Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

I ja bih rekao da je nešto brži ali ne voli da se koristi cpu za majning, odma mi pada gpu rate.
 
a i extra je stabilan, meni se vrti otkad je izasao a ni jednom nije niti zakucao niti usporio,tj. smanjio broj sol/s
 
Kad koristim ovaj silent army na nicehash gde je worker umesto stikliranog na XNSub stoji X i pise pise mining performance is degraded
 
Što bi rekao Zvonko Bogdan: "... ZEC, lisica, jarebica, i po koja prepelica ..." :D :D :D
 
Mada za 470 i 480 karte sad je ETH isplativiji o ovo sam resio ..samo stavis posle porta #xnsub
 
@d.darko pusti link sa koga si skinuo taj poslednji silentarmy, on radi pod W7/64
 
instaliran silentarmy V5, karte malo hladnije, "puni" 10% bolje odnosno 225 sola na 2x 480 + 470
hang-knot-1188238.jpg
:d
 
@d.darko pusti link sa koga si skinuo taj poslednji silentarmy, on radi pod W7/64
Pa postavio je na predhodnoj stranici što da stavlja na svaku!?
Tamo na Megi izabereš poslednju verziju i skineš...

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk
 
zato sto tu nema sa-solver.exe ,tj. ne moze da ga koristi na windowsu
 
Ja se vratio na ETH. Morao sam.
Trenutno od toga živim...
ZEC je laganica za mining. "Ladan" ko' špricer...
 
@Space uzmi i neku ATI da malo zacrvenis, valja se
 
Pre par postova imas link za novi NV miner pa udri na nicehash
 
Ovaj Claymore je totalni ludak, sprda se sa ljudim na bitcoin forumu. Prozivaju ga danima kako je onaj linux miner brzi, covek se javio kaze pih ko je taj sto je izbacio linux miner, upropastio mi je vikend, nista gospodo stize novi miner za par sati i evo ga izbacio 5.0 verziju.

R9 390x 145h/s

GOOGLE: https://drive.google.com/drive/folders/0B69wv2iqszefdmJickl5MF9BOEE?usp=sharing
MEGA: https://mega.nz/#F!P0ZjFDjC!Cmb-ZRqlbAnNrajRtp4zvA

Navalite :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


covek zna znanje za to re5pect :)

licno verujem da je napisao finalni program a ovo sto nam daje na ka$icicu samo degradirane otpatke
 
I sad, svaku vecer ko shta radi instalira nove verzije.

Bem ti svaki dan novi miner :(

A para sve manje.
 
Jel uspeo neko da utegne nove 4xx karte?
Na mojima su biosi jos od eth-a, sa novom verzimo claya sam dobio poboljasnje na nivou riga za nekih 70%..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
rx470 stock 118Sol/s
Interesantno taman kako počne da pada projektovani mesečni prihod oni izbace novu verziju koja popravi stanje. Jedino još da radi za nvidiu bilo bi super.
 
Meni sve kartice hladnije za po 5-7 stepeni :)
 
Poslednja izmena:
sa verzijom 5, 470 rade bolje nago 480, takodje ako u rigu imaju nove i starije kartice, starije nisu uposlene.
 
Nazad
Vrh Dno