Šta je novo?

WINDOWS 8.1

Pa poredjaj procese po koristenju diska, ne po slovima... Ovako se nista ne vidi.
 
@mrtavker sta ce ti bitdefender?
Pa on ti stalno nesto skenira,otud i zauzece harda.
 
Ne treba ti drugi imas vec zastitu inegrsanu u win 8.1 Windows Defender.
Radi odlicno,samo redovan update i nemas brige.
 
To bas i nije tacno.
Mada u principu je teze zaraziti 8.1 nego 7.
 
Koristim win 8 od njegovog izlaska,nikakav dodatni AV nisam instalirao.
Isti slucaj sa win 8.1,skidam sa neta sve i svasta,Windows Defender je
uvek dobro odradio posao,svaki crack stopira i mora se rucno odobriti.
Na win 7 koristim MSE isto bez problema,smatram da su zastite za
windiws najbolje i najoptimalnije odradjene od njihove strane, ipak je
to njihov sistem.
Nemam poverenja u druge,cak sta vise mislim da ucestuju u pravljenju
virusa,radi bolje prodaje svojih proizvoda.
Zadnji put kada sam imao problem sa virusima je bilo na XP sa avastom.
 
To sto blokira svaki crack ne znaci da je dobar.
A Defender je poznat po ne hvatanju. Smart Screen Filter dodaje na zastiti itd.
Osmica ima malo infekcija koje je pogadjaju, ali to ne znaci da Defender ima odlicnu detekciju.
 
Pa ako nije dobar u hvatnju,onda se kod mene jos uvek jure oko stola.:d
Bitno da ga zamajava da nema vremena da pravi stetu.
 
Ja sam se posle pola godine resio bede zvane Windows 8.1
Na Win7 Radi ahci drajver normalno, brze butuje, brza odzivnost, lepse izgleda, fifa konacno ne secka.. Ne znam sta me je teralo da je trpim toliko.
 
Drugari, brat ubacivao neki rip, igricu,..zabagovao komp i neće da digne Windows. Izbaci poruku "Your PC did not start correctly,..bla,..bla".
Da ne davnim, dešavalo mi se ovo već, rešavao klasika reinstall-om jer ove silne opcije pod advanced tipa restor, refresh, recover itd ne vrede qrcu.

Aj' neko ako je uspeo da izbegne reinstall u ovoj situaciji nek kaže kako, mrzi me da se mlatim dva sata oko Windows-a,...
uploadfromtaptalk1392683360535.jpg
 
Drugari, brat ubacivao neki rip, igricu,..zabagovao komp i neće da digne Windows. Izbaci poruku "Your PC did not start correctly,..bla,..bla".
Da ne davnim, dešavalo mi se ovo već, rešavao klasika reinstall-om jer ove silne opcije pod advanced tipa restor, refresh, recover itd ne vrede qrcu.

Aj' neko ako je uspeo da izbegne reinstall u ovoj situaciji nek kaže kako, mrzi me da se mlatim dva sata oko Windows-a,...
Pogledajte prilog 135921

Ako možeš da uđeš u Safe mode, onda imas neke sanse.
Ili neki boot disk koji može da očisti infekcije (ovde je pitanje da li je oštećen sam Win, jer u slučaju da jeste, ni boot disk neće da pomogne).
 
Ako možeš da uđeš u Safe mode, onda imas neke sanse.
Ili neki boot disk koji može da očisti infekcije (ovde je pitanje da li je oštećen sam Win, jer u slučaju da jeste, ni boot disk neće da pomogne).

E mogu, uspevam da uđem preko ovih advanced opcija tačnije uz "doable driver signature enforcement" ali pri svakom restartu opet moram isto. Probao sa ovim Tdsskiler-om da sredim ali jok. Imaš neku ideju kako da očistim ovo?
 
E mogu, uspevam da uđem preko ovih advanced opcija tačnije uz "doable driver signature enforcement" ali pri svakom restartu opet moram isto. Probao sa ovim Tdsskiler-om da sredim ali jok. Imaš neku ideju kako da očistim ovo?

Zanimljivo, to bi znacilo da blokira neki drajver ovako.
Ako mslis da je virus. Emsisoft emergency kit, Malwarebytes.
I Hitman pro...
 
Sredio, tdsskiler par puta, posle obrisao AVG, vratio ponovo i sad se bootuje normalno. Videćemo do kada. :)
Hvala ti u svakom slučaju.
 
Meni u Win 8 nije radilo video u subtitle workshopu i pored svih napora.
Upgrdae-on na Win 8.1 na volseban nacin sam dobio video ?
 
Ne mogu da uđem u Windows Update. Ceo Control Panel se zamrzne kada pokušam. Dok u sve ostale kategorije mogu da uđem bez problema. Moram da ubijem Explorer, da bi Control Panel uopšte ponovo radio.
 
Ne mogu da uđem u Windows Update. Ceo Control Panel se zamrzne kada pokušam. Dok u sve ostale kategorije mogu da uđem bez problema. Moram da ubijem Explorer, da bi Control Panel uopšte ponovo radio.
To je WINDOWS 8 (8.1), sta da ti kazem. :p
 
Idi na Charms pa ukucaj "update", tu je i windows update. trbelo bi odatle da radi ako je i servis na auto.
 
Da nije do kraka, ako je korišćeno nešto poput toga uopšte.
 
Da to sam mislio, nekako mi to bilo povezano sa windows update pa pomislih, hmm .. čudan problem, ne bih znao šta da ti kažem.

Nemam pojma zašto je to počelo, pre mi je radilo.
Razmišljam se da nije neki update u međuvremenu napravio problem. Takođe je počeo veoma dugo da se gasi...
 
Nemam pojma zašto je to počelo, pre mi je radilo.
Razmišljam se da nije neki update u međuvremenu napravio problem. Takođe je počeo veoma dugo da se gasi...

To ti je sigurno neki update.U poslednjih 3-4 meseca zakrpe kao da se testiraju na racunarima korisnika od strane Microsoft-a.Svaka nova zakrpa donosi novu gresku koja napravi havariju u sistemu (ovo se odnosi i na Xp i 7).Preporucujem ti da reinstaliras taj sistem i da postavis na windows update da proverava o dostupnosti novih zakrpa bez da ih instalira.Preporucujem ti da se dobro informises o svakoj novoj zakrpi koja ti stigne preko windows update (najbolja za to ti je softpedia.com).
 
Nemam nameru da reinstaliram jer mi mnogo vremena troši. A za zakrpe i stavljam da je manuleno. Nego je problem u tome što treba čekati nekoliko dana, dok se ne utvrdi koja pravi probleme. Sto se tiče 7, nisam imao neke naročite probleme nakon update, za oko četiri godine korišćenja.
 
Nazad
Vrh Dno