Boji, nisam ja ni rekao da je CT dobra firma za zaposliti se u njoj 🙂 samo da su veliki...Secam se jednom, kad sam odneo svoj acer na servis, dolazi covek da donese mobilni telefon na reklamaciju. Zena na prijemu (posao joj je: uzme i zavede) uzima telefon u ruku i iste sekunde kaze:
- Mora da vam je telefon upao u vodu..
- Ne, nije mi telefon upao u vodu
- Pa dobro, ne mora da upadne, ili ste pricali po kisi, ili je bila visoka vlaga u prostoriji..
- Imam garanciju, ne *****avaj.
Dakle LOL 🙂 Otpustaju radnike i svetski mamuti, samo sto je kod nas specifican mentalitet...Retke su gazde koje brinu o radnicima...***, kod nas ce se u HW radnji pre zaposliti covek koji jedva poznaje materiju a zna da uvali kupcu, nego ok, normalan lik, koji stvarno poznaje hardver...