Šta je novo?

Yettel Hipernet

Objavljena je zvanicna aplikacija za Android TV na G Play Store, pre par dana.
 
Dragi korisnici Yettel Hipernet optike, kada podvučemo crtu:
---------------------------------------------------------------------
jeste li zadovoljni internetom?

TV mi nije bitan.
 
Da, 5 meseci imao sam mozda 3 prekida po par minuta. Sto se mene tice najbolja odluka koju sam uradio je da otkazem sbb i predjem na hipernet, placam 3 puta manje a internet radi 5 puta bolje.
 
Vrlo zadovoljan
 
Ja sam izrazito nezadovoljan, ali ne radom interneta...
Iselio sam se sa lokacije na kojoj sam imao Hipernet, i nemam mogucnost da ga prebacim na selo. Hteo sam da ga ustupim nekome da bi se ispostavilo da nije moguce promeniti vlasnika ugovora. Ali ne samo to, da biste ga preselili na drugu lokaciju morate da potpisete novi ugovor na 2 godine.
Da ne bude zabune, odmah kad sam potpisivao ugovor mi je receno da je moguca selidba i da je prva besplatna, ali podatak da ide novi ugovor mi niko nije spomenuo do pre par dana dok nisam usao u proces selidbe.
 
za ovih sad skoro dve godine prezadovoljan netom
 
Žale se na Orionu. 😀
Kod Yettela internet radi odlično.
 
Za godinu dana koriscenja mislim da sam imao jedan visesatni prekid interneta i tv. Vise puta manji prekid interneta, na minut-dva, vise puta skakanje pinga (world of tanks postaje ne igriv) u online igricama u periodu od neki 19 do 22h.
Nije to nista strasno ali surfujes netom i odjednom nema neta, klikces reload i onda kao proradi. Igram igricu i odjednom izgubim konekciju. pokrenes igru i onda radi.
Samo jedno vece a to je bilo pre nkih mesec dana , Subota je bila to se secam nisam mogao da igram tenkove zato sto je bukvalno od 19h net zezao. Mucio se do nekih 22h a onda zbog drugih iz ekipe odustao i rekao da nadju drugog igraca.
Generalno to sve radi ali zabode bas kad ti najvise treba. Ti manji problemi se ne desavaju svaki dan!!!Mada ruku na srce verovatno je tako kod svih provajdera.
Generalno sam zadovoljan zbog cene ali sa Mts optikom nisam imao ovih sitnih problema.
 
Objavljena je zvanicna aplikacija za Android TV na G Play Store, pre par dana.
Na Tizenu sam, pa moram da sideloadujem sa APK fajlom na Fire Stick.
Probao sam i tvoje uputstvo preko USB na Tizen, ali greska izlazi da je 'validity period expired'. Ne znam da li ima neki svez zip?
 
Za godinu dana koriscenja mislim da sam imao jedan visesatni prekid interneta i tv. Vise puta manji prekid interneta, na minut-dva, vise puta skakanje pinga (world of tanks postaje ne igriv) u online igricama u periodu od neki 19 do 22h.
Nije to nista strasno ali surfujes netom i odjednom nema neta, klikces reload i onda kao proradi. Igram igricu i odjednom izgubim konekciju. pokrenes igru i onda radi.
Samo jedno vece a to je bilo pre nkih mesec dana , Subota je bila to se secam nisam mogao da igram tenkove zato sto je bukvalno od 19h net zezao. Mucio se do nekih 22h a onda zbog drugih iz ekipe odustao i rekao da nadju drugog igraca.
Generalno to sve radi ali zabode bas kad ti najvise treba. Ti manji problemi se ne desavaju svaki dan!!!Mada ruku na srce verovatno je tako kod svih provajdera.
Generalno sam zadovoljan zbog cene ali sa Mts optikom nisam imao ovih sitnih problema.
Gde se nalazis pa imas stabilan Net ovoliko?

3 nedelje imam hipernet i katastrofa je. Non stop se prekida veza. Cas 20mbs cas 300mbs,skroz nestabilno
Igrice ne moze preko dana da se igraju u bilo kom periodu, non stop ping visok ili mora ponovo da se uloguje....
 
Da li neko moze da mi prosledi u poruci broj od Yettel akvizitera u Novom Sadu, i da li to uopste ima veze odakle je akviziter tj da li moze da da ponudu za 12 meseci po dinar iako nije iz istog mesta?
 
@Nemcha
Pancevo.
@spank meni je sve zavrsio akviziter iz Beograda. U principu ti nemas nista sa njim. On ti sve organizuje. Dodju monteri, kod njih je ugovor i to ti je to.
 
Kakva je situacija sa statičkom IP? MOra li se ići posle u prodavnicu da bi se ovo ugovorilo, preko aplikacije i portala nije moguće? Ili mogu da je ugovorim unapred kao deo paketa?
 
Možeš odmah da ugovoriš sve
 
Ova verzija ne redi lepo na FireStick-u.

 
Htedoh malo da se natežem sa mTS-om, piskaranje tamo vamo, ponudiće mi nešto mislim, a oni me još naveli kako da dobijem iDP broj. U stilu: Putuj, ne trebaš nam više. A ja naivan, imam taj ugovor od fiksnog pa nadalje 17 godina. Nikad se kod nas operatori neće naučiti da nešto ponude starim, redovnim korisnicima. Nije da mi je žao, znam da će oni i dalje prihodovati od moje Yettel optike, samo mi uvek takve situacije budu malčice neverovatne. Tako me je i A1 otkačio u korist još ondašnjeg Telenora što se mobilne telefonije tiče. Rekli iskreno da nemaju šta da mi ponude.
Tako da se uskoro i ja pridružujem klubu, a sa televizijom koju uključujem manje od tri puta mesečno ću se nekako valjda nositi. Imam i rezervne načine pristupa, pa će nadam se biti sve na svom mestu.
 
Ja kada bih sada opet uzimao Hipernet, uzeo bih bez televizije (i telefona), i nekako nabavio slot za Supernova Move'n'go i to je to. To im je i najveća prednost, što može da se uzme samo internet. :)
 
Dobra kalkulacija i zapazanje, nisam cuo za ovo supernovino do sada.

Svakako je hipernet prosle god bio bez premca kada je nudio ceo paket za 14-17 meseci po din
 
Pa sad nude 12 + 18 i dva boxa, plus popust detetu za mob od 40% plus neke fine pare za popust za mob.
 
Zvali su me jutros iz službe za brigu o korisnicima :) da pitaju kako sam zadovoljan Hipernet uslugom. Ističe mi 24m ugovor u februaru, pa sam se i pitao kad će pozvati.

Ponuda je novih 24m, od čega 6m sa 50% popusta i preostalih 18m po trenutnoj ceni (3000 dinara, jer "verovatno će biti poskupljenje"). Paket Hipernet Duo M.
 
Nazad
Vrh Dno