neku adresu naci ce ulicu
 
a gde su te ulice?

mapjrg.png


satelite.png


znam da je ovo sa nokije, ali valjda je to sve isto kod google maps :)
 
SwirlyMMS se placa i nece da radi sa OS3 + 3G.
Postoji SwirlyMMS2 ali se i on placa.

Da li postoji ikakava mogucnost da se MMS posalje iz default Messages aplikacije na telefonu?

Naravno bre... pa OS3.0 podržava MMS, ne znam u čemu je problem... Na kojoj si mreži?
 
Sad i ja probao i nece da posalje MMS:wall:
 
Aman, pogledajte topic o tome na iSrbija, smorili ste ovde!
 
Daj linak

edit:
ok.. sredio sam problem... nisam siguran ali je verovatno trebalo da restartujem telefon.
 
Poslednja izmena:
SwirlyMMS se placa i nece da radi sa OS3 + 3G.
Postoji SwirlyMMS2 ali se i on placa.

Da li postoji ikakava mogucnost da se MMS posalje iz default Messages aplikacije na telefonu?

Pa OS3 ima podrsku za MMS i mora da ti radi.

EDIT: sad videh da si resio problem :)
 
Poslednja izmena:
Tu priču mogu da prodaju samo Amerima. Debili.
 
Shto se tiche wifija, provalio sam jednu stvar. Probajte program Wifitrak, nalazi apove i kada ih originalna aplikacija ne vidi, juche sam pola dana surfovao preko wifija tako, i vishe puta sam probao, ali ugradjeni softver uopshte ne vidi AP.
 
Odlicna aplikacija, vec duze vreme je koristim na ipodu.
 
Gde se nalaze na Ajfonu SMS alert tones? Ringtones su u /private/var/stash/Ringtones

Hteo bih da ubacim neke svoje custom
 
Ne mozes tek tako, moras da ubijes neki od default SMS tonova da bi ubacio svoje.
 
Shto se tiche wifija, provalio sam jednu stvar. Probajte program Wifitrak, nalazi apove i kada ih originalna aplikacija ne vidi, juche sam pola dana surfovao preko wifija tako, i vishe puta sam probao, ali ugradjeni softver uopshte ne vidi AP.

Wifitrak se placa ili se varam? Ima ga u Appstore ali kosta. Preko cega ste ga instalirali Icy, Cydia ili Installous?
 
Nemam pojma da li se placa, ja sam ga skinuo preko cydie, a poceo sam da koristim installous, bolji mi je.
 
Installous je jedna od najboljih aplikacija za iphone, ali se cesto desava da je sajt down, a i ne moze bas sve da se nadje. Da li postoji neka alternativa?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno