Šta je novo?

Warhammer Online: Age of Reckoning

ewo moram da dodam ... probao sam betu, dobra je ...
Ako se neko zali za grafiku uvek moze da proba Funcomovo chudo Age of Conan, next gen grafika, sa nikakvim gameplayom ...
ali iskreno mislim da Blizzardu niko nece ni prismrdeti, pa cak ni EA! Doduse masa moze da predje na war jer su em fanovi em ih smara veliki broj igraca uzrasta 7~10 god!
 
ewo moram da dodam ... probao sam betu, dobra je ...
Ako se neko zali za grafiku uvek moze da proba Funcomovo chudo Age of Conan, next gen grafika, sa nikakvim gameplayom ...
ali iskreno mislim da Blizzardu niko nece ni prismrdeti, pa cak ni EA! Doduse masa moze da predje na war jer su em fanovi em ih smara veliki broj igraca uzrasta 7~10 god!

A jel si ti igrao AoC?
 
^^Sjajno :D
 
Sto je ova igra ovako mlako prosla? Niko nista ne prica... danas sam je video u prodaji i zagolicao me je novcanik ali nisam se dao...
 
Igrash li ti aoc? Jel ti se dopada? Mozda sam ja pormashio sustinu istog!@

Ja sam igrao i zavrsio tj. stigo do 80lvl. Zavrsio glavni quest i igra mi je bila odlicna. Mozda nekad ponovo probam sa nekom novom klasom ali ima dosta dobrih singleplayer igara pa ce to da saceka. Sto se tice Warhammera deluje mi kao da je previse PvP orjentisan tako da mi nije privukao paznju.
 
Sto je ova igra ovako mlako prosla? Niko nista ne prica... danas sam je video u prodaji i zagolicao me je novcanik ali nisam se dao...


mozda zato sto se placa 12e mesecno da bi igrao jedno te isto i na kraju kukao kolko si vremena bacio na grind i raidove sa prijateljima dok su devojka/roditelji/drugovi/ komsije pi*deli na tebe sto se ne javljas na telefon :D Za godinu dana tog warhammer-a mozes sve GW da kupis i da ti ostane para i da das nekom posle da sve to igra...:smash:

edit: puno hvala G@W-u ! ;)
 
Poslednja izmena:
Hehe, vidim ja, tebi se bas dopao GW ;)

Nego, jel bolji ovaj R.A.T. od Perfect World-a? :p
 
Grafika mi deluje baš onako bezveze :/
Kakva je u poređenju sa WOWom recimo? Grind "ubij 10 ovih i 20 onih" ili šta?
 
Sve je to isti fazon, samo svaki dev ubaci svoj smek i cini mi se da je war malo pvp orijentisaniji.

Nego gde ima da se kupi i how much ?
 
Sve je to isti fazon, samo svaki dev ubaci svoj smek i cini mi se da je war malo pvp orijentisaniji.

Nego gde ima da se kupi i how much ?

Pa ono i jeste pvp mada je to ovde vise RvR ,.... necete bas uvek naletati na suparnike vec ima dovoljno mesta i za leveling i za gring ... recimo SOLO INSTANCE su mi mnogo QL, kao dijablo :) ima svega ovde!
 
Pa ono i jeste pvp mada je to ovde vise RvR ,.... necete bas uvek naletati na suparnike vec ima dovoljno mesta i za leveling i za gring ... recimo SOLO INSTANCE su mi mnogo QL, kao dijablo :) ima svega ovde!

Solo instance :) Deluje zanimljivo, pa nista me ne kosta 1 mesec da probam.
 
Kako se produžava pretplata? Nigde nisam pronašao stranicu sa informacijama o kupovini mesečne pretplate. Video sam jedino da košta kao i EVE online recimo.

Zanima me da li prolazi Visa Virtuon i odakle može da se naruči?
Koliko koštaju kartice sa pretplatom i da li ih ima kod nas?
 
Razmisljam se da uzmem collectors, obazavam warhammer svet, pogotovu fantasy.

Sem bogatijeg paketa da li postoje jos neke povlastice za vlasnike Collectors verzije ?

Da, dobijas 3 itema iz Preordera + jos 2 neka nasumicno izabrana, sve u svemu ISPLATI SE, a warhammer svet je odlichan ... Igrao sam sinoc do 03 AM ... odusevio sam se. Levelovanje je jako fino odradjeno, plus level cap je 40 ... na level 20 dobijas svog class mounta, a u svakom trenutku mozes da odes do flight mastera da te prebaci bilo gde, plus na level 10 dobijas MORALE skillove koji su ti za PvP i RvR Esencija uspeha ... :)
 
Warhammer problem

Juce sam kupio doticnu igru i posle instalacije ne pokrene se patcher kao sto bi trebalo.... Sa neta sam skinuo novi patcher ( warpatcher.exe ) i sad javlja sledecu poruku prilikom pokretanja :

Patch error! The patch client was unable to retrieve the file ( patcher-goa.prod ) from the patch server. Please try the patch operation again in a short while.

Probao x puta i ne ide dalje... Jel neko imao slicno iskustvo?

Thx unapred
 
Isti problem, a na isto se žalila masa ljudi. Problem je do antivirusa ili firewalla. Moraš da antivirus disejbluješ ili deinstaliraš, te da propustiš kroz firewall. AVG, Avira, ili šta god...Ubih se kao siroče oko toga, 3 puta sam reinstalirao, promenio sve drajvere u kompu i resetovao više puta nego u protekloj godini :d



Anyway, za sada deluje vrlo dobro. Dobrim delom klon WoW-a, ali sa daleko većim fokusom na PvP, što je dobro. Još puno treba da se igra za neki ozbiljniji sud, naravno. Inače, treba voditi računa kada se kreira lik da je Realm vs Realm borba za sada zaključana na 3 duela - Greeenskinz vs Dwarves, Empire vs Chaos i Dark Elves vs High Elves, tako da ne računate da će biti RvR fajta Greenskinz vs Empire, na primer. Ipak, sam miks jedinica i specifičnosti svake rase su sjajni i doprinose osećaju posebnosti. Broj levela je 40 i nadam se da to znači brže dostizanje istog i spremnost za odlazak u PvP fajt. Osvajanje dva utvrđenja otvara mogućnost ofanzive na Capital City. Gomila PvP fora obećava dugotrajno igranje, a ne kao u npr. AoC-u koji je smor kada se jednom neko leveluje na završni nivo i nema šta dalje da igra.

Ork Boyz all the way!!! To WAAAAGHH!!!

:D
 
Do vraga, izgleda da ima i drugih vrsta problema...pored problema sa antivirusima i sl. komp mora da se resetuje između dve sesije igranja...pfff...kakav bedak.
 
Dobrim delom klon WoW-a, ali sa daleko većim fokusom na PvP, što je dobro.


:D



Pa sad , slazem se oko dela gde kazes da je fokus veci na PvP/RvR combat , ali ovo oko "klon WoW-a" ... Ima slicnosti , ali ako nista drugo War ne moze biti clon WoW-a iz prostog razloga sto je Mythic zasnovao dobar deo stvari na DaoC-u koji je izasao ihaha pre WoW-a , a od koga je i sam WoW pokrao mnooogo stvari. Ipak u pitanju je mmo , nema tu mnogo mesta za promene , svi su maltene na slican "proveren" kalup , a razlike se vide iskljucivo ispod haube. Pa opet ako nista drugo , i ceo warcraft univerzum , pa i ceo starcraft svet je u manjoj ili vecoj meri pokraden iz warhammer , i warhammer 40k univerzuma , a da ne pricamo o cinjenici da dok se wahammer board / card game igrao i dok se frpovalo po celu noc daleke 86 warcraft univerzum nije ni postojao :S:

Edit :
Ti problemi koje spominjete prilikom instalacije i igranja - ja ih iskreno nemam. Jedini problem na koji sam naisao je kada se u fullscreen-u alt/tabuje desi se (retko) blank screen na koji mora da se ceka par minuta da nestane ... Sve ostalo - radi savrseno. Od AV-a koristim eset nod32 v3 i win.firewall . Dodao sam u router-u na forwarding portove i u firewall exceptions stavio sve po JUS-u :p i od prvog dana radi kao sat .
 
Poslednja izmena:
PLAĆANJE LJUDI - kako se produžava pretplata i koliko to košta kod nas?

Moram ovako da označim kad niko ne odgovara, ne znam da li ne vide pitanje, a svi pokupovali original :p
 
Poslednja izmena:
Pa sad , slazem se oko dela gde kazes da je fokus veci na PvP/RvR combat , ali ovo oko "klon WoW-a" ... Ima slicnosti , ali ako nista drugo War ne moze biti clon WoW-a iz prostog razloga sto je Mythic zasnovao dobar deo stvari na DaoC-u koji je izasao ihaha pre WoW-a , a od koga je i sam WoW pokrao mnooogo stvari. Ipak u pitanju je mmo , nema tu mnogo mesta za promene , svi su maltene na slican "proveren" kalup , a razlike se vide iskljucivo ispod haube. Pa opet ako nista drugo , i ceo warcraft univerzum , pa i ceo starcraft svet je u manjoj ili vecoj meri pokraden iz warhammer , i warhammer 40k univerzuma , a da ne pricamo o cinjenici da dok se wahammer board / card game igrao i dok se frpovalo po celu noc daleke 86 warcraft univerzum nije ni postojao :S:

Nigde nisam rekao da je Warhammer univerzum klon Warcraftovog, već da je gejmplej dobrim delom klon WoW-ovog (što ne znači da WoW vrvi od originalnosti). Mislim, svako ko je igrao obe igre će naći zilion sličnosti. Ali dobro, pošto se u suštini slažemo, da ne tupim dalje :)

Što se problema tiče, izgleda da su prilično izraženi. Valjda će neki novi patch sve otkloniti...
 
Nazad
Vrh Dno