Šta je novo?

Tesla SMARTPHONE 6.1 (Ulefone Paris 4G//ako ne gresim)

Nadjem ovaj komentar na Telegrafu.....

Bratislav Rančić 02.02.2016 - 13:44
Imam ovaj model telefona vec 6 meseci. Ranije sam imao iphone 6s i samsung galaxy s6 edge, ne mogu se porediti sa ovim telefonom jer ih je prevazišao po svim pitanjima, uz to se pravi u Srbiji, koja polako postaje tehnološka sila.


Sta reci a ne zaplakati.
 
To nije ni za podsmeh. Ko zna kakva tuga ga je naterala na tako nešto...
 
Čovek/žena verovatno radi u marketing odeljenju Tesla proizvoda, pa mu se učinilo da će post biti dobra reklama. Neiskusno, ali od radnika koji rade za minimalac ili manje ne može se očekivati ništa bolje. Telefon je konkurentan po ceni i specifikacijama na domaćem tržištu u svojoj kategoriji, ne treba ga dizati u više kategorije.
 
nadam se da cu do ponedeljka imati telefon na testu, pa cu moci da kazem utiske i pokazem kako radi

nadam se da ce biti bolje od smartphone 6, od kog je nekako i smartphone 3 bio bolji
 
Mene zanima kakva je kamera na ovom telefonu.

Gledao sam ulefone paris testove, i kamera je na nekom zadovoljavajucem nivou
 
A i nije toliko konkurentan sa cenom, ima u ww elephone koji su jeftiniji od ovog preletaca.
 
Ili dodas malo i uzmes meizu m2 note. Tesla je veca lutrija nego bilo koji kinez. Podrska nula, azuriranja mozes da zaboravis. Da ih Žika ne reklamira verovatno nista ne bi prodali.
 
Da li neko može da uporedi Teslu 6.1 sa meizu m2 (običan, ne note)?
 
Na prvi pogled, ovaj telefon ima nešto bolji procesor a meizu jaču bateriju (što znači da će Ulephone verovatno češće ići na punjač :)). Ekran je 5" HD u oba slučaja. Meizu neće raditi na LTE800.
Po meni, prednost ovog telefona je i što se može menjati baterija, ima mesta mesta za 2 sim kartice i memorijsku, dok kod Meizu može 2xsim ili 1xsim+SD.
Meizu sigurno ima veći izbor rom-ova i sigurniji update softvera u budućnosti.

Subjektivno - meni je lepši Ulefone Paris i pre bih ga kupio u odnosu na m2, bez obzira što nije brend kao Meizu. Ali opet, to je subjektivno, biće dosta suprotnih stavova :)
 
Poslednja izmena:
zar nije bas meizu kratak sa romovima, tj. nema nista sem oficijelnog?
 
Zaboravio sam na to... nisam siguiran sada.
 
Mozda nema podrsku zajednice, al azuriranja od strane proizvodjaca su dosta redovna.
 
Meizu M2 ima 4 jezgra, nasuprot Parisu, mada nisam siguran kolika je to mana. Baterija bi trebalo da traje duže. Da li je neko poredio kvalitet kamere, zvuka, kvalitet izrade? Testovi kažu da Paris ima dobar ekran, ali slabe zvučnike i ispod prosečnu kameru.
 
Ono sto sam ja video na novoj tesli je da je ekran los, bledunjav.....
 
Zasto ne potpisu ugovor sa onim kinezima doogee pa u saradnji sa njima stancuju mobove ? Koliko sam pohvatao taj kinez lepo prolazi u rusiji,tako da bi i ovde imao sansu..

Ova tesla mi se nikako ne svidja,lepsi je bio prosli model :)
 
Ukusi su različiti, ali svejedno Ulefone Paris je sasvim dobar model. Bilo koji model da su kupili i brendirali, uvek bi se našao neko kome se taj model ne sviđa i smatra da su trebali neki drugi da uzmu.
 
Podržavaju domaću pamet i proizvodnju :D
 
Svejedno, dobre su cene. Primer za Miks L paket (1700din mesečno), cena telefona 1din.
 
Maloprodajna cena 22800 rsd. Nema nigde jeftinije.
 
Lepo.
Interesuje me baš kako će ti se pokazati baterija.
 
I mene to zanima i kako ce se ponasati u radu, jer sin razmislja da ga uzme preko MTS-a
 
Nazad
Vrh Dno