Šta je novo?

Xiaomi Pad 6

Meni još uvek nije stigla tastatura iz Tehnomedije, i posle 50 dana čekanja (i plaćanja, 5. avgusta). Pre desetak dana su mi obećali da stiže ove nedelje. I, vidim da je sada ima na sajtu pa će mi je možda napokon i poslati, ali koliko vidim razlikuje se od one koja je inicijalno tokom akcije (slika 2) ponuđena (ova sada ima i touchpad?!). Kakve ste vi dobili, važno mi je da znam jer je ova svakako drugačija. U prilogu je screenshot (slika 1) sa njihovog (Tehnomedia) sajta tastature koju prodaju. Kontaktirao sam [email protected] i [email protected] i u oba slučaja dobio (samo jedan) link za njihovu originalnu tastaturu na: https://www.mi.com/global/product/xiaomi-pad-6-keyboard/. Hvala.
 

Prilozi

  • TEHNOMEDIA TASTATURA KOJA SE SADA NUDI.JPG
    TEHNOMEDIA TASTATURA KOJA SE SADA NUDI.JPG
    70.8 KB · Pregleda: 65
  • TEHNOMEDIA AKCIJA.JPG
    TEHNOMEDIA AKCIJA.JPG
    149.2 KB · Pregleda: 65
Danas mi zvoni fon kaže samo da vam se javim iz Tehnomedije da je stigla vaša tastaturu I da je danas šaljemo , reko lepo sa vaše strane ali nemojte da mi šaljete tastaturu jer sam tablet vratio , a vi meni vratili pare.
 
Danas mi zvoni fon kaže samo da vam se javim iz Tehnomedije da je stigla vaša tastaturu I da je danas šaljemo , reko lepo sa vaše strane ali nemojte da mi šaljete tastaturu jer sam tablet vratio , a vi meni vratili pare.
sto si vratio?
 
Nisam ima nameru da čekam tastaturu dva meseca
A i za tih 10 dana(koliko je bio kod mene) upalio ga dva puta
 
To je prokletstvo tableta.
Ja sam Ipad tako prodao nakon par meseci gde sam ga palio samo vikendima.
Jednostavno luxury item, kad nemam vremena - Radim sve na telefonu, kad imam viska - Palim laptop
 
Pa sto onda kupujete tablete ako ih bas slabo koristite,ja koristim dosta tablet,meni je bolje nego laptop,pc koristim za igrice samo,ali kolko vidim mogu da pc ne koristim uopste,volim tablet jel je ekran dosta bolji nego na laptopovima ili PC monitorima,ovaj tablet pad 6 ima ogromnu rezoluciju ekrana,znaci bukvalno uzivanje😍😍😍
 
Meni je milina kada legnem u krevet, uzmem tablet i polako, prija ocima nego da se becim na telefonu. :)
 
Meni još uvek nije stigla tastatura iz Tehnomedije, i posle 50 dana čekanja (i plaćanja, 5. avgusta). Pre desetak dana su mi obećali da stiže ove nedelje. I, vidim da je sada ima na sajtu pa će mi je možda napokon i poslati, ali koliko vidim razlikuje se od one koja je inicijalno tokom akcije (slika 2) ponuđena (ova sada ima i touchpad?!). Kakve ste vi dobili, važno mi je da znam jer je ova svakako drugačija. U prilogu je screenshot (slika 1) sa njihovog (Tehnomedia) sajta tastature koju prodaju. Kontaktirao sam [email protected] i [email protected] i u oba slučaja dobio (samo jedan) link za njihovu originalnu tastaturu na: https://www.mi.com/global/product/xiaomi-pad-6-keyboard/. Hvala.
Dobiješ onu standardnu koju su nudili bez tačpeda. P.S. Tablet je fantastičan, koliko ga koristim ova 2 dana. Nabacio sam samo neku zaštitu na tastaturu preko koje kucam bez problema. Onaj magnet koji prijanja na podlogu je izuzetno jak. To mi se sviđa. Još uvek imam problem da mi ruka poleti ka mišu. Najverovatnije ću da kupim neku blutut varijantu ili žičnu ako ima. Isto se odnosi i na onaj dodatak za slušalice (da li u njega može da se priključi i žični miš?). Laptop sam uključio tek sada kada pišem ovu poruku. Najbolja varijanta mi je, a neko je već spominjao, ležim na krevetu, zarotiram ga, udaljim od sebe i gledam serije, filmove.. 😀
 
Meni je ipak za filmove, ako sam kod kuce, laptop prvi izbor. Tablet moram drzati sve vreme u ruci. On mi sluzi za neki video na yt ili citanje vesti, foruma itd.
 
Ne znam za vas, ali zar nije veći ugođaj gledati filmove na TV-u na što većoj dijagonali?
Brzo ćete vi kod očnog ako tako nastavite.
 
Imam solidan tv x90j 65", al mi merak kad hocu da dremnem ili pred spavanje. Na poslu isto mnogo lakse nego laptop.
 
Za gejming definitivno tablet,ovaj tablet bi bio bas odlican za poklon deci u skoli pred Novu Godinu...
 
Pozdrav ljudi, koji bluetooth mis preporucujete i koji je kompatibilan sa Mi Pad 6.
Uzeo sam u preorderu i vidim da mi mis ipak nedostaje za rad.
Ranije sam imao MiPad 5 sa bluetooth misem i taj mis je zaista bio fenomenalan, tanak tih i jako dugo trajala bat.
Imate li preprouku slicnu za Pad 6?
Gledao sam nesto Logitech m220, ali nit znam jel kompatibilan a i nije nesto :/
Hvala unapred!
Nenad
 
Iskoristi taj mis od petice. Ako ti je bio ok, sto bi menjao.
 
Možda malo off pitanje

Ima li neko predlog za torbicu za rame (popularnu "p e d e r u š u") u koju staje Pad 5/6?

Glupo mi da nosim ranac kad negde hoću samo tablet da ponesem.
 
Možda malo off pitanje

Ima li neko predlog za torbicu za rame (popularnu "p e d e r u š u") u koju staje Pad 5/6?

Glupo mi da nosim ranac kad negde hoću samo tablet da ponesem.
Vidi negde u prodavnicama sportske opreme ili u Metrou, ima puno platnenih četvrtastih torbica
 
Možda malo off pitanje

Ima li neko predlog za torbicu za rame (popularnu "p e d e r u š u") u koju staje Pad 5/6?

Glupo mi da nosim ranac kad negde hoću samo tablet da ponesem.
Traži crossbody torbe, jedino to. ZARA je imala par okej modela adekvatnih dimenzija ali naravno moraš poneti tablet da probaš uživo, nije mala dijagonala u pitanju.
 
Treba da kupim za sina neki tablet i vidim da svi pricate o xiaomi pad 6.
Da li se nudi jos negde sada sa tastaturom ili olovkom na poklon?
Da li vredi gledati neki Samsung tablet ili nesto drugo po slicnoj ceni?
 
Od Samsunga jedino da traje duže su S serije koje su znatno skuplje u odnosu na A seriju.
 
Možda količinski, ali nema ovde Honor šta da traži pored Pad 6 modela.
 
Slab je Honor pad x9
 
TDI vs SDI :). Slab za 2023. godinu.
 
Windows 10 i 11

Preuzeo odavde
 
Nazad
Vrh Dno