Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Imam pitanje ako se prebacim sa yettel postapid na yettel prepaid da li cu dobiti 50% da se vratim na postpaid?
 
@fiy
Ukratko, da. Odeš 15 dana pre isteka ugovorne obaveze i tražiš prebacivanje na prepaid uz zadržavanje aktivnog broja. Oni će te prebaciti najkasnije za 15 dana, a obično 4-5 dana nakon podnošenja zahteva. Ipak, pre prebacivanja zvaće te neko iz Yettel-a da ti ponudi 50% na sve pakete (osim Go Smart). Ako se to i ne desi, imaćeš nakon par dana boravka na pripejdu opciju unutar Yettel aplikacije da pređeš na postpaid sa 50% popusta.
 
Takodje, na Go Data 6.50GB sa 4.5GB
 
Kakvo je to novo usklađivanje? Da li ima link/vesti za to? Kako je to novo usklađivanje došlo? Zanima me jer nema vesti nigde i nigde ne mogu ništa pronaći.
I kada bismo mogli očekivati zamenu trenutnih paketa za nove pakete?
Odlicno pitanje! Interesantno, nema kao vesti nigde, vazi na nivou svih operatera, pre nekoliko dana je izasao novi cenovnik u A1 pa smo zakljicili na osnovu toga da ce se desiti uskoro.
 
Lepo sam napisao. Svi Go i Total paketi (uključujući: Total 4, Total 5) dolaze u obzir za 50% popusta. Izuzetak je jedino Go Smart.
 
Kada mogu očekivati u aplikaciji ponudu da pređem na veći paket? (Npr. oni koji su potpisali Total:10,20,40 sa 50%) I njima se valjda pojavi ponuda da posle 2-3 meseca pređu na Total Data za iste pare valjda? Znam da je to tako nešto bilo pre dva-tri meseca (počnite od stranice 1130) Znam da je ljudima prikazivalo Total Data za 1800 a Total Data+ za 2800/3300 dinara. E sad ja nisam potpisao ugovor sa 50% ali sam dobio popust od 20%. Kada bi se onda meni trebalo prikazivati da pređem na veće tarife ako imam 20% na tarifu?
Da budem iskren i meni je to neverovatno bas zbog cene tog paketa. Nešto me strah da prihvatim pa da kasnije bude, e ipak nije tako 😁
Na ovo mislim. Listajte dole ima još slika. I na sledećoj stranici (1131.).
 
Znam da sam napisao najveću glupost, ali me iskreno zanima da li ću dobiti ponudu u aplikaciji da pređem na veći paket (npr. Total Data za 1800/1824 dinara) ili ne?
 
Колико кошта ммс? Данас послао слику преко смс-а и 34.90рсд имам додато на рачун. 🤦
 
Znam da sam napisao najveću glupost, ali me iskreno zanima da li ću dobiti ponudu u aplikaciji da pređem na veći paket (npr. Total Data za 1800/1824 dinara) ili ne?
Pa pogledaj u aplikaciju sta ti nude
Total 10 sa 50% nude Total data za 1824 din
 

Prilozi

  • WhatsApp Image 2023-12-23 at 21.48.33.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-23 at 21.48.33.jpeg
    75.1 KB · Pregleda: 115
Oni koji imaju Total 40, Total Data i Total Data+, koliko ste još GB za roaming i Zapadni Balkan dobili?
 
Imam problema prilikom poziva, drugu stranu čujem jako slabo, isprekidano secka i kao da je neki kompjuterski glas. Svakako ću sutra nositi u yettel ali možda ovde neko zna rešenje
 
Imam problema prilikom poziva, drugu stranu čujem jako slabo, isprekidano secka i kao da je neki kompjuterski glas. Svakako ću sutra nositi u yettel ali možda ovde neko zna rešenje
Ako se desava samo danas vrlo verovatno da je do njih.
Danas u Sremskoj Mitrovici od popodne prekid na optickim kablovima. Pozivi ka tehnickoj podrsci su upravo takvi, cuje se kao robot, a normalni pozivi ne rade uopste.
 
Ako se desava samo danas vrlo verovatno da je do njih.
Danas u Sremskoj Mitrovici od popodne prekid na optickim kablovima. Pozivi ka tehnickoj podrsci su upravo takvi, cuje se kao robot, a normalni pozivi ne rade uopste.
Pa da, ja sam u blizini Sremske Mitrovice, to je to onda
 
Uzeo sam ja, ja ne znam za bolje (nisam imao nista kvalitetnije), tako da su mi ok.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231225-085509_Gallery.jpg
    Screenshot_20231225-085509_Gallery.jpg
    120.1 KB · Pregleda: 69
  • Screenshot_20231225-085538_Gallery.jpg
    Screenshot_20231225-085538_Gallery.jpg
    289.1 KB · Pregleda: 66
Juče sam podneo zahtev, danas zvali za obnovu. 50% 24 meseca Total data i dodatnih 100 gb prvih 12 meseci.

Čudno je to što mi je izgledalo kao da nije znala da sam podneo zahtev jer sam ja to pomenuo i kaže: Aha, vi ste podneli zahtev, a gde, u koju mrežu?

Po ovome ispada kao da sam random dobio poziv za obnovu i isti benefit mada, verovatno se samo blesava pravila.
 
Ljudi pošto u sredu ili četvrtak ću biti u HR i BiH, želim da odem do Yettel-a i da im kažem da želim da se zaštitim od neželjenog računa (mislim da ne dobijem iznenađenje račun npr. 20000 dinara) tako da šta moram reći teti da stavi da mi račun ne prelazi jedno 5000-6000 do maksimalno 7000 dinara? I kada opet budem došao u Srbiju, da li ću morati opet u Y.poslovnicu otići da otklonim tu zabranu ili ne?
Ako vam nešto nije jasno u vezi ovih mojih pitanja, slobodno pitajte da razjasnim (ako želite)? I kakvi su bili utisci vaši sa Y.mrežom u romingu? I na šta moram da pazim kada koristim Y. u romingu i da li moram Voice over LTE (VoLTE) isključiti pre putovanja?
 
Yettel koliko znam to ima automatski na 3000 ali mozes da zoves Call Centar i pitas moze li da se personalizuje zabrana ili je samo ON/OFF.
 
Ljudi pošto u sredu ili četvrtak ću biti u HR i BiH, želim da odem do Yettel-a i da im kažem da želim da se zaštitim od neželjenog računa (mislim da ne dobijem iznenađenje račun npr. 20000 dinara) tako da šta moram reći teti da stavi da mi račun ne prelazi jedno 5000-6000 do maksimalno 7000 dinara? I kada opet budem došao u Srbiju, da li ću morati opet u Y.poslovnicu otići da otklonim tu zabranu ili ne?
Ako vam nešto nije jasno u vezi ovih mojih pitanja, slobodno pitajte da razjasnim (ako želite)? I kakvi su bili utisci vaši sa Y.mrežom u romingu? I na šta moram da pazim kada koristim Y. u romingu i da li moram Voice over LTE (VoLTE) isključiti pre putovanja?
Ja nikad nisam imao problema sa neželjenom potrošnjom na yetel kartici u roamingu. Samo, naravno, isključiš data roaming
 
Ljudi pošto u sredu ili četvrtak ću biti u HR i BiH, želim da odem do Yettel-a i da im kažem da želim da se zaštitim od neželjenog računa (mislim da ne dobijem iznenađenje račun npr. 20000 dinara) tako da šta moram reći teti da stavi da mi račun ne prelazi jedno 5000-6000 do maksimalno 7000 dinara? I kada opet budem došao u Srbiju, da li ću morati opet u Y.poslovnicu otići da otklonim tu zabranu ili ne?
Ako vam nešto nije jasno u vezi ovih mojih pitanja, slobodno pitajte da razjasnim (ako želite)? I kakvi su bili utisci vaši sa Y.mrežom u romingu? I na šta moram da pazim kada koristim Y. u romingu i da li moram Voice over LTE (VoLTE) isključiti pre putovanja?
Ne bi trebalo da imas probleme. Svakako imas zaštitu na 1000 dinara Proveri jek ti aktivno 1GB za roaming ili kako se.zove dodatak....
 
Nazad
Vrh Dno