Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Je l imao kod pored 9T - p20 pro ? Nesto mi 9T ne odgovara, apsolutno mi ne lezi u ruci...
 
Ladno na XEU 2160p opcija za yt :)Screenshot_2019-08-31-19-15-56-719_com.google.android.youtube.jpeg

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Zašto je loše ovo kod nas?
Ne zezam se, ozbiljan sam. Šta može da bude mnogo bolje na Nilkinu? Ok, možda je čvršće ali šta još?

Ja sam stavio ovo od 400 dinara, sa Mi Mix 3 dok mi stigne sa Alija ono sa okvirom. I skroz je ok.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Nisam probao ova kod nas za ovaj model, ali sam ranije uglavnom koristio jeftinija stakla i kada ispadne i pukne kao sa ostavi male tackice/crtice, zanemarljive ali ih ima na ekranu nakon pada, dok je ovde baš dobra folija na samom kontaktu sa telefonom, i kada ispadne i pukne staklo, folija štiti ekran. Verujem da je meni bilo drugo (lošije) staklo, puklo bi nešto garant, uzevši u obzir okolnosti (visina, pločice...). Meni je takođe prvi put da koristim kvalitetnije staklo i definitivno se isplati. Samo pakovanje je dosta glomazno i izgleda skupo, kada bi tu uštedeli malo i staklo spustili na 4-5$ bilo bi top [emoji2]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Na Redmi 5 Plus sam mogao da vidim koliko mi je telefon uključen od poslednjeg restarta, ovde nema. Bilo je u about phone/status, više ne vidim tu opciju.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
To je ja mislim od P promenjeno, pa sad moras negde u developer da gledas koliko ti oni procesi rade pa po tome vidis..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Da da, sve prošlo super, samo staklo zaštitno puklo... Kod nas, hvala Bogu, izbor stakla kakav jeste pa moram čekati sa Alija isti taj Nillkin.

Inače stvar na koju nisam ranije obraćao pažnju je ta da Nillkin H+ ja msm da je model ima dobru foliju ispod, pa pri pucanju stakla ne ošteti ekran, zato idem na njega ponovo [emoji2]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Krstio sam ga ja pre tebe.
Stoji tako staklo puklo i dalje, odakle si porucio tacno to tvoje staklo i masku, pusti link..
 
Staklo sam uzeo u Moskvi, tamo ima svuda bukvalno da se uzme, a case na Aliju, Nillkin Frosted sa njihovog oficijalnog store-a.

Inače danas zvao sve oglase za stakla i folije za 9t/k20/mix3, niko nema, tek od sledeće nedelje možda bude, tako da sam bez stakla narednih par dana. Još u jednoj od radnji u kojima sam tražio, kineskinja me ubeđuje da uzmem za mi 9, ja izvadio staklo i prislonio da joj pokažem da 9T nema notch, i ona ladno kaže, šta ti fali, nema veze to, lepo mu stoji spustićemo na tLista dinaLa (400 je inače) [emoji23]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Na Redmi 5 Plus sam mogao da vidim koliko mi je telefon uključen od poslednjeg restarta, ovde nema. Bilo je u about phone/status, više ne vidim tu opciju.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
U terminalu kucaj 'uptime'. Screenshot_20190901-100229_Terminal.jpg

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koja je verzija Mi9T DS u Mts-u...64GB ili 128GB?
Na sajtu pise 64GB, ali znam da su neki forumasi prijavljivali da su dobili 128GB pa ne znam sta je tacno.
 
Pa da li je to ovo staklo ili ne : https://www.aliexpress.com/item/33032462531.html?spm=a2g0o.detail.1000023.1.13984086k9k9qx

Sto se tice maskice kakva je kada se spusti na glatke ravne povrsine, leti li po njima ? Meni je prethodna napravila upravo taj problem leti kao luda znaci 2x mi padala, jednom mi se razbilo staklo.
To je to vrv, bila je kutija drugačija, ali isto je garant. A maska ne kliza uopšte, bolje je "grip" od fabričke i štiti sve strane telefona.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koja je verzija Mi9T DS u Mts-u...64GB ili 128GB?
Na sajtu pise 64GB, ali znam da su neki forumasi prijavljivali da su dobili 128GB pa ne znam sta je tacno.
Ja sam uzeo pre neki dan, 128GB.

My kingdom for a donkey...
 
Kod mene isto 128GB.
Na sajtu je uvek stojalo 64.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
I to bez crne boje ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nema crne boje ni na KP

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Toliko je koštao Mi 9 6/64 (kod nas u radnji) kada se pojavio...
 
Neki će reći dobijaš 2 godine garancije, da razlika od 200 evra to pokriva [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Evo i ja da se upisem u novog vlasnika 9T. Uzeh 128G model, Glacier blue. :)

P.S. ima sada i u Telenoru, ali samo crni, i samo 128G model, nesto je povoljniji nego zvacnini Mi Store Srbija (biser sa njihovim Mi store :d)
 
Ne znam što se uopšte Mi Store uzima za bilo kakvo poređenje. Divljačka radnja, povezana sa Xiaomi-jem koliko i WinWin, Gigatron itd. Dakle nema veze sa Xiaomi-jem.
 
Kod nas je 499 EUR kod zvaničnog Xiaomi distributera, 2 godine garancije.
 
^ Baš tako. Ne bih rekao da je oficijelna. To što pišu po medijima i predstavljaju javnosti kako žele, to je druga stvar.
 
Poslednja izmena:
Haj valjda sutra napokon ga i ja uzmem, deseti dan kako cekam kazu iza 11h bi trebali stici :D
 
Vrh Dno