Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

imao sam problem sa slabijim zvukom u zvucniku slusalice,a problem sam resio sa ciscenjem,cetkicom.
 
Oce li skoro neko azuriranje,zna li ko sta? ;)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ako telefon sa 30% baterije ne koristim tokom noći a ujutro bude prazan ili se sa 25% baterije odjednom ugasi skroz ispražnjen, to može biti samo do baterije ili može biti i do telefona?
 
Poslednja izmena:
nije zgoreg da uflesujes cisto softver,takodje ako ikako mozes izbegni sve aplikacije na pocetku da stavis da vidis,moguce da je ipak do neke.
 
Baterija je nova, flešnuo sam sinoć XEU Pie - vratio sa Miroom-a Q...
Probaću taman za vikend da uradim čisti install pa da vidim..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
mozes i sa xiaomitoolsv2,ima manje vise sve automatski sam,ukljucujuci i dl.
 
i xiaomitoolsv2 ima i to proverenu verziju miflasha u sebi,adb drajvere koje rade,automatsko skidanje sa servera...sve na jednom mestu.super program.
 
Miflash je laganica, samo me mrzi sve ispočetka :D - a taman mi je XEU Pie super legao posle lutanja kroz Pie i Q romove ..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Imam jedno pitanje. Zamenio sam ekran na telefonu ali sam unistio bateriju, tacnije zakacio sam je na jednom cosku. Sad me zanima smem li da izolujem taj cosak samo da bih probao radi li ekran?
 
Ne isplati se rizikovati sa oštećenom baterijom, možeš ostati bez prstiju.

gRXv3fM.gif
 
au piiiip te život...
pa mi nosimo bombe u dzepu...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Nisam mogao da izdrzim i zalepio sam bateriju izolir trakom. Samo sam povezao bateriju sa plocom od telefona tako i ukljucio telefon, ekran radi samo je kapacitet baterije 45%, a pre ostecenja bilo je 61%. Uglavnom baterija se greje i sklonio sam je, a uspeo sam i da se oprzim :d. Da ne bih cekao bateriju iz Kine (i onako se sad bas duze ceka nego ranije) ako neko moze na PM da preporuci gde da kupim?
 
Ja sam kupio tzv original od tzv zastupnika u CG (cca 3000din) - nadam se da je bolja situacija u SRB/BG...

Doduše, možda je baterija dobra nego su mi uvalili neku njihovu :D

Elem, naručena sa AE Losoncoer baterija pa ću je sam promijeniti...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
mozes da pitas zvanicni servis,a ove na kp-u standardno gledas ocene i starost naloga,ne verujem da ce neko rizikovati negativnu da ti uvali bateriju koja ga u nabavci izadje skoro isto...

elem,sta ste rekli za koji ajfon pasuju stakla i na poco?
 
Baterija vise kosta nego ekran. Neverovatna stvar je da je baterija bas dobro zalepljena za kuciste telefona, lakse sam odlepio ekran. Bez obzira kako je zalepljena, iskreno nisam ni bio strpljiv. Kad nabavim bateriju javljam utiske za ekran i ako nekoga bude zanimalo ostavicu link da naruci ako zatreba (valjda nece).
 
mislim da vecinu ovde zanimaju armoured edition ledja,kojih nema krvlju da ih platimo. :) 'ajde da za original i da shvatim nekako,ali ni 3rd party...
 
Nisam mogao da izdrzim i zalepio sam bateriju izolir trakom. Samo sam povezao bateriju sa plocom od telefona tako i ukljucio telefon, ekran radi samo je kapacitet baterije 45%, a pre ostecenja bilo je 61%. Uglavnom baterija se greje i sklonio sam je, a uspeo sam i da se oprzim :d. Da ne bih cekao bateriju iz Kine (i onako se sad bas duze ceka nego ranije) ako neko moze na PM da preporuci gde da kupim?
Imas tempiranu bombu u dzepu. Ja to ne bih nosio. Prvi pad i moze da ode do djavola. Folija sluzi da litijum ne dodje u kontakt sa vazduhom, da se ne ubrza reakcija. Desava se da se baterija naduje kao djavo i ta folija je jedino sto je spasava od paljenja. Kada se folija osteti cela baterija je kompromitovana. Kupi bateriju i odmah zameni, jeftinije je to nego da ti zapali ceo fon, dzep i nogu, da ti zapali stan nocu. Inace litijum kada se zapali je otrovan ;)

Tapatalk from Poco loco
 
Hvala na korisnim informacijama. Baterija je odstranjena odmah posle provere da li je ekran u redu.
 
Kako radi MIUI 11 u odnosu na 10, meni 10 radi savrseno, a ovaj mi dosadjuje sa notifikacijom vec duze vreme pa razmisljam da li da odradim update.

Takodje, sa cim je najbolje da se odradi backup telefona?
 
ako se drzis miui-ja,stock backup resenja su dovoljna (sem za mesendzere,tu mora njihovo resenje).meni miui11 radi irealno dobro,toliko da je telefon ultradosadan,od lumia se nisam toliko dosadjivao sa telefonom (ovo je odlicna stvar jer ga sve manje i manje koristim - upalim,uradim sta treba i izgasim,nema cackanja i gubljenja vremena).kad i ako dovedu notifikacije na stock android nivo bice savrsen telefon za moje potrebe,i jedini razlog da ga menjam je 60+ w punjenje mad aiskreno i 27w koje sad imam super mi radi posao kad treba da dopunim na brzaka i idem negde.
 
Nazad
Vrh Dno