marin
Slavan
- Učlanjen(a)
- 05.08.2005
- Poruke
- 321
- Poena
- 319
Ma, bre, samo da ima vezu sa racunarom preko novog standarda - DVI, da nije onaj stari... Takva veza obezbedjuje jasniju i ostriju sliku, kao i da nema duhova. Opet zavisi od monitora kakva ce slika biti, ali u visim rezolucijama, kakvu i imaju 20" i veci monitori, sve vise dolaze do izrazaja lose strane "starog" kabla i veze i dobre strane "novog". Eto, samo pazi da monitor koji kupujes ima i novi standard povezivanja sa grafickom i automatski ces imati bolju sliku na ekranu. Primetices da najjeftiniji monitori, nemaju DVI vec samo stari D-sub - VGA konektor. Tako da i odatle mozes zakljuciti nesto.