Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Meni na L930 ne funkcioniše ono "volumeUP+power button" za screenshot.
Trebam li nešto da instaliram za to, ili na 8.1 treba po defaultu da radi?

Kad pritisnem prvo volume up, pa dodam power button, isključi mi se ekran kao da sam pritisnuo samo power button.

Ako uradim obratno, odnosno držim power, pa tek onda pritisnem volume up, pita me povučem prstom na dole da isključim telefon. Dakle normalno kao da sam pritisnuo i držao samo power
 
A probaj u isto vreme oba za promenu uspeces SS da napravis ;)
 
Pritisni u isto vreme :D Pogledaš gde su tasteri, prisloniš prst i u isto vreme pritisneš , mora da radi.

Inače vidim da se pominju naslednici za lumiu 930 i 1520 tek septembra sa zvaničnim izlaskom windows 10 . A pre toga verovatno izlaze naslednik lumie 1330 i 1020 .

Znači da ako je septembra zvaničan izlazak onda je dp najkasnije jula, možda i malo ranije.

Kasno je to ali bolje da ga naprave kako treba , neka prođe i vreme.

Ja ću svakako i za pc i telefon intalirati rtm i dp ranije.
 
Poslednja izmena:
ladno jeste...

Prvi put u zivotu pritiskam tako nesto odjednom...

Nedavno sam se smejao kad sam caletu objasnjavao da pritisne ctrl+alt+delete u isto vreme. Pa nikako nije uspevao jer ih je pokusavao sve u isto vreme :)
 
Јутрос сам га наручио па још да стигне ... вероватно одмах иза викенда. Ја не користим неке ко зна какве програме, само оно основно па ће сигурно да ради а сам хардвер ми делује врло ОК.
Ja sam uključio i PfD i za sada nisam imao problema. Tekuća verzija je 8.10.14219.341
 
Imam jedno pitanje u vezi WP 8.1 , da li ona animacija , npr kad se sa start ekrana pokrene neka aplikacija, moze da se to nekako iskljuci? Nadam se da razumete koja animacija
, kao npr u ovom video na 1:23 kad pokrece aplikaciju WP central.

https://www.youtube.com/watch?v=zy0oEXCUDqw
 
Steta, bas mi to onako malo preterano, trebali su staviti neku blazu animaciju, ili da se bira izmedju nekoliko. :)
 
Sta se ovo desava i kako da se resim ovoga. Niti mogu da instaliram niti da skinem sa spiska. Kad stavim cencel downlod, posle par dana se opet pojavi. Kad pokusam download, pokusa i opet isto. Wifi radi kako treba.
 

Prilozi

  • wp_ss_20141215_0001.png
    wp_ss_20141215_0001.png
    144 KB · Pregleda: 198
Podesi da ti se aplikacije instaliraju na memoriju telefona.
 
Ma da nam omoguce oni Kuranu na nasem jeziku ;)
 
Hahaha ,to ces malo da pricekas :)
Hebo ga Van drajv :D
 
Poslednja izmena:
Idemo u kinu :D a sta konkretno donosi denim sto mi na preview vec nemamo ? :)
 
Naravno upravo to posto je fw 8.1.1 i nadamo se bolji driveri za kameru, manje suma i veca ostrina na boljim senzorima, mada bi trebalo generalno da svi vide bolji kvalitet slika.

A vrlo je moguce da mi na PfD imamo vec final verziju 8.1.1 samo nam fali fw.
 
Poslednja izmena:
Meni l630 super radi na zadnjem dp-u tako da me ovaj denim preterano i ne zanima. Lumia 930 i 1520 mogu imati neki benefit od denima zbog poboljšanja kamere ostali i ne baš.
 
Poslednja izmena:
Tolero, upravo tako. Samo 930 i 1520. Dp ne daje fw upgrade. Mozda donese i jos nesto sem kamere, mada niko nista ne prica
 
Ja na 520 jesam. Malo slabija baterija i malo je brljavio. Ali imao sam dp na pocetku, dosta nadogradnji je stiglo, verovatno su to ispeglali posle.
 
Dobio neko kod nas denim update ? Vidim na wc neki lik iz Rumunije kaže da je dobio denim na 520 večeras...
 
Nazad
Vrh Dno