Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Mozda fabrički defekt a možda je isključen sim 1 u podešavanjima. Osim toga ne znam sta da ti kažem.
Edit: sad vidim da je napisao da mu tel registruje karticu al ne prima signal. Moguće da je zaključan ako je uvezen
 
Poslednja izmena:
Cisto sumnjam da je ostecen slot nov telefon nije koriscen, zadovoljan sam jer sve radi osim tog prvog slota a mozda je to neki resivi problem zato sam pitao.
Cini mi se da je jos neko vamo imao slican problem i da je nesto menjao u postavkama i namestio ali tesko je to meni sad pojasniti treba na tenane :D
Kako si kupio mob? Jel simfree ili je sa neke mreze, pa da je sim 1 zakljucan za tu mrezu, a sim 2 simfree...
 
Ja na prime mi pise miui poland i nemam update 6.9.... nije ni 7.....
 
Punjac koji ide uz ovaj fon kako vas sluzi?
Puni mi fon 2h od 10% do 40% pa za 30min napuni ga full, takodje isto se dogadja kad punim i tablet uz pomoc njega... :S
 
Meni za dva sata napuni celu bateriju. Ja sam prezadovoljan brzinom punjenja.
 
Imam proble, ostao mi je telefon povezan na mi account, a ne znam sifru. Sad sam uradio factory reset ali i dalje se nista nije promijenilo. Ne pretposljednjem romu sam sa xiaomi.eu
Sto da radim?
 
Imam proble, ostao mi je telefon povezan na mi account, a ne znam sifru. Sad sam uradio factory reset ali i dalje se nista nije promijenilo. Ne pretposljednjem romu sam sa xiaomi.eu
Sto da radim?
Ниси налог повезао са бројем телефона?
 
Poslednja izmena:
Појавило ми се ово и приметио сам да имам поједине фолдере дуплиране у галерији. Немају баш исти број фотографија али које имају све су исте. Када обришем у једном у другом остане сив квадрат уместо слике док обрнуто није тако, када обришем слику у другом обрисана је и у првом!? Када гледам инфо од слика видим да им путања није иста, у једном фолдеру има ово 0, emulated...
Како да се решим овога (без фабричког ресета наравно)?
uploadfromtaptalk1453667169224.jpg
 
Glupi tapatalk nije mi registrovao poruku nego stavio prazan post a lepo sam bio napisao..
Kad omogucis rut vidis te skrivene foldere koje ne bi trebalo da se cackaju jer za rad pojedinih aplikacija ti fajlovi budu smesteni na hiljadu jednu stranu.
Primer galerije koja kad je otvoris i vidis one sicice poredjane tvojih slika nisu zapravo original slike vec slicice kao preview smestene u thumbnail folder koji se bez ruta ne vidi. Tako da nista ja tu ne bih dir'o
 
Poslednja izmena:
To me i buni, nisu thumbnail-ovi vec slike u ful kvalitetu. a i thumbnail-ovi se brisu kad obrises kes a ovo ne!?
 
this is simply a 4.2 multi-user feature. it's just another mount point for the 0 folder. So it's the exact same folder, no extra space used.

Evo ti odgovora
Ako nisi skontao slike koje imaš tamo i ovamo su zapravo isti fajlovi i ne zauzimaju višak mesta. Zašto je to tako? Mislim da ni developeri ne znaju da ti kažu :-D
 
Poslednja izmena:
Koji ste skor dobijali na antutu?
Imam prime verziju i dobijam skor od 49000-52000...
32gb rom i 2.2ghz - to je prime verzija
 
uh,

ne znam sta da kazem ali toliko dugo radim (mator sam :) ) da mi nimalo ne nedostaje srpski jezik i najgore mi je kad me neko zamoli da mu nesto sredim popravim i sl. a ono na srpskom jeziku (bilo andro, win ili sl.) ubijem se dok se snađem po menijima :smash::wall::-devil-:
 
Pratim ovu "proceduru" za flash, ali ne uspevam nešto..
Skinuo MiFlash, ali ne vidi tel, takođe, nakon instalacije xiaomi.eu 6.1.11 roma, ni Mi PC Suite mi ne prepoznaje tel..dal ću morati hard reset ili neke drajvere trebam da instaliram?
 
Pratim ovu "proceduru" za flash, ali ne uspevam nešto..
Skinuo MiFlash, ali ne vidi tel, takođe, nakon instalacije xiaomi.eu 6.1.11 roma, ni Mi PC Suite mi ne prepoznaje tel..dal ću morati hard reset ili neke drajvere trebam da instaliram?
MiPhone prepoznaje telefon u fastboot-u. Takođe proveri dal si ga pokrenuo u administrator modu i kad ubaciš telefon u fastboot i poveže što usbom klikni na dugme refresh u MiPhone programu
 
Poslednja izmena:
Tnx, probaću pa javljam.
 
Uspeo na kraju nekako da ubacim 7.1.1.0..ali mi ipak bolje leži xiaomi.eu rom..al tu sad ima caka..neće preko updater aplikacije da updateju na eu rom..signature failed grešku dobijam..takođe, probao sam twrp preko zip-a da flešnem, ali ista greška..
Jel ću i twrp morati preko fastboot-a?
 
Nazad
Vrh Dno