Šta je novo?

Windows (phone) 10

Ljudi,da li ce Microsoft ikada izbaciti official win10 mobile ?
Ako se i to desi,kada ga mozemo ocekivati ?
 
Sad i da izbace firmware za moj telefon ne znam da li bi se vracao unazad... Mozda ukoliko bih dosao u situaciju da svakako moram da radim hard reset, pa onda da probam i taj zvanicni.

Bolje ovako, ko zeli da proba novi sistem on ima insajder, a koga boli uvo on nece nista raditi. Sve drugo bi bila krajnost koja se vecini ne bi svidela. :)
 
koSbKX9.png


Pitanje je - pozitivno ili negativno? :)
 
MS samo saopštenja izbacuje, OS jok.
Na osnvou čega da im se veruje, kad sve što su rekli za 10ku nisu ispoštovali?
 
Razmisljao sam odavno da li da kupim l640 i odustao sam za dlaku.
MSFT je najavio w10 mobile jos za novembar prosle godine, mozda i ranije, ne secam se tacno. Sada udjoh da vidim dokle se stiglo sa tim i da li je sistem konacno zavrsen... Polovina februara i sada ni ne postoji ETA. Kakav fail. Cudno mi je da neko i kupuje njihove uređaje. Realno, msft je prodavao sve lumije u svojoj reziji sa obecanjem - dobicete W10 uskoro, samo sto nije itd. Nikad nisu ispunili obecanje. Ne mogu da verujem da posle svih ovih gluposti sa W10 M neko jos slusa najave i uopste koristi ovo cudo. Veoma neodgovorna kompanija.

Inace, W10 za desktop je odlican.
 
Razmisljao sam odavno da li da kupim l640 i odustao sam za dlaku.
MSFT je najavio w10 mobile jos za novembar prosle godine, mozda i ranije, ne secam se tacno. Sada udjoh da vidim dokle se stiglo sa tim i da li je sistem konacno zavrsen... Polovina februara i sada ni ne postoji ETA. Kakav fail. Cudno mi je da neko i kupuje njihove uređaje. Realno, msft je prodavao sve lumije u svojoj reziji sa obecanjem - dobicete W10 uskoro, samo sto nije itd. Nikad nisu ispunili obecanje. Ne mogu da verujem da posle svih ovih gluposti sa W10 M neko jos slusa najave i uopste koristi ovo cudo. Veoma neodgovorna kompanija.

Inace, W10 za desktop je odlican.

Ja koristim windows 10 na L640 vec par meseci i zadnjih 2 meseca radi odlicno.
Uopste me ne zanima kad ce zvanicna objava.
 
Ja mislim da je verovatno Redstone Mobile, i možda puštanje na telefone TH2, što mi deluje kao greška s obzirom na trenutno stanje.
 
Nema poente ni da se opterecujemo ovakvih tvitovima. On nama baci kosku, pa se mi nesto kao pitamo na sta je mislio, a prosto ni nemamo dovoljno informacija da znamo bilo sta. Sta god da je, kad bude bude. :)

Sve kao neke moguce najave, pa hoce li biti ovako ili onako... Kao i gasenje Lumija. Neka bude kako ce biti, ako su ludi da uniste Lumije zahvaljujuci kojima imao i ovoliki udeo OS-a koji imaju, neka rade tako, ja verujem da ce meni moj telefon raditi duze vreme, i da nece uskoro izlaziti neki telefon koji ce imati brojne funkcije a koje ovaj moj trenutni nema. :)
 
Niko nije pričao da gase Lumia brend, nego da će biti 650 verovatno zadnja ove godine. A onda je jedan sajt pogrešno preneo, i svi sa njima.
 
Zahvaljujem na ispravci. :)

A ono da je besmisleno da mislimo šta bi moglo ono biti - to i dalje stoji. :)
 
Poslednja izmena:
Ma opet dižu prašinu i lažu, šta drugo. A W10 za PC je daleko od odličnog, juče posle ažuriranja mi poludeo računar toliko da je bio neupotrebljiv, morao sam da ubijem taj update...non stop pucaju sebi u noge, neviđeno su bahati i bezobrazni
 
Upravo mi se na l640 instalira neki configuration update.. Jel ima neko ideju sta je u pitanju?
 
Ma opet dižu prašinu i lažu, šta drugo. A W10 za PC je daleko od odličnog, juče posle ažuriranja mi poludeo računar toliko da je bio neupotrebljiv, morao sam da ubijem taj update...non stop pucaju sebi u noge, neviđeno su bahati i bezobrazni

Pa jedino ako si na fast, jer krecu redstone nestabilini buildovi na pc. Ja sam izasao iz insidera i svaki update do sad i sistem rade savrseno.
 
Ne bih da smaram ali meni komp i tel radi ok nisam na insajderu.
 
Meni radi malo sporije posle rutovanja, a tek povezivanje na PC, 2-5 minuta, ucitava ceo fajl sistem telefona. Pitanje za one ranije insajdere, da li je bio IE umesto Edge-a? Posto vidim ostalo im par praznih foldera "Internet Explorer" unutar sistema... :D
 
Nazad
Vrh Dno