Šta je novo?

Xiaomi Pad 6

Danas stigao hyperos, nisam ga proučavao mnogo, samo instalirao, na prvi pogled promene u lock screenu, weather aplikacija, za ostalo treba vremena verovatno.
 
I meni jutros tražio update.
Za sada ništa nije prestalo da radi, pa računam da je dobar update :)
 
Sad vise lici na IOS interfejs.
 
@zuke
Da li imas global TMZMIXM miui14?
 
Bog me ide i naslednik. Pad 7 i to sa Snap Gen 3, ima da sabija kako će da radi, ali je upitna cena.
 

Prilozi

  • tutorial_pipa_unlocked_bootloader (3).txt
    2.5 KB · Pregleda: 7
Ma sacekat cu,ne verujem da je vredno cimanja ..Jel ovo originalna olovka Xiaomi nigde u srbiji nema ,samo Ali..
 
Je l' ovaj tablet podržava GPS ili ne? Po specifikacijama ne podržava, ali neke domaće prodavnice navode da podržava GPS. Ko je sad tu u pravu? Tablet je top, sviđa mi se, ali GPS bi bio baš veliki plus.
 
Evo šta kažu bugari...
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-01-27-17-12-50-059_com.vivaldi.browser-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-27-17-12-50-059_com.vivaldi.browser-edit.jpg
    82.4 KB · Pregleda: 28
Poslednja izmena:
To na GSM Areni sam video, što je baš čudno. Na još nekim sajtovima tvrde da ima, a većina tvrdi da nema. Pa, rekoh da pitam ovde, ljude koji su imali prilike da ga koriste...
 
Nema. GPS test ne vidi satelite.
 
Nema GPS.
 
2$ ih košta gps i neće da ga ubace, pilićari.
 
Realno i sta ce ti?Zavisi od wifi,locirace te po polozaju rutera.
 
Ubacili su u Pro model. Ima i sim karticu.
 
Realno i sta ce ti?Zavisi od wifi,locirace te po polozaju rutera.
Kakve to veze ima? Odakle mi wifi u kolima dok vozim, ili dok sam na nekoj planini na livadi? Sem toga lociranje pomoću gps-a je tačno u metar, a preko wifi u jednu zgradu.
 
Onda ostaje uzeti Samsung S9 ili pametni telefon.Situacija je takva.
 
Sve kako šta kome šta treba .Meni ne treba GPS jer ga koristim kući ili na poslu ,Al eto kome treba ,ima tableta koji imaju tu funkciju .Kupujes (mo) prema potrebama .
Inače utisci za sad odlični .Nemam na šta da se žalim ,brzina ,ekran ,baterija,sam kvalitet izrade ..Sve odlično..
 
Ja nisam primetio razliku
Edit: ne igram igrice
 
Realno koliko je bolji pad 6 od pad 5?
Bolji ekran, noviji cipset, bolje kamere ako ti to nesto znaci na tabletu. To je ono sto se primeti, ostalo manje vise slicno ili malo bolje na Pad 6.
 
Instalirao mi se XiperOs ,zbunjen sam.Jedva sam nasao kako se restartuje uredjaj.
 
Pa isto kao ranije ,drzis power dugme 4 sekunde I pojavi se opcija za reset ili gasenje ..Drugacije malo izgleda,al to je to ..
 
Otisao MI pad 6 na 53k :( Oće to tako kad si kratak za tablet zbog zimovanja/praznika... :'(
 
Otisao MI pad 6 na 53k :( Oće to tako kad si kratak za tablet zbog zimovanja/praznika... :'(
Hoćeš da kupiš ,kod mene ti nije otiso na 53 :)

Tablet ubija na mesto ,al meni je potrebniji laptop ipak zbog posla.Inace kom treba za multimediju,surf ,igrice ...ne znam dal ima bolji za te pare ..
 
Nazad
Vrh Dno