Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Sta ima kod nas da se kupi za mi9t pro od zastitnih stakala a da nema onaj crni okvir i da je preko celog ekrana?
 
Za mi9t nisam kupovao ovde, pa zato pitam.
Ono sto sam imao na mi9t je bilo bas dobro, skroz je staklo bez crnog okvira i lepo prekriva ceo ekran


Edit: mi9t ima ufs 2
A mi9t pro ima ufs 2.1

6b8f27c5bc2122705504b67248e55013.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja samo takva i jurim - bez okvira, ali u zadnje vreme baš teško da se nađe. Ne računam ona socijalna za 250 din Glass/Teracell.
 
Jel moze neko da mi ostavi link za twrp za 9T? Nema ga na zvaničnom sajtu...

P.S. Xeu skidam ovu verziju što piše "HMK20MI9T"?
 
Poslednja izmena:
E super, hvala ti na brzom odgovoru!

Hoće raditi ova verzija twrp-a sa 9.8.15 betom Xeu? (To je pretposlednja)
 
Poslednja izmena:
Hvala na linku, ali to Nillkin ima crne okvire. Ovo sa Amazon je bez okvira i skroz pokriva ekran. Dobije se i neka tecnost
edit: sad sam video da ima i bez crnih okvira, ali pise estimated delivery time 20-40 days

Meni je stiglo za 10 dana,bas sam se iznenadio :)
 
Uzeo sam i ja danas mi 9t. Presao sa mi mix 2. Jel se vama cini da chrome malo laguje po pitanju scrolla? Doduse vamo na mixu sam non stop bio na nekom aosp. Steta sto nije android one na ovom telefonu nego *mjau**mjau**mjau**mjau*ni zaomi rom :(

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Uzeo sam i ja danas mi 9t. Presao sa mi mix 2. Jel se vama cini da chrome malo laguje po pitanju scrolla? Doduse vamo na mixu sam non stop bio na nekom aosp. Steta sto nije android one na ovom telefonu nego *mjau**mjau**mjau**mjau*ni zaomi rom :(

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Pisao ja već, laguje u zavisnosti od sajta ko lud.
 
Samsung Internet browser ne laguje, Opera ne laguje. Meni je bolje "legla" Opera zato što ona opcija Prisilno omogućavanje zumiranja radi savršeno. Kod ostalih browsera kroz neke stranice ne može da se skroluje ako se zumiraju plus nema prelamanja teksta. Sinhronizacija može biti problem pošto velika većina nas koristi Chrome na računarima

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Isto nisam primetio lag na Chromu, a imao ga i na slabijim uređajima..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Upravo ispao iz ruke u toku razgovora na pločice direktno na ekran. Ako sam ja oko 2m visine, pao je sa bar 190cm. Srećom pa je imao Nillkin masku i staklo pa prođe bez ogrebotine, kako telefon tako i maska... A staklo u delove naravno. Tako da preporuka za Nillkin case [emoji1]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Upravo ispao iz ruke u toku razgovora na pločice direktno na ekran. Ako sam ja oko 2m visine, pao je sa bar 190cm. Srećom pa je imao Nillkin masku i staklo pa prođe bez ogrebotine, kako telefon tako i maska... A staklo u delove naravno. Tako da preporuka za Nillkin case [emoji1]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Cestitam na krstenju, ne znam je li prvi na forumu :D Planiram da predjem sa Redmi Note 5 koji je preziveo svasta tako da uliva nadu...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nemaš dileme za prelaz, imao sam i RN5, dobar update je 9T [emoji2] A krštenje srećom prošlo u najboljem redu [emoji1]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Upravo ispao iz ruke u toku razgovora na pločice direktno na ekran. Ako sam ja oko 2m visine, pao je sa bar 190cm. Srećom pa je imao Nillkin masku i staklo pa prođe bez ogrebotine, kako telefon tako i maska... A staklo u delove naravno. Tako da preporuka za Nillkin case [emoji1]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk


Jel ja dobro kapiram da ti je samo zastitno staklo otislo? Ekran i ceo telefon skroz citavi?

Ako je tako - onda alal kacamak!
:wave:
 
Da da, sve prošlo super, samo staklo zaštitno puklo... Kod nas, hvala Bogu, izbor stakla kakav jeste pa moram čekati sa Alija isti taj Nillkin.

Inače stvar na koju nisam ranije obraćao pažnju je ta da Nillkin H+ ja msm da je model ima dobru foliju ispod, pa pri pucanju stakla ne ošteti ekran, zato idem na njega ponovo [emoji2]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da da, sve prošlo super, samo staklo zaštitno puklo... Kod nas, hvala Bogu, izbor stakla kakav jeste pa moram čekati sa Alija isti taj Nillkin.

Inače stvar na koju nisam ranije obraćao pažnju je ta da Nillkin H+ ja msm da je model ima dobru foliju ispod, pa pri pucanju stakla ne ošteti ekran, zato idem na njega ponovo [emoji2]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Zašto je loše ovo kod nas?
Ne zezam se, ozbiljan sam. Šta može da bude mnogo bolje na Nilkinu? Ok, možda je čvršće ali šta još?

Ja sam stavio ovo od 400 dinara, sa Mi Mix 3 dok mi stigne sa Alija ono sa okvirom. I skroz je ok.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zašto je loše ovo kod nas?
Ne zezam se, ozbiljan sam. Šta može da bude mnogo bolje na Nilkinu? Ok, možda je čvršće ali šta još?

Ja sam stavio ovo od 400 dinara, sa Mi Mix 3 dok mi stigne sa Alija ono sa okvirom. I skroz je ok.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Kvalitet je los,lepo je kad stoji ali kad nezgodno padne,nema ekranu spasa,cak bi mozda bolje prosao da nema nista preko.
 
Ista ova tri sam promenio na Redmi 5 Plus telefonu i sva tri puta su posle pada sačuvala ekran. Nikad problem.

Ako nije bolja vidljivost ili ako bolje ne leži ne vidim razlog bacanja para na 10$ za staklo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno