Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

jel neko uzeo sluske za 999? kakve su?
Uzeo, pa nisu mi nešto ravan zvuk , možda čak najobičnije earpods slušalice ili samsungove one stare daju lepši zvuk nego ovo. Nisam audiofill nekakav da cenim, ali za te pare šta znam ok je.
 
I meni posle ažuriranja aplikacija net za ZB skočio na 13 gb. Total data paket.
Definitivno je to povećanje na bazi onog sporazuma po uzoru na EU.
Pohvalno, posebno za nas koji često idemo po državama ZB.
 
Jel ovo zeleno broj ugovora? Isto je na svakoj strani, a polje u ugovoru gde treba da stoji broj je prazno. U aplikaciji nisam uspeo da nađem, hoću da dodam račun na klik u Mobi banci, ili da sačekam kada stigne prvi račun pa onda da dodam.
IMG_20231227_140334.jpg
 
Pitanje za ljude sa velikom kolicinom interneta, dakle 100+GB po paketu - da li ste nekada share-ovali celokupan net, odnosno da li postoji neki limit koji mogu da koristim preko hotspot-a ili mogu sve da sprzim i da nastavim da koristim po smanjenoj brzini protoka nakon toga? Mislim da sam procitao da A1 ima neke limite ali za Jetel to nigde ne vidim.
 
A1 ima naglasen limit od 50 GB u okviru NEO NEO paketa (dakle, ne sitnim slovima vec u samom opisu tarife). NEO NEO je ona tarifa sa neogranicenim internetom po punoj brzini do kraja. Sve ostale tarife, dakle sa ogranicenim brojem GB, mogu da se prze do kraja.
 
Da, tako je, zato i pitam za Jetel jer uzeo bih jedan od total data paketa pa me to i interesuje ali nigde nisam video da pise bilo sta o hotspot-u.
 
Jel ovo zeleno broj ugovora? Isto je na svakoj strani, a polje u ugovoru gde treba da stoji broj je prazno. U aplikaciji nisam uspeo da nađem, hoću da dodam račun na klik u Mobi banci, ili da sačekam kada stigne prvi račun pa onda da dodam.
Pogledajte prilog 420471
Mozes preko yettel aplikacije da namestis automatski placanje racuna, i odaberes jedan od 3 ponudjena datuma, zatim samo registrujes karticu, i to je to, vise ne brines, dodje ti sms kad su skinuta sredstva.
 
Ja imam još godinu dana paket Go start sa popustom od 50%. A oni mi sada sami nude novi paket total 10 i to činimise sa više od 50% popusta. Ali ne piše na koji period.
Da li je dobijao još neko ovako nešto? Na koji je petiod ovo, dve godine ili drugačije.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-12-27-19-30-13-00_0c8dde9255920c0099cd9fdf817c8e30.jpg
    Screenshot_2023-12-27-19-30-13-00_0c8dde9255920c0099cd9fdf817c8e30.jpg
    60.6 KB · Pregleda: 89
Ja imam još godinu dana paket Go start sa popustom od 50%. A oni mi sada sami nude novi paket total 10 i to činimise sa više od 50% popusta. Ali ne piše na koji period.
Da li je dobijao još neko ovako nešto? Na koji je petiod ovo, dve godine ili drugačije.
Do isteka aktuele UO. Onda ti nude taj paket po redovnoj ili ceni sa manjim popustom od 50%
 
Koleginica ima popust na paket 50% uzela bez telefona..
Ističe joj ugovor 04.01. '24 i htela da isplati ostatak ugovorne obaveze sada i da pređe u A1..međutim u poslovnici joj rekli da ne može, mora da čeka januar i istek UO..
Da li je to u redu i po zakonu, ne razumem zašto ne može da isplati ostatak UO i da radi šta hoće posle toga ?!?
 
Trebalo bi da može, ali neka napiše neko ko je to uradio. Ili neko iz Y. sa porukom da kucneš privatnu poruku
 
Koleginica ima popust na paket 50% uzela bez telefona..
Ističe joj ugovor 04.01. '24 i htela da isplati ostatak ugovorne obaveze sada i da pređe u A1..međutim u poslovnici joj rekli da ne može, mora da čeka januar i istek UO..
Da li je to u redu i po zakonu, ne razumem zašto ne može da isplati ostatak UO i da radi šta hoće posle toga ?!?

u bilo kojem jetelu može odmah da otkupi ostatak ugovorne obaveze, samo taj neko pokušava da je prevari.
Čak sam i pisao ranije o tome, bukvalno ti na lice mesta obračunaju sve u dinar, platiš i već sutradan ti je broj oslobođen za prenos
 
u bilo kojem jetelu može odmah da otkupi ostatak ugovorne obaveze, samo taj neko pokušava da je prevari.
Čak sam i pisao ranije o tome, bukvalno ti na lice mesta obračunaju sve u dinar, platiš i već sutradan ti je broj oslobođen za prenos
Tako sam i mislio i rekao koleginici..
Ali za svaki slučaj da proverim, jer je u pitanju 50% popusta, pa reko možda je tu nešto drugačije, mada mi nema logike.
Ali radnica u poslovnici joj bukvalno rekla "Ne možeš da isplatiš UO moraš sačekati 04.01.'24 da ti istekne UO🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
 
Koleginica ima popust na paket 50% uzela bez telefona..
Ističe joj ugovor 04.01. '24 i htela da isplati ostatak ugovorne obaveze sada i da pređe u A1..međutim u poslovnici joj rekli da ne može, mora da čeka januar i istek UO..
Da li je to u redu i po zakonu, ne razumem zašto ne može da isplati ostatak UO i da radi šta hoće posle toga ?!?
isplata nije bas po zakonu :)
 
Koleginica je završila priču sa Yettel-om i laganim korakom kreće ka A1 🙂
 
Ima li neko kod za popust na dodatnu od 500din? Hoću sluške da uzmem pa rekoh da smanjim 😁
 
Čisto sumnjam, u početku te dobitnike telefona su slikali i bilo je slika u fb grupi, ali to dok je još bio Telenor.
 
Screenshot_20231227_104700_Yettel.jpg
Вреди ли ова понуда или сачекати Март, када ми истиче уговор?
 
Cekaj, evo sta meni nude.
 

Prilozi

  • IMG_0783.png
    IMG_0783.png
    109.6 KB · Pregleda: 157
Значи ћераћемо се догодине 🙂.
 
Ne,istice u sestom mesecu. To ja majci uzeo neki neki paket go data 2020 pa se to pojavilo u aplikaciji.

Samo su ogranicili ponudu do NG.
 
Meni ugovor ističe tek naredne godine u novembru a nude mi već sada total 10 za 1074 dinara. Ali tamo nepiše šta, dokle i šta posle toga.
Sada imam 50% na go start i čekaću naredni novembar pa možda uz total 10 uzmem i telefon. Sada je bilo dobrih ponuda uz taj paket.
 
I meni stoji vec 3-4 meseca ponuda za total data+ od 2224din a imam jos 11 meseci ugovora. Ne nameravam da prihvatim, jer sto bi placao vise za nesto sto mi ne treba, za sad mi total 40 vise noge dovoljan...
 
Nazad
Vrh Dno