Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

Moze li tekst bata za eqm miner za nvidiu na coinmine-u?
 
Poslednja izmena:
Ako misliš na novi miner za nvidiu, ne može da se koristi ni jedan pool osim nicehashovog, znači bat je:
eqm -u TvojaBTCadresa -t 0 -cd 0

Ovo je ako ćeš da kopaš samo sa jednom kartom i bez cpu..
 
ljudi, cim upisete imekopaca.exe -h pokazace vam se sve komande pa namestite kako vam odgovara
stalno smarate za taj .bat
 
Jel probao neko novi silentarmy sa Cygwin-om , zanimaju me rx470, rx480 , 7950 I 380x.Za 470 mi se cini ista brzina , ako ne za nijansu brze ,ali potrosnja struje manja...
 
ljudi, cim upisete imekopaca.exe -h pokazace vam se sve komande pa namestite kako vam odgovara
stalno smarate za taj .bat
A postoji i readme fajl, u kojem je sve detaljno objašnjeno, no ljudima je lakše da gotovo ubace i dvoklikom zarađuju bez imalo muke :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Odose i zeka i zclassic u provaliju sto se tice cene...
 
Poslednja izmena:
nije to nikakav problem, nego nemamo svi isti broj kartica recimo u racunaru, pa recimo ako nekome radi -g 0,1,2,3 drugom ko ima 2 kartice nece raditi itd itd.
Mislim nisu parametri univerzalni.Nece svaki put copy paste da radi :)
 
sta gde skace, pa na berzi... zec ode veceras na 0.18 btc, jos claymore daje brzi program veceras verovatno, jer silentarmy V5 isto radi kao clay 4.0.. bez cpu usage..
 
bas skace :)
evo rezultata za sad sa silentarmy , na 2 kompa rasporedjeno , vuce 850w iz zida..(jos nisam stigao da smanjujem napon ,hocu da vidim koliko je stabilno)
2 x380x380x.JPG
1x7950 + 3 x rx470.JPG470
 
Kome to smeta jak Zec?
 
Moras da skines Cygwin , izaberi python3.4 , bat file je:

c:\cygwin64\bin\python3.4m silentarmy --instances=1 -c stratum+tcp://zec.coinmine.pl:7007 -u tvoj_user -p tvoj_pass --use 0,1,2,3
izmeni
--use na broj kartica koje ces da koristis
 
@vladanr jel brzi od claya 4.0?

Nisam imao slobodnog vremena da optimizujem za clay 4.0 , pa ti meni reci svoje rezultate za clay :)

clay silentarmy
rx470 65-70 71-80 3 komada 220-225 prosek za sa
7950 56-60 66-70
380x 51-55 51-55 2 komada 108-110 prosek za sa

potrosnja ukupno manja oko 110-125w iz zida za sve , jos nisam undervolt-ovao do kraja...

3 x rx480 8gb sa sa daje oko 260 (1260-2100),ne znam potrosnju , nije mi pri ruci...
 
Poslednja izmena:
ja sam probao, nije mi mnogo brzi od claymore, mozda gresim ali slicno daje... vidim da je potrsonja manja i da su karte hladne, sto je veliki + i cpu rasterecen skroz...280x sa modovanim biosom daju 90 sola
 
Isto ko clay samo nema 2.5% fee...stim da moze to i vise ako se biosi utegnu
 
to i mene interesuje posto nemam ni jednu kartu na linuxu pa sam zato postovao, da neko proba i javi sta je uradio.
Taj miner inace ima isto fee i closed source je.
 
Nazad
Vrh Dno