Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Odlično je radio Pocophone sa 11, oduševljen sam bio. Par dana pre apdejta se dogovorio s ćaletom da mu prodam telefon, tako sam ga prekratko koristio sa 11 :D
Pogotovo sad kad sam na EMUI, shvatam koliko je brutalan bio MIUI.
 
Taman na vreme. Umesto t9 pro eto meni f2.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
to zavisi sta su namerili sa brendom na prvom mestu tj dal' bi hteli da ga pozicioniraju u vise klase cenovno i ko ne prati,i xiaomi i qualcomm spremaju odgovor na oppovo brzo punjenje,i mislim da je f2 idealan test poligon za 65w ako ne i 100w punjenje.tu je problem punjac u pakovanju (jos ako zbog dimenzija bude GAN) i sa oledom ne verujem da mogu sve to daju za tako nisku cenu...
 
Iskreno, ne verujem da ce F2 jos, rano je. Takodje ne mislim da ce biti ikakvog eksperimentisanja sa F2. Mislim da ce odrediti sweet spot cenu (kao i za F1), videce sta mogu da spakuju za te pare u velikoj seriji i to je vise manje to. Ubice sa prodajom ali ne smeju previse rano da izbace da bi uhvatili ljude da menjaju i F1. Ja ga sad necu menjati sigurno.

Tapatalk from Poco loco
 
Najbolje svake treće godine da ga izbacuju...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sto puta se vec pricalo o raznim tvitovima poco divizije, prazne price kao sto znamo. Ne iskljucujem da moze da izadje al nisam optimista. Najavili su stvarno k30 ali ne i pro, ako to izadje pre avgusta, mozda i bude pocoa.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Što se tiče mene ne moraju da žure. F1 nemam nameru da menjam još bar do kraja iduće godine. Nema realno potrebe. Realno sve to(F1) ima da radi još bar 2god normalnim korisnicima i više nego dobro.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
meni bi bilo izuzetno zgodno 65+w punjenje,a i kopka me 90+ hz na fonu,to bi me nateralo da menjam.i sad sam gledao nekako da se domognem reno ace-a,ali u svakoj varijanti to je blizu 500e,a moja psihicka granica je oko 300. :)
 
Da li neko ima problema sa ghost touch? Pojavljuje mi se u zadnjih par dana pre nije, imam telefon od avgusta, koristim eu miui 11, od kad sam presao na njega sve normalno radi i u zadnjih par dana se desava, restartujem telefon i posle sve ok
 
Na Miroom-u mi se ne pojavljuje notification badge (ni za pozove ni sms/viber poruke) - iako je namješteno tj uključeno sve i podešavanjima poco launcher-a i u settings/notifications... Šta sam previdio?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jesi iskljucio miui battery saver i ukljucio autostart?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Jesam, evo poredim podešavanja sa Mi8 i sve isto ali neće..hm.. Gore imam pregled, ali može se lako previdjeti neka poruka/email/propušteni poziv...
7yRZ5jn.jpg


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel bas poco launcher ili onaj što dodje uz MiRoom? Ne znam dal je to isti launcher(meni na miroom 9.9.29. normalno prikazuje bedzeve)...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Baš Poco... Reinstalirao, ponovo sve podesio i radi :d

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Obzirom da je globaltel pustio esim kartice ali ima samo za par telefona(na slici)
Dal Poco podrzava esim?
0093470ffc2506d21b66604d5884f678.jpg


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Da li zna neko u cemu je problem?
Sve vreme mi pokazuje kao da je ukljucen wi-fi, a nije non-stop ukljucen. Ne znam u cemu je fora..
44a37f6d983ec1a873671a7d8fc10796.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Evo par utisaka posle zamene ekrana i baterije. Ekran je potpuno isti kao originalni i ne vidim nikakvu razliku, za 24$ sam odlicno prosao. Bar ja ne vidim za sada neku razliku, mada bi najmerodavnije bilo da imam jos nekoga u blizini sa pocom da uporedim.
E sad ide druga strana medalje. Posto sam prilikom zamene ekrana zeznuo bateriju, narucio sam bateriju kod nas, ne od Kineza. Baterija sa postarinom je 2500 din. Sta da kazem, baterija dosta duze krace, dan izdrzi jedva. Prethodna koja je bila u telefonu vise od godinu, nepuna dva dana je mogla da izdrzi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja se ne bih usudio da kupim bateriju bilo gde sem originalne u ovlašćenom servisu. Ako je i ona dobra kao fabrička ko zna.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Uzeo na kp, ali sta ocekivati od baterije koja nije orignal. Nadao sam se da ce moci dan da izdrzi bez problema, ali cvrc

Probacu da resetujem bateriju, jer koliko mi je u secanju kad sam izvadio staru bila je na 45% i kad sam stavio novu stajalo je tih 45%. Posle toga cu doneti konacan sud, ali za sada je jako lose.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A jel ti se ugasio fon ili si ga ti stavio na punjac u nekom trenutku? Moguce je da ti je to zabagovalo, isprazni bateriju do kraja, neka se ugasi fon pa ga napuni. Cudno je da je bas od istog procenta nastavio. Morace to malo da se kalibrise.

Tapatalk from Poco loco
 
Dopunio do 90%. Veceras ce na kalibraciju, pa cemo videti, mislim da je zbog tih procenata zabagovao.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kad smo već kod baterija, ja sam reklamirao zamjensku "original" bateriju koju sam dobio iz ovlaštenog servisa... Dobio sam istovjetnu bateriju koja izgleda da nema problema u smislu naglog pražnjenja.. Ni ja nisam zadovoljan kako drži - 5 sati SOT je misaona imenica...

U svakom slučaju naručena LOSONCOER baterija 5000+ mAh pa ćemo vidjeti - htio sam da naučim original ali, barem za CG, ne šalju osim DHLom pa mi baterija izađe 100+€ :D

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno