Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

^
^^
^^^
Koja je svrha ovakvih postova?
 
Kad MS izbaci update svrate i meni opale samar.
Sad svi cekamo, ja sa zebnjom...

Evo ga :D

14959
http://www.winbeta.org/news/windows...9-brings-a-handful-of-fixes-for-pc-and-mobile


Konacno :)

>>> With Windows 10 Build 14959, Microsoft is introducing a new update platform called the Unified Update Platform (UUP) which will essentially download the bits you need for a new update. For instance, when there’s a new Windows 10 Insider preview, Windows Update won’t download the whole build — instead, it will only update the required bits.  Yeeeeee [emoji529] [emoji23]
 
Poslednja izmena:
Evo ga :D

14959
http://www.winbeta.org/news/windows...9-brings-a-handful-of-fixes-for-pc-and-mobile



Konacno :)

>>> With Windows 10 Build 14959, Microsoft is introducing a new update platform called the Unified Update Platform (UUP) which will essentially download the bits you need for a new update. For instance, when there’s a new Windows 10 Insider preview, Windows Update won’t download the whole build — instead, it will only update the required bits.  Yeeeeee [emoji529] [emoji23]

UUP...s, ce bride obrazi. :d

Screenshot (322).png
 
Jel postoji mogucnost da se promeni jezik na srpski? Devojka uzela komp u jednoj prodavnici, ali ima samo engleski jezik.

Ovako stoji i ne menja se nista:

screenshotwin10.png
 
Poslednja izmena:
Nista se ne desava. Isao log out, ali i dalje je engleski.
 
Instaliraj joj normalnu verziju.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Pod normalnu verziju mislis da skinem sa torenta jel? Pro?

Ne, ona je htela original, nece nista piratsko, napunjena joj je glava od drugarica i dzaba.

Jel bi mogao sa tim kljucem da instaliram bar normalan home, da nije single language, pa da odmah izaberem srpski?

Inace kako je moguce, kupis u prodavnici u Srbiji original windows i on nema srpski jezik?
 
Poslednja izmena:
Takodje, cisto sumnjam da ce povuci aktivaciju. Mene jako mrzi. Rekao sam joj da vrati komp u WW, pa nek se oni drndaju i namestaju. Ako ne moze srpski, neka vrate pare, sastavicu joj komp za manje para i nabacicu joj sedmicu ultimate i mirna Bosna.
 
Sad cu ja to da skinem. Kad uhvatim vremena, ako ovi ne odrade, odradicu ja. Hvala :wave:
 
Ako se ne varam,a za 7-micu je sigurno,kod home verzija nema opcija jezika po defaultu niti mozes ubaciti. Cak bese kod 7-ice da ni desktop backround ne mozes menjati
 
Moglo je na ku*ve nesto. Samo meni nije uspelo na pro verziji zbog nekompatibilnosti nekih fajlova (odradio sam bio update pa su fajlovi bili novijih datuma nego što se to traži)

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
U pravu si,bilo je nekih fora sa editovanjem registy-ja... istu sam muku mucio sa Home verzijama na prodatim laptopovima kao Djilkos samo sa druge strane pulta...
 
Radi li i dalje do not spy program za ove nove verzije 10 ke?
 
Ako se ne varam,a za 7-micu je sigurno,kod home verzija nema opcija jezika po defaultu niti mozes ubaciti. Cak bese kod 7-ice da ni desktop backround ne mozes menjati
Vistalizator resava sve probleme s jezikom na starter i home verzijama :)

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Probao sam instalaciju insajder verzije 14959 i pri instalaciji mi izbacuje gresku (A media driver your computer need is missing), probao sam da prebacim sata ahci na ide kako neki na netu preporucuju medjutim nije uspelo, takodje intel cipset drajvere bez uspeha, ne znam u cemu je problem.
 
Probao sam instalaciju insajder verzije 14959 i pri instalaciji mi izbacuje gresku (A media driver your computer need is missing), probao sam da prebacim sata ahci na ide kako neki na netu preporucuju medjutim nije uspelo, takodje intel cipset drajvere bez uspeha, ne znam u cemu je problem.
Prebaci u drugi usb port.
 
Capture.JPG

Ovih dana sam svakojake programe freeware instalirao i bilo je i onih downloader toolova preko kojih kao skine file, nisam bas pazio ali ga defender nije nasao niti detektovao, evo vec dva dana kliknem na neki link npr na benchu a on me preusmeri na neke nebuloze poput ovoga na SS.

Sta da skinem da procesljam sistem ? Malwarebytes dovoljan ili jos nesto?
 
Stavi nod ili slicno. Koji crni defender - nek ti bude nauk za ubuduće.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Pogledajte prilog 214006

Ovih dana sam svakojake programe freeware instalirao i bilo je i onih downloader toolova preko kojih kao skine file, nisam bas pazio ali ga defender nije nasao niti detektovao, evo vec dva dana kliknem na neki link npr na benchu a on me preusmeri na neke nebuloze poput ovoga na SS.

Sta da skinem da procesljam sistem ? Malwarebytes dovoljan ili jos nesto?
To ti se nešto uvuklo u browser, koji imaš ?
Probaj sa ovim da ga očistiš: http://www.majorgeeks.com/files/details/avast_browser_cleanup.html i pazi odakle skidaš programe. Majorgeeks je vrlo čist sajt.
 
Nazad
Vrh Dno