Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

Jedina iritatna stvar koja mi se dešava na TH2 je što se sad dešava da notifikacioni panel ne reaguje, umesto start i search koji su se zakucavali na 10240.
Isti bug, samo druga strana. Koju rešava restart explorer procesa.
 
Ja sam primetio kada je malo vise app otvoreno da se npr prozor uttorenta zamrzne, e sad mozda zato sto je stara app 2.2.1 matora ver...ili je cpu u tom momentu opterećen pa mu treba malo da dodje sebi.

Notifikacije ne rade, iako je sve podeseno u Settingsu, znaci sve kako treba ali njih nema, WU blokiran, samo kada idem check onda izbaci update za defender definicije...

Jeste bolje od 10240 ali ima i ovde nekih bagova.. E sad mozda sam ja kriv ali pazio sam sta sam radio sa onim privacy tool-om.
 
Poslednja izmena:
Ako ste gasili i zautavljali procese...svasta je moguce.
Sve radi i dalje savrseno, notifikacije stizu uredno za mail, update, insider, vesti...
Ja prezadovoljan, laptop isto bez problema intel/Nvidia...
Koji uTorrent koristis? kod mene 3.4.5. radi kao sat.
 
Poslednja izmena:
Activiran da ali ne u potpunosti, Potrebno je da ti piše "Digital Entitlement" da bude potpuno llegalan.

Meni apsolutno nebitna stvar meni, bitno je da me više ne smara sa aktivacijom :)

A o tome kako radi delim iskustva sa Vukom, za sada apsolutno ni jedan problem nisam imao ni kod mene ni na laptopu (ako ne računamo što mi je format sata bio npr 22.23 a ne 22:23).
 
Poslednja izmena:
Meni apsolutno nebitna stvar meni, bitno je da me više ne smara sa aktivacijom :)

A o tome kako radi delim iskustva sa Vukom, za sada apsolutno ni jedan problem nisam imao ni kod mene ni na laptopu (ako ne računamo što mi je format sata bio npr 22.23 a ne 22:23).
Bilo je reci o tome...isto je neko imao taj problem.
Mislim da je imalo neko resenje...potrazicu.

Screenshot (453).png

Kako ti stoji u podesavanjima?

Screenshot (454).png
 
Poslednja izmena:
Je l' radi Kortana kod nas?
 
grdana ne radi ako se podesi da je lokal ovdasnji,ali radi perfektno sa engleskim lokalom.
 
Kod mene na TH2 notifikacioni panel radi normalno iako sam imao problema sa njime na ranijim bildovima. I da piše Digital Entitlement :)
 
Kako je moguce resiti problm sa audiodg.exe procesom (Windows Audio Device Graph Isolation), ubija mi procesor nacisto, jede 30-40% resursa?
 
Pogledao sam zadnji upis u temu, još nisam ušao i znao sam da su u pitanju špijunska posla :D
 
Hvala drustvo, mnogo bolje radi.
Cudi me da jos nisu izbacili zakrpu za ovaj problem, vidim da se puno ljudi zali po netu? :trust:
Inace, da li ovo utice na kvalitet zvuka ili ne?
 
Hvala drustvo, mnogo bolje radi.
Cudi me da jos nisu izbacili zakrpu za ovaj problem, vidim da se puno ljudi zali po netu? :trust:
Inace, da li ovo utice na kvalitet zvuka ili ne?
Ne, softwerski filteri za zvuk, ne trebaju ti.
 
Digital aktivacija je direkno aktivirana preko interneta svi imaju koj su napravili upgrade
 
To im je kao zahvalnica svim Windows 10 korisnicima.
Ono što je meni čudno je da mi ne skidaju novac sa kartice. Uzeo sam 10ak aplikacija i igara i nisu mi još uvek ništa skinuli sa kartice, čak su mi stigli i računi o kupovini na mejl.
 
Ono što je meni čudno je da mi ne skidaju novac sa kartice. Uzeo sam 10ak aplikacija i igara i nisu mi još uvek ništa skinuli sa kartice, čak su mi stigli i računi o kupovini na mejl.


Budi zadovoljan i kupuj... ;)
Šalu na stranu, možda su im serveri preopterećeni pa "ne znaju gde udaraju"
 
Ja sam primetio kada je malo vise app otvoreno da se npr prozor uttorenta zamrzne, e sad mozda zato sto je stara app 2.2.1 matora ver...ili je cpu u tom momentu opterećen pa mu treba malo da dodje sebi.

Notifikacije ne rade, iako je sve podeseno u Settingsu, znaci sve kako treba ali njih nema, WU blokiran, samo kada idem check onda izbaci update za defender definicije...

Jeste bolje od 10240 ali ima i ovde nekih bagova.. E sad mozda sam ja kriv ali pazio sam sta sam radio sa onim privacy tool-om.
Vrlo moguće da je zato problem.
 
Nazad
Vrh Dno