Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

nisu dual, mozes 2 razlicite verzije odjednom
5209cd851c4e87a26844a7f61ecc149f.jpg
6c1e8fc3cf7bb7da59d8fb1ed7de6e71.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Koja je razlika između ovih verzija?
Ajd nam okači za download, trenutno koristim iz prvog posta gcam.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nisam nesto preterano zadovoljan animacijama na miui 11. Laguju ponekad, nisu baš tečne kao što sam očekivao. Maltene je to na nivou miui 10.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
meni izgleda gladje sve, mozda sam umislio. inace mislio sam napravit hard reset , kako to radim posle svakog veceg updejta, ali necu dok 10 ka ne dodje

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koji cache treba da se clearuje da se ubrza updejt?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Molim ljude koji imaju XEU 9.10.17 da pogledaju u Mi oblak da li hoće da bekapuje poruke i istoriju poziva.Kod mene neće.Takodje ne prepoznaje sim karticu iako nikad nisam imao problem s tim.
e7601b26c9827b6c2d99051360b1b236.jpg
ca0cb3974d612f7503a2993e23e15a4a.jpg
658efa8859376ff916ce0a5184f0818b.jpg


Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
Imam i ja problem sa porukama. Nisam čak ni stare poruke uspeo da vratim iz oblaka

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Koja je razlika između ovih verzija?
Ajd nam okači za download, trenutno koristim iz prvog posta gcam.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/PMGC_7.0.009_V9.apk


ovo je ova 7.0

inace nekako mi se ove parrot kamere cine najbolje, nisam neki strucnjak ali vako na prvu.

imaju oni i 7.1 kamere (zadnji port googlov) ali radi samo na 10ci.

inace https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-parrot043/

ovo je njihov kanal na celet.. pa mozes probat i neku drugu (noviju 7.0 kameru) nisam stigo jos. znaci sa 7 kamerom mos imat 2 google cam istovremeni instalirane

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
E hvala puno sad cu testirati.

Još nemam MIUI 11 za download dostupan al nije žurba.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Vi što ste dobili update, svi imate običan 9t, ili vas ima i sa Pro?

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/PMGC_7.0.009_V9.apk


ovo je ova 7.0

inace nekako mi se ove parrot kamere cine najbolje, nisam neki strucnjak ali vako na prvu.

imaju oni i 7.1 kamere (zadnji port googlov) ali radi samo na 10ci.

inace https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-parrot043/

ovo je njihov kanal na celet.. pa mozes probat i neku drugu (noviju 7.0 kameru) nisam stigo jos. znaci sa 7 kamerom mos imat 2 google cam istovremeni instalirane

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Nije bitno koja je verzija. Ja na RN5 imam par verzija i 5 i 6 gcama.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Nema je opcija global dark mode.. :trust:


BTW Za brze animacije u developer options stavite 0.5x, meni licno je tako mnogo bolje.
 
Nije bitno koja je verzija. Ja na RN5 imam par verzija i 5 i 6 gcama.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
neznam, ja kad bi probo snimit npr xcam 6.1 preko ove javilo bi mi da ce se "preinstalirat" i da cu izgubit trenutne podatke.. jedino sam uspio 6 i 7 odvojeno

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Dark mode imate tek na Androidu 10

edit: Preteče me Josip. :)
 
Meni je find device off, ne znam, možda je to...
505637c2a839f59cb6802da20838c73e.jpg


My kingdom for a donkey...
 
lekaV ,instalirao svežu instalaciju i sada je sve u redu.Bitrate ,za tebe i tvoj problem,instalacija iz početka,i nećeš imati problem sa sim karticom.
 
Ja stavio animaciju na 1.5 i deluje dosta fluidnije :D 1.25 bi bilo idealno kad bi bilo

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ma najbitniju stvar nisu ispravili - ovaj AOD koji je bukvalno neupotrebljiv. Samo zbog njega ću morati da pređem na neki custom rom, iako ništa nisam flešovao zadnje tri godine
 
Dark mode imate tek na Androidu 10

edit: Preteče me Josip. :)

Ja imam neki dark mode na settings pa display. To sam imao i na MIUI 10 imam i sad na MIUI 11
Pozadina u dosta aplikacija postane crna, a neke aplikacije sam morao rucno izmeniti(tastaturu recimo)
System app updater je recimo beo i nema mogucnost za crnu pozadinu
 
Ma najbitniju stvar nisu ispravili - ovaj AOD koji je bukvalno neupotrebljiv. Samo zbog njega ću morati da pređem na neki custom rom, iako ništa nisam flešovao zadnje tri godine
Ne znam koja funkcija treba da bude AOD-a pa je neuporediv? Bio sam na XEU i tu je vršio posao super, za neke app nije bilo ikonica, ali zanemarljiva stvar.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Kako zanemarljiva, kad nema ikonice za one koje se najviše upotrebljavaju? U stvari, podržava samo stock mail, sms, kalendar i WhatsApp, sve ostale aplikacije nemaju podršku.
 
Ne znam, meni su radile sve koje sam učestalo koristio, Gmail, Wa, Viber, Instagram... I držao sam konstantno onaj sat sa mesecom što je kul fora. Svakako za ovo ne možeš reći da je najveći problem. Jedini ozbiljan problem koji sam primetio dok sam ga koristio je povremeni battery drain gde "ususa" bateriju za manje od 2h SOT-a, jednom sedmično uglavnom i to je to.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Da li je konačno ubačen app drawer u miui 11

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ne znam, meni su radile sve koje sam učestalo koristio, Gmail, Wa, Viber, Instagram... I držao sam konstantno onaj sat sa mesecom što je kul fora. Svakako za ovo ne možeš reći da je najveći problem. Jedini ozbiljan problem koji sam primetio dok sam ga koristio je povremeni battery drain gde "ususa" bateriju za manje od 2h SOT-a, jednom sedmično uglavnom i to je to.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
Jok, Viber, Instagram, Textra, Facebook, Twitter, Telegram, Skype, Yahoo Mail... Ništa od toga nema ni na MIUI 10 niti sad na 11. Nemam drain, ali ne vredi mi ništa fancy sat kad mi ne pokazuje notifikacije, a ova led lampica odozgo je bukvalno nevidljiva. Ovo je praktično jedina mana ovog telefona, ali ogromna.
 
Cek koja je poenta ovog updatea ako ostaje na android 9, zar nisu mogli da sacekaju i to?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Drugačija ikonica za bateriju i ikonice u settings.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
mi smo u manjini sto bi cekali,njima vec dva dana serveri dole koliko ljudi aka i kao zedni cekaju apdejt...
 
Meni je ništa posebno ovaj update, ne vidim nikakvu posebnu veću fluidnost nego na MIUI 10, ne znam da nađem Ultra Battery, verovatno nema na 9, možda dođe kada podignu Android na 10. Dobra je stvar što sve aplikacije rade kao i ranije, posebno kamere tako da se ne kajem što sam updateovala ali nisam uopšte ničim preterano iznenađena.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno