Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

i ja je ne koristim bolje njemu da dam 2,5% nego da izgubim 10%.

btw kako ti daje 280x 70? meni varira od 65 do 70 nikad ne dobijam konstantno... da li moze to da bude do procesora?
 
Poslednja izmena:
Do 70 mi daje, varira isto od 68-71...meni karte nisu klokovane, rade na 950/1050 i ne pumpam ih previse. Pumpanje kartica podrazumeva vece oscilacije u h/rate ako nije setovano sve kako treba, posebno miner!
 
Meni daje maksimalno 78 h/s na ovoj verziji 4.0 takodje temperatura se malo povecala potrosnja je postala potpuno ista kao i na Eth.
Mislim da ako se nategne karta moze bez problema da daje 80 h/s cak i vise,takodje necu koristiti opciju da nema fee mislim da developer zasluzuje tih 2,5 posto stvarno se mnogo potrudio pogotovo sa ovom zadnjom verzijom miner-a.
 
Poslednja izmena:
meni kad smanjim 950/1050 daje 50-55 :/ cekaj ima jos clay da optimizuje miner... 5.0 kad izadje jos 20-30% poboljsanja ali i 50% pada zarade :p
 
Ne verujem da ce biti na novoj verziji majnera 5.0 nekih velikih skokova ova verzija 4.0 sto je izasla opterecuje graficku karticu jako blizu maksimuma....
 
sve verzije su opterecivale grafike do 97-98% p.s za rx seriju jos nije optimizovan miner jer gpu usage radi kao ekg :p
 
Pa nije bas tako ono ti pise da su toliko opterecivale ali gledajuci temperature i potrosnju samih kartica sigurno nisu bile na tih 97-98 posto opterecenja moraju vise parametara da se gledaju a ne samo zauzece....
Sad mi inace graficka karta radi kao da kopa Eth iste temperature i sve....
U pravu si da nije optimizovan miner jos kako treba ali kod rx serije mozemo se nadati poboljsanju od nekoliko h/s u sledecoj verziji miner-a i to je to....
 
Covek ispunio obecanje :D rekao je da ce r9 390x toliko da kopa :) stvarno lik za svaku pohvalu :).
 
ali bogami zakucava i5 na 4.2 ghz na 57% :)ovde je cpu kljucan
 
Poslednja izmena:
Ko zna od kada Claymore ima ovaj majner... Nego nama obicnim smrtnicima, logicno, sve dozira na kascicu dok se veliki nafatiraju ;)
 
Pa nije bas tako ono ti pise da su toliko opterecivale ali gledajuci temperature i potrosnju samih kartica sigurno nisu bile na tih 97-98 posto opterecenja moraju vise parametara da se gledaju a ne samo zauzece....
Sad mi inace graficka karta radi kao da kopa Eth iste temperature i sve....
U pravu si da nije optimizovan miner jos kako treba ali kod rx serije mozemo se nadati poboljsanju od nekoliko h/s u sledecoj verziji miner-a i to je to....

Pa kod tebe je problem sto nisi skinuo -100mv.

Na eth 6xRx480 -> ~800-810w , a na zec ~660w(v.4)
 
Meni je cpu na 20 posto zauzeca Phenom II 1055t Amd,ne znam sto tebi zauzima skoro 60 posto.....
Pa sad moguce je da ga je imao pre par dana ali nije mogao da ga ima pre 1 novembra sigurno....
Jeste nisam to dirao mogu da skinem tih -100mv....
Sad cu da pokusam to pa javljam rezultate :)....
Evo skinuo sam -100mv smanjila mi se temperatura za 2 stepena potrosnja za nekoliko wati i to je to :).
Napon je sada 0,8875 da li je to dobro ili ne?
 
Poslednja izmena:
Mnogo mi nesto cudno, 280x je super 65-67.. A r9 390 karte mi isto daju kao i sa proslim 3.1 minerom (74-76 s/s) Intensity "-i 2"
Do sada kako god izadje novi miner bukvalno dobijem kako clay kaze, ali sada bas nista..
Nista nisam menjao, bat fajl, drajvere bas nista.. 16.10.1 bili i ostali
Usput da proverim da li i vama procesor radi na 95-99%, meni na oba riga...
 
svima zeza cpu meni i5 4690k sa 6x 390x na -i 2 udara 50-57% tako da je to normalno a to ti daju 74 sola jer ti treba jaci cpu, meni udara i do 104
 
iskren da budem i nije neka razlika tolika bila, jedino prvo vece u par sati se lepo zaradilo :) ali i to bez bar 1000 sola nije moglo brzo da se iskopa... samo kad prodajte dizite cenu, treba da bude minimum oko 0.008 po meni tako sam prodavao, cak je u jednom trenutku udarala i na 0.01, nemojte nikako davati ispod 0.007...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno