Šta je novo?

Yettel Hipernet ili MTS box

Ističe mi ugovor sa MTS-om u maju za BOX 4 crveni paket, hteo bih da pređem u yetell...
TV ne gledam često, ali gledam samo par kanala - bukvalno navedene u ponudi yettel-a. Bitan mi je internet, u odnosu na BOX crveni paket u yettel-u je brzina 300 Mbps, a i trenutno imaju akciju 6 meseci za dinar.
Da li vredi preći u yettel, da li je brzina net-a zaista takva i da li ima problema?
Unapred Vam se zahvaljujem na odgovorima.
 
Ako ti ne smeta CGNAT onda pređi.
 
a i napravi sebi računicu sa +480din/mesečno ako ti smeta cgnat, pa odluči.
 
a sto ne bi uzeo idp broj probao da dobijes 24x50% mesecno ako bude aktuelno, a verujem da hoce i ostao na mts-u, ili ako oces yettel onda preko nekog akvizitera pa dobijes povoljnije nego u poslovnici, a sto se tice cgnata ako te smara uzmes statitcku od 480din i resices taj problem, al u cenu paketa racunaj i tih 480din mesecno
 
Pročitao sam komplet temu i iskreno, ne mili mi se da prelazim na yettel sa mts optike.
Sačekaću mesec dana pred istek ugovora i idem u poslovnicu da tražim idp, pa kud puklo.
Ali imam jedno pitanje, ako je neko imao situaciju da želi downgrade sa jednog paketa na drugi, da li pristaju u tom slučaju da daju i popust ili samo važi ako ostajem na sadašnjem paketu?
 
Pročitao sam komplet temu i iskreno, ne mili mi se da prelazim na yettel sa mts optike.
Sačekaću mesec dana pred istek ugovora i idem u poslovnicu da tražim idp, pa kud puklo.
Ali imam jedno pitanje, ako je neko imao situaciju da želi downgrade sa jednog paketa na drugi, da li pristaju u tom slučaju da daju i popust ili samo važi ako ostajem na sadašnjem paketu?
Znači priča o IDP je stalno tu , a da si stvarno pročitao temu onda bi znao i ne bi napisao šta si napisao -da ne upotrebim mnogo grublju reč da me opet admini ne potkače Tvoja izjava nije tačna
 
Pročitao sam komplet temu i iskreno, ne mili mi se da prelazim na yettel sa mts optike.
Sačekaću mesec dana pred istek ugovora i idem u poslovnicu da tražim idp, pa kud puklo.
Ali imam jedno pitanje, ako je neko imao situaciju da želi downgrade sa jednog paketa na drugi, da li pristaju u tom slučaju da daju i popust ili samo važi ako ostajem na sadašnjem paketu?
Mislim i ja da ili nisi pročitao temu ili nas zezaš ili si napravio previd u pisanju.
Idp se traži NAKON isteka uo, NIKAKO PRE, kao što si ti napisao
 
^ Eh taj post je nastao posle mog i prvi je takav u kome se tvrdi da može idp pre isticanja uo. Pre toga desetine postova ljudi koji nisu uspeli bar i dan pre isticanja uo.
Videćemo kako će se to dalje odvijati, da li je to slučajnost ili pravilo. Za ovo što sam ja rekao ustanovili smo još odavno da je pravilo
 
Za sada izgleda uspelo jednom korisniku da to uradi, ako bude još potvrda da to može i pre isteka ugovora, onda izgleda da se nešto mnogo trude da se što pre obnovi što više ugovora. Ko zna šta se sve to sprema......
 
Meni UO kod Yettela istice za dva meseca i svakog me dana zovu razlicite gospodjice da ponude 3 meseca gratis za produzenje ugovora. A obzirom da me nema pre podne u stanu zbog posla, dolaze mladjani momci u Yettel majcama da licno provere da li smo zadovoljni sa uslugom i pitaju kada ce biti produzen ugovor.
Ja sam u svakom slucaju resio da ih otresem za televiziju, a za internet cu videti sta ce biti aktuelno krajem Juna kada mi ugovor istice.
**bes 12 meseci gratis kada sam izgubio zivce zbog televizije...
 
Nazad
Vrh Dno