Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

viber nakon update na 8.2.1.0. ne moze da se aktivira, nema sanse, deinstalirao, opet da instaliram kaze aktivacioni kod nije ok, iako jeste...????
 
Koliko sam video na miui sajtu, izašao je update, ali China verzija, Global nije još.
Što se tiče Vibera, kod mene je problem misteriozno nestao, ne znam da li je sam odradio neki update, uglavnom nema više prazne notifikacije.

Sent from Redmi Note 3 Pro
 
odradio si update zakrpu te prazne notifikacije, i ja sam to odradio i sredilo se.. ali sad ne mogu da aktiviram viber opet

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nisam ništa radio :). A ovo ti ne radi verovatno što si skinuo China rom (sa modemom i ostalim stvarima koje su vezane za Kinu), a očekuje se druga lokacija za Viber... Pretpostavka :)

Sent from Redmi Note 3 Pro
 
mislis??? pihhh... nista pd vibera neko vreme ocito.. cekaj mogu li vratiti na prethodni 8.3.1.0 i kako???

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
imam jedan problem

Screenshot_2017-03-15-11-51-16_com.alibaba.aliexpresshd.png

vec par dana mi stoji prazna poruka na viberu
kad kliknem na nju nista se ne desava, tacnije nema novih poruka na listi
guglao nesto i probao da udjem u ovu novu opciju hidden chats ili kako vec ali nemam ni tu poruke
kako mogu da izbrisem ovu notifikaciju ?

za svaki slucaj sam pregledao sve poruke u prethodnih par dana ako je eventualno neka ostala neprocitana (pregledao i grupe) ali me buni sto ovde ne pise ko je poslao i sadrzaj poruke
 
pisao viber podrsci, kazu da sam slao spam poruke tj radio neke nedozvoljene aktivnosti pa su me blokirali, pitao sam ih sta im to znaci i kako to dokazuju... gluposti... nakace ti nesto sto veze nema s istinom

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Meni su 2x ubili nalog, prvi put pre 3 godine za novu godinu, napišem svoju ličnu poruku i posaljem mojim prijateljima bilo je u 2 grupe jer nisu svi mogli da stanu u jednu i 31og decembra pred ponoć ubiše mi nalog. Posle toga sam se danima dopisivao i svašta sam im rekao da bi uz izvinjenje uključili oko Bočica opet nalog. Iduce godine ista stvar, ja im posaljem sve od prošle godine i ukljucise me brzo, al uz upozorenje da ako još budem slao istu poruku većem broju korisnika upucace mi njihov automat nalog automatski bez mogućnosti uključenja za ovaj broj?!
Ove godine nikom nisam cestitao Novu Godinu preko Vibera :-(
 
Meni stigo apdejt, verovatno 8.2... Ali vidim imate problema.. Da li da ga instaliram? Tj skinuo ga je, samo da se restartuje.. Ali razmisljam da ga uopste ne restartujem, dok to ne popeglaju! Predlog?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Meni su 2x ubili nalog, prvi put pre 3 godine za novu godinu, napišem svoju ličnu poruku i posaljem mojim prijateljima bilo je u 2 grupe jer nisu svi mogli da stanu u jednu i 31og decembra pred ponoć ubiše mi nalog. Posle toga sam se danima dopisivao i svašta sam im rekao da bi uz izvinjenje uključili oko Bočica opet nalog. Iduce godine ista stvar, ja im posaljem sve od prošle godine i ukljucise me brzo, al uz upozorenje da ako još budem slao istu poruku većem broju korisnika upucace mi njihov automat nalog automatski bez mogućnosti uključenja za ovaj broj?!
Ove godine nikom nisam cestitao Novu Godinu preko Vibera :-(
strasno uzas... dakle pojma nemam sta sam. nelegalno uradio, koristim ga godinama za dopisivanje i nista vise.. samo napisali da sam spamovao i... pihhhh.. hvala ti na. odgovoru, predstoji mi dopisivanje

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Meni stigo apdejt, verovatno 8.2... Ali vidim imate problema.. Da li da ga instaliram? Tj skinuo ga je, samo da se restartuje.. Ali razmisljam da ga uopste ne restartujem, dok to ne popeglaju! Predlog?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Prvo proveri koji je update u pitanju, jer ne dobijaju svi u isto vreme isti update. Ja sam morao ručno da uradim za poslednji Global (8.1.6). Bio sam na 8.1.1 i OTA nisam dobijao obaveštenje za najnoviji.
Ne znam kako je moguće da vam stiže za 8.2 kad nije završen još.

Sent from Redmi Note 3 Pro
 
evo meni jutros regularno stigao 8.2.1.0 stable global.. ali kad je skinuo update trazio hard reset

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Prvo proveri koji je update u pitanju, jer ne dobijaju svi u isto vreme isti update. Ja sam morao ručno da uradim za poslednji Global (8.1.6). Bio sam na 8.1.1 i OTA nisam dobijao obaveštenje za najnoviji.
Ne znam kako je moguće da vam stiže za 8.2 kad nije završen još.

Sent from Redmi Note 3 Pro
Kod mene je trenutno 8.1.3.0. I nemam zamerki! A sada mi je stigao 8.2.1.0. Kao i kod kolege :) i trazi mi restart telefona, a ja necu jos.. Prilazem slike! Kako ti radi 8.2.1.0?
4233ed5a107b9af812438811d31dccf0.jpg
1156c304116d1c7166392cbc5435558b.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
@milann1971: Sa kodom MHOCNDL? Vidim da je to najnoviji za China.
Global je MHOMIDI.

@vladanrs: predajem se, ne znam sta je to :D.

Sent from Redmi Note 3 Pro
 
Poslednja izmena:
Oznaka R (trece slovo) u oznaci Rom-a je oznaka za Special edition, tj .Kate dok je O(trece slovo u nazivu) oznaka za Kenzo...tj.obican Redmi note 3 pro, otuda problemi. Spavate na času dok je Dr Kidence objašnjavao, ja nisam pametan i ne znam ali je Dr. Kidence sve lepo objasnio i napisao :)
 
Da sam čitao celu temu, znao bih ;). Mislim da osim Kidenceta, ni Kinezi ne znaju šta rade :D.

Sent from Redmi Note 3 Pro
 
meni je nakon update na 8.2.1.0 trazio hard reset a ne restart..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li neko može da mi kaže kakva je situacija sad sa RR N romom i Radon kernelom? Počeo je da me izluđuje MIUI.
 
Da li neko zna zasto ne radi internet na drugoj sim kartici

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li neko može da mi kaže kakva je situacija sad sa RR N romom i Radon kernelom? Počeo je da me izluđuje MIUI.
Meni na RR N-u sve radi osim fingerprinta (imam goodix), sad sa patchom za kameru radi sve normalno, plus Radon extra... ipak sam ostao na Slim 7 jer radi fingerprint i sve ostalo, zasad bez bagova, jedino exposed nedostaje.
 
Nazad
Vrh Dno