Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Na poslu sam pa nemam baš vremena da čačkam..ali ono što sam video jeste battery drain, skoro 10%, u maltene standby (wifi,sync, brightness na nekih 40%)..
 
Drugari, treba mi neki backup telefon pa se razmisljam da uzmem redmi note. Sad gledam razlike izmedju 2 i 3 i koliko vidim, to je samo metalno kuciste, veca baterija i fingerprint scanner? Ok postoji i verzija od 3gb rama.
Moje pitanje je da li davati 50-80eur vise za note 3 ili sasvim ok radi i note 2?


Nije neka velika razlika, a nemas slot za memorisku.
 
Jedno pitanje, kako da flashujem recovery na njega.

Pratio sam upustva na xda ali uvek ispadne error.
 
Oko 4000 din.

Ovaj drugi radi bolje zbog baterije, drzi veoma dobro.

Multitasking je dobar.

Samo sto moras nadjes bolju app za kameru.

Screenshot_2016-02-03-23-17-33.png

Screenshot_2016-02-03-23-17-41.png

Screenshot_2016-02-03-23-17-50.png

Screenshot_2016-02-03-23-18-01.png

Screenshot_2016-02-03-23-18-11.png
 
Ima li ovo čudo negde da se vidi koliko mi je trošio mobilni internet? Mobile data usage...
 
6.1.28/29 Dev je totalni isti sto se tice naseg redmi note 2 tako da nema potrebe da skida neko ko nije...
 
vec par dana se zezam sa jednim widget-om ne mogu da ga nateram da se sam refresuje. svasta sam probao od security, autostarta, permissons (nije moguce ga zakljucati jer se ne pojavljuje u startovanim aplikacijama!!!)

naravno resenje je prosto samo ga treba pronaci :-devil-:

Settings>Additional Settings>Battery>Manage apps' battery usage> Power saving modes - treba odabrati Off (MIUI won't restrict background activities) :wall:

Mozda jos nekome pomogne :-devil-:
 
POZ JE L IMA NEGDE KOD NAS DA SE KUPI ZASTITNO STAKLO?
Na kp sam nasao 3 provacavca cene od 400 do 1200 ne znam da ovo od 400 nije neko ******..Sta predlazete gde da uzmem
 
Ja narucio sa alija neko za 1,5 dolara. Stavio i lepo mi leglo na fon. Ja sam zadovoljan. kad vidim da ovi nasi traze 1000 dinara za staklo i krpicu, samo se iznerviram. :)
 
sad ispade da na tom cm romu radi i hdr. jel radi druga kartica? jel ima nesto sto ne radi?
 
Nazad
Vrh Dno