Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Razlika u zvuku kada se gleda YouTube je ogromna pretpostavljam ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Prijatnije je bilo na S10e zbog stereo zvučnika ali daleko od toga da je zvuk na Mi 9T loš. Jeste mono ali je jako glasan i jasan zvuk.
 
Na novim androidima ti je ono - ko razume shvatice (kako racuna bateriju) :d


Ja bih ako uzmem fon stavio jedino mat foliju na ekran. To imam na starom fonu i ne bih ni za sta menjao - ne podnosim organski masne telefone od prstiju itd.

Tacnije ja prvo da narucim foliju pa tek onda kad stigne d'uzmem telefon :d

Ima li neko neku mat foliju za ekran da bi preporucio?
 
Prijatnije je bilo na S10e zbog stereo zvučnika ali daleko od toga da je zvuk na Mi 9T loš. Jeste mono ali je jako glasan i jasan zvuk.
Pa to , zato sam i pitao :)

Hvala na odgovoru. Čekam da cena pro verziju potone pa da je uzmem :)
Jedina prava mana je nedostatak ois ,šteta

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Prijatnije je bilo na S10e zbog stereo zvučnika ali daleko od toga da je zvuk na Mi 9T loš. Jeste mono ali je jako glasan i jasan zvuk.
Možda ima Magisk modul za "stereo" zvuk kao kod Mi 8?
^ ja koristim Hydrogel, mada nije mat ali otisci nisu toliko primetni. Meni odgovara.
 
Poslednja izmena:
Prešo sa pokofona na mi9t.Ono što primećujem je da EU verzija koju sam imao na pokofonu otkida.Čekam sedam dana da otključam,jer ovaj global je sr..e .tapatalk ne daje notifikacije,mejlovi kasne ma ......EU je zakon .

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Konacno stigao Mi 9T Pro. Za sada i ja kao Ivan KP imam osecaj da je vibra motor jaci nego na mi9t.
Otisak prsta nisam isprobao
 
Cestitke svima koji su se ponovili u poslednje vreme! [emoji4]
Da ne cestitam svakom pojedinacno posto vas je mnogo u temi. [emoji23]
I mene zanima poredjenje S845 vs S730 kada je autonomija u pitanju. Jeste da nisu isti uslovi (Amoled vs IPS), ali su baterije istog kapaciteta. [emoji4]
 
Amoled je samo generalno štedljiviji po pitanju baterije, taj i taj ips ekran na istom nivou osvetljenja troši konstantnih toliko i toliko (0.35w na primer) a amoled na istom osvetljenju troši od 0.3 do 0.7w u zavisnosti od toga šta je trenutno prikazano. U praksi dodju prilično izjednačeni.
 
Na novim androidima ti je ono - ko razume shvatice (kako racuna bateriju) :d


Ja bih ako uzmem fon stavio jedino mat foliju na ekran. To imam na starom fonu i ne bih ni za sta menjao - ne podnosim organski masne telefone od prstiju itd.

Tacnije ja prvo da narucim foliju pa tek onda kad stigne d'uzmem telefon :d

Ima li neko neku mat foliju za ekran da bi preporucio?
Mat foliju bih zakonom zabranio da mogu :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
poolmaker,o bateriji i poredjenju sa poko f1 tek za 10 tak dana.Sada ga koristim minimalno jer čekam otključavanje i to korišćenje nije za poredjenje.Neke razlike u brzini nema al ja i nisam neko ko igra igrice i "muči" telefon do daske.Prosečan korisnik,malo ovoga malo onoga.
Utisak je da su i jedan i drugi lepi na oko ,zgodni za ruku,a baterija traje li traje.Na poku sam gurao po tri dana.(EU rom ,rutovan).
Sad smo i žena i ja zadovoljni.a ko će biti zadovoljniji videćemo.
 
Danas mi je stiglo zastitno Nillkin staklo ,primecujem da fingerprint radi za nijansu sporije nego bez stakla,evo i snimka.
 
Danas mi je stiglo zastitno Nillkin staklo ,primecujem da fingerprint radi za nijansu sporije nego bez stakla,evo i snimka.
To tako i treba da bude kad se stavi staklo.
Da li si ponovo podesio otisak nakon stavljanja stakla?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Koliko sam video telefon ima posebnu opciju za podešavanje fp sa zaštitnim staklom. Bar postoji ta opcija prilikom prvog boot-a.
 
Da li Mi 9t ima u sebi aplikaciju za screen mirroring? Nikako da pronađem

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Settings/More/Wireless display

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li je jos neko izvalio koliko su animacije tj ceo telefon brzi kada se iskljuce FSG i kada se koriste dugmici....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Tako je i na Mi8. Moraće Xiaomi da optimizuje FSG opciju.
 
Nazad
Vrh Dno