Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

ma sljaka ok, ali mi jako smeta sto nemam notifikaciju za neprocitan sms a sa starim 8.1 sam imao, ostalo ne vidim neku razliku...eee daaa, dopada mi se puno novih melodija za sms i zvono ubaceno
 
Isti su parametri kao i za prvu sim karticu menjao sam izbor mreža ali nista

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Isti su parametri kao i za prvu sim karticu menjao sam izbor mreža ali nista

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Meni radi normalno, samo u podesavanjima moras da odaberes koja ti je kartica za internet! Stavi sim 2 pa probaj sljaka li internet na njoj. Doduse na drugoj kartici hvata samo 3g tj H+, a kada je na prvom simu 4g. Tako kaci i na mreze prva ide na 4g a druga na 3g

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Radi li nekome cast screen na resurection?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Radi, a jedno vreme nije radilo. Nemam pojma šta se promenilo i zašto je proradilo.
 
kako da resim led notifikaciju?? nakon update na 8.2.1.0 samo radi kad se puni tel

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Dinge, 5.7.4-20161113
 
odlepio sam sto ne rade led notifikacije na 8.2.1.0 RMN 3 special edition

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ljudi,kad odem na sajt,nema 8.2 global rom...i dalje je 8.1.6.0 poslednji.Odakle vama apdejt na 8.2 ?

Sent from my Redmi Note 3
 
ja dobio prekjuce regularno

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Primetio sam da Viber kad se stavi kao dual app, ima problem na Developer romu.
Dakle, taj "drugi" neće da pokaže kontakte, ne mogu ni ručno da se dodaju kontakti, neće da pokrene google maps sa linka u poruci (kad to probam, piše "google play services are updating")
1.png 2.png 3.png

Na Stable romu tih problema nema i radi OK.
Jeli imao neko sličan problem na developer romu, i ako jeste, kako ga je rešio?
 
Poslednja izmena:
Zanima me sta ima Developer ROM, pa koristite njega umesto Stable verzije?
 
Probao sam i stable par puta i pokazao mi se boljim developer. Ovo je jedino što zeza na developer.
 
Ima li kozmetickih i bitnijih razlika u odnosu na Global Stable ?
 
Pokazao se boljim u čemu?

Sent from Redmi Note 3 Pro
 
Jel flešovao neko neke od MIUI8 romova? Konstantno mi se dešava da s vremena na vreme WhatsApp gubi internet konekciju na 15-20s pa čak i 2-3min i tada niti mogu da šaljem niti da primam poruke. Epic ROM, Global ported, Beta/Stable, nebitno...Samo ako je MIUI8, isti problem. Ne radi se o kašnjenju notifikacija, taj problem se lako reši nego ovo nešto suludo. Probao sam i bez restore-a starih poruka, sve od 0, sve moguće optimizacije i ostala čuda, apsolutno ništa ne pomaže. Pričam o MTK verziji.
 
Koji build ti je trenutno? Kod mene je rr 5.8.2-20170316. cast screen mi na njemu ne radi

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Ja sam na 5.7.4-20160923
Ima li kakvih bitnih poboljsanja na novijim verzijama RR roma? Ovaj mi radi odlicno pa ako nema nesto posebno novo ne bih se zezao da sto ne poremetim

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li je u ovim novim verzijama ispravljen 'bug' sa kamerom i losim FPS u video snimcima?
 
Da li je u ovim novim verzijama ispravljen 'bug' sa kamerom i losim FPS u video snimcima?
Za kameru i flashlight je izašao fix za nougat AOSP ROMove.
Ima li neko da mu na RR 5.7.4 nije radio fingerprint sensor a da na nekom drugom AOSP ROMu radi? Htio bih da probam pošto ga Ressurection Remix ne prepoznaje.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja sam na 5.7.4-20160923
Ima li kakvih bitnih poboljsanja na novijim verzijama RR roma? Ovaj mi radi odlicno pa ako nema nesto posebno novo ne bih se zezao da sto ne poremetim

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Nisam koristio rr na mm pa ne mogu da ti kažem koja je razlika. S obzirom da su već dosta odmakli u razvoju, očekujem da su sve funkcije već implementirane. Sve radi stabilno i fluidno, nema kočenja, restarta... Ono što mi se dopada je to što mogu iz notifikacija direktno da odgovorim na poruku (sms,viber,fb) bez da otvaram aplikaciju. Ovo je prisutno u svim N romovima. Jedino što fali miracast. Ali i to nije do roma, nego je google to izbacio iz izvornog koda pa je sad situacija ista na svim N romovima.
 
Poslednja izmena:
Imam china dev rom.
Rootovao sam ga preko permissions app, ali root nije dobar, nece nijedan unistaller da mi brise system aplikacije.
Dali neko zna kako da to sredim?
170951vjqkbnjo4d5aoaor.png.thumb.jpg

193127giikivwayxobdbun.png.thumb.jpg

193144xhvvn2sgnpnhvvts.png.thumb.jpg
 
Za kameru i flashlight je izašao fix za nougat AOSP ROMove.
Ima li neko da mu na RR 5.7.4 nije radio fingerprint sensor a da na nekom drugom AOSP ROMu radi? Htio bih da probam pošto ga Ressurection Remix ne prepoznaje.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Meni radi na maltene svim 6.0 i 7.0 CM AOSP romovima (najbolji mi je Pacman 6.0.1 i Slim 6 bez ijednog jedinog baga) ali na RR ni jednom ne radi ni MM ni N.
 
Jel potreban log out sa telefona sa MI naloga ....hocu da ga prodam...ili moze samo factory reset...dev rom je na tel.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno