Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Uspeo na kraju nekako da ubacim 7.1.1.0..ali mi ipak bolje leži xiaomi.eu rom..al tu sad ima caka..neće preko updater aplikacije da updateju na eu rom..signature failed grešku dobijam..takođe, probao sam twrp preko zip-a da flešnem, ali ista greška..
Jel ću i twrp morati preko fastboot-a?
Ako neće preko zip ona ces morati da probaš fastboot. Mada imaš na miui forumu šta kako. Pogledaj tamo. Ja pa sve flashujem preko fastboot. Mnogo mi lakše
Kad si vec koristio oba roma kaži nam zašto ti je Xiaomi.eu bolji od global stable
 
Poslednja izmena:
Danas probao sa nekim punjacem od tableta, napuni ga ga za sat i 40 min
Bio je na 1%.
 
Jel uporedjivao neko ekran ovog telefona sa super amoled-om na Samsungu?

Treba mi neki dual sim da zamenim s4/s5 za jedan. E sad, ovi Samsungovi duos su zali boze.

Razmisljam o Note 3 ili Note 2. 3 sa 32gb ili da uzmem Note 2 od 16gb pa da ubacim karticu.

Nedoumica je vise vezana za to sto ni jedan nisam video uzivo.
 
Danas probao sa nekim punjacem od tableta, napuni ga ga za sat i 40 min
Bio je na 1%.

Nije bitno koji se punjac upotrebljava kada sam telefon ne dozvoljava vise od 1.4A. Punjac sa kojim dolazi jeste 2A ali max input je oko 1.37-1.38A. Znaci nema sanse da neki punjac puni brze ili da se nekom puni brze, a nekom sporije.
 
KAKO DA ISKLJUCIM PODESAVAJNA?12607120_1237187679630861_1442618459_n.jpg
 
Poslednja izmena:
ukljuceno ti je automatsko regulisanje. meni ta opcija apsolutno nema smisla, nije mi jasno ni zasto postoji, a tek mi nije jasno zasto je aktivirana po defaultu...
 
uvati tu ikonicu i povuci prstom na dole. pa onda pipni taj x.

ali to ti nece iskljuciti automatsko regulisanje osvetljenja.... njega ces ugasiti (ili upaliti) tako sto u brzim podesavanjima (swype odozgo na dole od notifikacijske trake) pipnes ikonicu koja izgleda kao slovo A i ispod pise brightness.
 
RADI HVALA! :) I da te pitam je l mogu ubaciti nekako srpski jezik jer ga nemam?
 
nema na cemu. moras da flesujes rom koji ima srpski, ne moze da se doda naknadno.
 
poveca je problematika menjanje roma. mozda mozes da potrazis nekoga kod se lakse snalazi sa time da ti to uradi. ako hoces kreni iz pocetka ovu temu da citas, naucices puno toga, skoro sve je vec objasnjeno.
 
od cega da ga dekodiras?

telefon nije zakljucan, samo trazi da ti daju sa internacionalnim romom (sto uglavnom i rade ali ipak napomeni da ne bi dobio kineska slova pa da ne možes da se snadješ)

ne secam se da li pri prvom paljenju ima opciju izbora jezika?
 
Poslednja izmena:
Koja je prica oko problema sa praznjenjem baterije u stand-by? Danas sam citao neke recenzije o telefonu i video mnogo komentara o bateriji.
 
Tipa 10, 20 i vise % preko noci. Ima bas mnogo poruka o tom problemu.
Ma ima svakakvih ljudi a nekima ne treba dati ni 3310 nokiu.
1.Ti jel imaš taj problem?
2. Ako je odgovor da, koji rom i stavi slike dijagrama trošenja baterije, screenshot aplikacija koje su potrošili bateriju, screenshot hardvera koji je potrošio bateriju, screen on time
 
Ma jok. Jos uvek treba da se odlucim da li da uzmem ovaj ili Redmi Note 3. U principu mi treba telefon za 2 kartice koji ce biti povremeno koriscen pa mi se ne daju novci za neki samsung od 200e sa 800x480 ekranom.
 
Ma jok. Jos uvek treba da se odlucim da li da uzmem ovaj ili Redmi Note 3. U principu mi treba telefon za 2 kartice koji ce biti povremeno koriscen pa mi se ne daju novci za neki samsung od 200e sa 800x480 ekranom.
Po pisanju ljudi koji imaju rn3 i slike koje kače, bolje drži baterija na rn3
 
Pa 4000mah je zar ne?

Svidja mi se i RN3 ali mi se ne svidja sto je unibody pa nema menjanja baterije. Jos uvek vagam.
 
Upravo flashujem slim miui, pa javljam utiske..
 
upravo se skida 7.1.3 stable :D

neko vec stavio?
 
Drugari, treba mi neki backup telefon pa se razmisljam da uzmem redmi note. Sad gledam razlike izmedju 2 i 3 i koliko vidim, to je samo metalno kuciste, veca baterija i fingerprint scanner? Ok postoji i verzija od 3gb rama.
Moje pitanje je da li davati 50-80eur vise za note 3 ili sasvim ok radi i note 2?
 
Pa niko nece bolje od tebe znati, da li ti treba to sto je razlika?
 
Nazad
Vrh Dno