Šta je novo?

Windows (phone) 10

A da i ne radi voice record na messenger ,dok na 8.1 radi ok .

Sent from mTalk
 
Nikad ne radim restore, nemam nijedan backup na OneDriveu... Ne volim... Kontam da ću i ostaviti ovako, čini mi se da sve uredno radi, jedino ponekad Store puca, al to vidim nije neobično na ovom buildu... Videću kako će se ponašati narednih dana...
 
Може ли неко да ми каже како да пинујем фолдер са неколико слика? Имам распоред вожње за бусеве које најчешће користим па би ми лакше било да су ми "близу" него да копам по албумима сваки пут... :)


Ja sam to izvodio tako što sam na kompjuteru kopirao red vožnje u OneNote u jednu stanicu, i onda sam tu stranicu zakačio za početni ekran. Čini mi se da nije moguće zakačiti folder ili album sa slikama. Malko sam još to dorađivao da lepše izgleda, mada da nisam gledao na estetiku obično copy/paste bi bilo dovoljno. :)
 
Aha... Nije ni čudo što je nema kod nas, s obzirom na cenu. Mislim, da, to bi se u Srbiji baš prodavao "ko alva".:D Onda je to što sam ja na brzinu video od 50€ verovatno nešto polovno ili nebitno kakva već varijanta.

Ja na kopaoniku video lika nosi band 2 , i stize mu poruka cita je na naruvkici ono bas mocna stvar za nekog ko moze da prezali te pare :) .
 
Ja na kopaoniku video lika nosi band 2 , i stize mu poruka cita je na naruvkici ono bas mocna stvar za nekog ko moze da prezali te pare :) .

Meni je zao, jerbo Kinezi imaju to isto za $20, tj. pun kofer takvih na Android platformi.
 
Meni je zao, jerbo Kinezi imaju to isto za $20, tj. pun kofer takvih na Android platformi.

A za nas ne postoji tako neka jeftina alternativa kompatibilna sa windows telefonom? Mada, ako i sad nema, ko zna, mozda se nesto pojavi vremenom sad za windows 10.
 
A za nas ne postoji tako neka jeftina alternativa kompatibilna sa windows telefonom? Mada, ako i sad nema, ko zna, mozda se nesto pojavi vremenom sad za windows 10.

Ne (jos), ali postoje skuplje alternative. Bar ja na netu video nisam nista ispod $150.
Edit: Eh, 'ajd sad. http://www.ebay.com/itm/U8-Wrist-Bl...hash=item2a5dc30ef0:m:mAZHC5XcM0jDNpxsSS-2_Bg

Kaze,
Compatible Operating System: Android, BlackBerry 10, Firefox OS, Fire OS, iOS - Apple, Windows Phone 10, Windows Phone 8
 
Poslednja izmena:
Ne preturujem, samo kazem iz ugla mojih potreba, a ti senzori meni ne trebaju. :)


Sent from mTalk
 
Ne preturujem, samo kazem iz ugla mojih potreba, a ti senzori meni ne trebaju. :)


Sent from mTalk

To je onda druga priča, onda ti ne treba ni narukvica , možeš sensor core sa telefona da koristiš, isto tako rade i te mi band i slične , ali gps i druge senzore nemaju. Zato i koštaju toliko.
 
Jel se secate kako su ovde svi android korisnici pricali kako je glance ****** kako su led notifikacije mngoo bolje itd....

A sad ...

S7 i LG g5 oba imaju "always on display" aka Glance.
 
To je onda druga priča, onda ti ne treba ni narukvica , možeš sensor core sa telefona da koristiš, isto tako rade i te mi band i slične , ali gps i druge senzore nemaju. Zato i koštaju toliko.

Da li bi stvarno neka od ovih kineza radila sa Windowsom? Meni bi bar za SMS poruke/ pozive odgovarala jedna. Da pitam u Android forumu od ovih neko sto je uzimao kod kineza ako je u mogucnosti da testira sa Windows telefonom.

Edit: Evo nesto pristupacnije - http://www.mykronoz.com/
 
Poslednja izmena:
Jel se secate kako su ovde svi android korisnici pricali kako je glance ****** kako su led notifikacije mngoo bolje itd....



A sad ...



S7 i LG g5 oba imaju "always on display" aka Glance.


Tako je :) di su sad? Balave u S7 temi :p u ovu opciju expand su ubacili u android M, ali tako je svi kradu jedni od drugih ;)
 
LED notifikacije i jesu bolje, a sam Glance nije ništa drugo do prepakovani Nokia Sleeping Screen sa Symbiana.
 
I meni su led notifikacije bolje. I glance je ok, ali ako je podesen da se brzo gasi, onda i nema bas mnoo smisla, a u drugom slujacu trosi bateriju. Korisna je i opcija da tel zavibrira kad ga podignes ako ima propustenu notifikaciju, npr, ako je ekran okrenut na dole, i samo uzmes da ga strpas u dzep. To valjda ima samsung, ne znam za druge.
 
Meni je podešen na 15 minuta,zelena boja je odlična i vidljiva. Potrošnja baterije mi je ista. Interval od 15 minuta mi je sasvim dovoljan kad izađem iz sobe ,kuće. Ovako mi je u džepu...
 
Super je Glance, drzao bi ga non stop upaljenim (ne oseca se potrosnja) ali u mraku na IPS-u ne izgleda najbolje, vidi se da ceo ekran sija i to me nervira, malo jeftino deluje, na amoledu ga ne bih gasio uopste, ovako 15 sekundi odradjuje posao.

Sent from mTalk
 
Da li iko ima misljenje zasto mi na 586.107, a i na prethodnim bildovima, se desava da kada slikam sa blicem slika bude 1280x720 dok bez blica je 4208x2368? Lumia 640XL... Na 8.1 nema toga. Sve je apdejtovano i HR odradjen. U podesavanjima automatski sve. To me toliko nervira da je to strasno...
 
Da li iko ima misljenje zasto mi na 586.107, a i na prethodnim bildovima, se desava da kada slikam sa blicem slika bude 1280x720 dok bez blica je 4208x2368? Lumia 640XL... Na 8.1 nema toga. Sve je apdejtovano i HR odradjen. U podesavanjima automatski sve. To me toliko nervira da je to strasno...

Iskljuci Rich Capture. Rich Capture + blic pravi fotke 1280x720.
 
Iskljucen je Rich Capture... Slabo ga koristim...
 
Dal Microsoft bio sponzor za ovaj video : https://www.youtube.com/watch?v=R4UxiEB_dWg :D

Msm znam da L950 ima odlicnu kameru ali nisam zao da je toliko bolja.

Ako nisu bili sponzor, mogli bi bar nesto da ga pocaste, jer odlicno je pokazao prednosti limije 950, prosto da otrcim u radnju i da puknem 700 evra. :D Naravno, da nisam iz Srbije... :D Tj. da imam 700 evra. :D No, salu na stranu, to sa prebacivanjem na monitor im je bas odlicno i cini telefon mnogo korisnijim. Mada, jos par znacajnih univerzalnih aplikacija da se pojavi - meni taj moj latex o kome sam govorio par puta, i da mozemo da imamo neki Office. Bezveze mi je sto treba imati Office 365 da bi se onako kucalo na vecem monitoru. Meni ne trebaju te neke njihove usluge preko oblaka, meni bi trebalo samo da kucam i da doradjujem stvarcice. :)
Da, i naravno, kod operatera ipak moze biti nesto manje od 700 evra. :)
 
Ako nisu bili sponzor, mogli bi bar nesto da ga pocaste, jer odlicno je pokazao prednosti limije 950, prosto da otrcim u radnju i da puknem 700 evra. :D Naravno, da nisam iz Srbije... :D Tj. da imam 700 evra. :D No, salu na stranu, to sa prebacivanjem na monitor im je bas odlicno i cini telefon mnogo korisnijim. Mada, jos par znacajnih univerzalnih aplikacija da se pojavi - meni taj moj latex o kome sam govorio par puta, i da mozemo da imamo neki Office. Bezveze mi je sto treba imati Office 365 da bi se onako kucalo na vecem monitoru. Meni ne trebaju te neke njihove usluge preko oblaka, meni bi trebalo samo da kucam i da doradjujem stvarcice. :)
Da, i naravno, kod operatera ipak moze biti nesto manje od 700 evra. :)

Dobro ti ga malo pretera tel se krece od 450-550€ a kod operatera 670€ .

Office 365 mozes da nabavis sa onim .edu emailom besplatno tako da nije neki problem.
 
Dobro ti ga malo pretera tel se krece od 450-550€ a kod operatera 670€ .

Office 365 mozes da nabavis sa onim .edu emailom besplatno tako da nije neki problem.

Iskreno, cene zaista nisam gledao, mada da, jeste da sam lupio sa 700 evra, cini mi se da je kod nas kostao oko 70.000 kad se pojavio, no mogu sad jos videti kako mu se krecu cene u raznim prodavnicama.

Zanimljivo, nisam znao za to sa edu mejlom. Hmm, a kako da dodjem do .edu mejla? Jel mogu do njega besplatno? Mada, mozda mi mozes samo reci da li moze, nacin mi sad i nije mnogo bitan jer na mom telefonu svakako i ne postoji opcija za continuum.
 
Iskreno, cene zaista nisam gledao, mada da, jeste da sam lupio sa 700 evra, cini mi se da je kod nas kostao oko 70.000 kad se pojavio, no mogu sad jos videti kako mu se krecu cene u raznim prodavnicama.

Zanimljivo, nisam znao za to sa edu mejlom. Hmm, a kako da dodjem do .edu mejla? Jel mogu do njega besplatno? Mada, mozda mi mozes samo reci da li moze, nacin mi sad i nije mnogo bitan jer na mom telefonu svakako i ne postoji opcija za continuum.

Mozes besplatno da ga nabavis.

Ma dobar je office 365 i ovako na pc i svuda imas legalan 2016 office sa updatovima itd + 1 terabajt na one drive + 60 skajp minuta mesecno .
 
Hvala. :)
 
Da li je neko ko se vracao sa 10-ke na 8.1 izgubio SMS poruke? Ucitao samo neke stare od prosle godine. ****m im mamu i sve po spisku...
 
Ako si radio bekap pre vracanja na 8.1,morao bi da vrati.Meni u porukama vezano za bekap stoji last month.Sve je uredno vratio kad sam se pre neki dan vrnuo na 8.1
 
Nazad
Vrh Dno