Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Sami prosudite. Uglavnom, kad sam praznio bateriju sinoc, doslo je do 1% koji sam jedva potrosio igrajuci igricu sigurno sat vremena.Screenshot_2019-12-28-00-20-37-559_com.miui.securitycenter.jpgScreenshot_2019-12-28-00-21-03-160_com.miui.securitycenter.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ako si sat vremena igrao na tom jednom pro entu onda je samo problem u kalibraciji bio. Pokazivace ti sve tacnije.

Tapatalk from Poco loco
 
Videcemo vremenom, kalibrisao sam.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Čemu to služi, a uz to i ne radi? :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
U vecini situacija ne pomaze, ali videcemo, vreme ce pokazati.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Definitivno losa baterija.Screenshot_2019-12-29-12-32-33-315_com.miui.securitycenter.jpgScreenshot_2019-12-29-12-32-40-106_com.miui.securitycenter.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam nasao jednog prodavca za bateriju.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Dva pitanja:
1-Da li Poco podržava eSim?
2-Kako se ratosiljati reklama koje dolaze od Xiaomija? Imam utisak da ih nije bilo ovoliko na miui 10?
 
1. Koliko mi je poznato - ne
2. Probaj u podesavanjima da ukucas Ad services i da iskljucis

Nego za bateriju. Ova je u pitanju.IMG_20191231_132225.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ponovo za bateriju. Ovo iz dana u dan gore.Screenshot_2019-12-31-23-19-03-586_com.miui.securitycenter.jpgScreenshot_2019-12-31-23-19-13-796_com.miui.securitycenter.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Aj slikaj sta ti od aplikacija trosi bateriju i koliko. To ti bas nije uredu.

Tapatalk from Poco loco
 
Ti si još dobar :d
185bb6bce67c5b2336383a8dd337460d.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li još neko ima problem sa Facebook Messenger-om da mu ne svetli led dioda kada mu stigne poruka? U pitanju je miui global 11.0.5.0 stable. I ako se uključi auto start na aplikaciji opet ne radi...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja imam problem sa instagramom ne stizu mi notifikacije, nisam nista dirao postavke, prije je funkcioniralo sad odjedanput nista.. miui 11 stock..

Koja gcam 7 funkcionira na miui 11?
 
imao sam i ja muke sa instagramom na miui 10.sad stizu obavestenja. Ali jedino sto ne mogu jos da isprave cak ni na beti je kad se refresuje DM da ostaju Flag zastavice.Ono vracanje kad neko lajkuje ili komentarise sliku na pocetni ekran su resili ali ovo jos nisu.
Meni za FB page manager samo vibrira i ako je namesteno i zvuk za sve vrste poruka u podesavanju aplikacije
 
Počela je da mi se pojavljuje polako u gornjem desnom uglu displeja žuta fleka. 9 meseci star telefon. Paze mažen.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne bi trebalo ako telefon nije često korišćen na najjačem osvetljenju i ako nije pržen s igricama.
Ako je u garanciji pošalji ga na reklamaciju, jer fleka neće nestati.
 
Nije nikada igrica upaljena na njemu. Osvetljenje je na auto od prvog dana. Bio sam u VIPu pošto je tamo kupljen,kažu nije problem ide pod garanciju. Jako loše urađen displej,mislim na kvalitet izrade ne na prikaz.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Baš me čudi. Drugar isto ima poco f1 i uništava telefon od igrica i ništa mu nije.
Sigurno je popustio lepak.
Odnesi direktno u servis ako si u Bg-u, jer ćeš brže da dobiješ telefon nazad. Možda ti zamene i bateriju...
 
Mišići ga posle 8. Tako su rekli u VIPu. Čitam da se menja displej što je i logično jer se neki sloj odlepio. Mislim da je tu neki modul na ploči ti možda wifi ili tako nesto. Ne koristim gotovo nikada Blutut,retko kada osim za OBD dijagnostiku. Igrice ne igram. Prijatelj mi isti problem ima sa Pivom od letos. Mada i iPhone je ako seriju sa tim problemom.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Počela je da mi se pojavljuje polako u gornjem desnom uglu displeja žuta fleka. 9 meseci star telefon. Paze mažen.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Ne opterecuj se time. Meni se pojavila fleka koja je vremenom postala braon boje bukvalno ii slo mi je na zivce do ludila. Kada su u nekom od update-a ubacili da mozes da stavis da ti notch bude crne boje to sam ukljucio samo da ne gledam fleku i vremenom je fleka potpuno izbledela, sada je vise i nema.

Tapatalk from Poco loco
 
Pa ne optercujem se ali imam garanciju što da ih ne cimam. Još da mi oflwsuju EU Rom esto Global i super [emoji1]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam imao isto takvu fleku, vremenom ce sve vise da zuti. Reklamirao u vipu, posle 7-8 dana mi je stigla poruka da nije prihvacena reklamacija, ali da ce ostati na testiranju jos. Posle dva dana mi javili da mi je zamenjen displej. Displej je isti kao i fabricki.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Kako nije prihvaćena reklamacija,a zamenili displej?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sve je ok ali to ce da izbledi i da nestane. Nemam nista protiv da reklamirate ali ja ne bih otvarao fon bez potrebe.

Tapatalk from Poco loco
 
Sve je ok ali to ce da izbledi i da nestane. Nemam nista protiv da reklamirate ali ja ne bih otvarao fon bez potrebe.

Tapatalk from Poco loco
Nije mi ni hitno iskreno,ajde da vidimo da li će da nestane. Kod drugara nije nestalo od letos stoji. Kupljen u radnji pa garancija ....

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno