Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Ne treba ti pfd, samo prebaci ikonicu na drugu i folder se sam napravi, naravno mozes da napises i ime foldera!
 
Poslednja izmena:
Sada trenutno L820 a u toku sledeće nedelje stiže L730 (treba mi dual zarad posla)...
 
Ne treba ti pfd, samo prebaci ikonicu na drugu i folder se sam napravi, naravno mozes da napises i ime foldera!

Nisam to mogao na 720 bez pdf jer nisam dobio u1 s kojim je to doslo valjda. Tako da evo skidam upravo vec treci neki update na pfd .

A imao sam pre toga gok sam bio na pfd . Rade odlicno i bez ikakvog laga. Sve je instant otvaranje i pokretanje kao sa home screen .
Pocele su da mi se gomilaju ikonice pa mi to dobro dodje zato sam i krenuo sada sa instalacijom pfd .
 
Poslednja izmena:
Ako nekom treba vauceri za aplikaciju "Prognoza" koja je po meni definitivno najbolja i najtacnija prognoza za wp , ima odlican live tile odlicne opcije podesavanja itd.

Ako vam treba vauceri javite mi u pm .
 
Nisam znao da treba taj update 1, na Ativ su to upakovali u 8.1! Posalji taj vaucer ako ih imas viska! :)
 
To sto kazes da su upakovali je aplikacija i nije ni bluzu onoga sto dolazi u sistemu sa 8.1.1 live folders...


Ativ ima sistemske live foldere


14c2961cc237bec0532709a1d1bf92fd.png
 
^^To su live folders koji dolaze sa 8.1.1 .

Zvanično ima samo lumia 930 i ovi novi modeli 535,730,830 . Ostali smo na dp .

Koji update ,8.1.1 ? kada ?
 
Poslednja izmena:
^^To su live folders koji dolaze sa 8.1.1 .

Zvanično ima samo lumia 930 i ovi novi modeli 535,730,830 . Ostali smo na dp .




Ja sam ih dobio na ativu preko official update-a.
U principu ativ je dobio direktno update sa osmice na 8.1.1
 
Poslednja izmena:
Ne znam ja sam se baš navikao na live folders. Ne bih mogao bez toga. Odlično smišljeno , ako ukomponuju fino ove interaktivne biće odlično .

Mogli bi da postave double tap kao dvoklik mišem :d Jedan klik daje dodatne informacije a dvoklik otvara app. Vidim da se u tekstu pominje klik na određeni deo tile-a , mada to je nepraktično, jedino da je tile veliki .
 
Poslednja izmena:
Upravo to gde ce onda biti komande za uklanjanje tilea i resize istog... Videcemo :)
 
Ma u okviru samsung stora ima foldera tih.. Da li su to ti folderi ili... ?
 
Da li postoji nekakva mogucnost da se pri dolasku kuci, recimo, ili kod prijatelja, kada se telefon sam spoji na poznatu WiFi mrezu, telefon automatski prebaci na 2G, a da se pri nestanku WiFi mreze opet vrati na 3G/4G. Mislim da nije tesko isprogramirati tako nesto a korisno bi bilo jer vise od pola dana provedem kuci.
Rucno mogu da odradim, ali nije to to.
 
Nazad
Vrh Dno