Šta je novo?

Targo Telekom

Ma dobro to je druga prica sto nece zaziveti jos ko zna koliko :p
Nego ovo jos malo vise da pece ako prolaze na 50m od mene :D
 
Drug moj, prosli su kablom pored moje zgrade, svima, skoro svima u bloku su usli u zgrade ali moja zgrada "malo cudna", dugacka pa ima nekih 16 ulaza cini mi se...
Hteli targovci u naletu da provuku opticki kroz podrume zgrade, iz ulaza u ulaz, ali ovakvi i onakvi kucni saveti kod nas, neki kolektivni, odavno nevazeci i nepostojeci, pa nekolika novoformirana po ulazima i ne dadose ovi stari saglasnost pa tt ne provuce instalaciju, dok "smo se dogovorili" i ubedili penzionere i samozvane el prezidente od kolektivne prćije targo vise nije prikljucivao... tako da smo i mi izvisili za sad zbog toga.

A sta mislis da su usli pa da smo bili prikljuceni na "pokvarenu plocu" pa da smo se sa tt morali vracati na adsl ili vektor?
Ovako meni Vektor radi, povecao onomad brzine radi TT, sve ispravno i korektno... ;)
 
Poslednja izmena:
Ako može savet, treba mi pristup wifi-ju na nekih 40 metara od stana, na mestu sa kog vidim prozore stana. ONT mi je iznad ulaznih vrata i signal je preslab da mi se mobilni konektuje. Kako da ga pojačam ili na neki drugi način "doturim" do ulice?
Možda je od značaja i to da sam na četvrtom spratu što će reći da je ONT na nekih 15 metara visine.
 
Poslednja izmena:
Uz pomoc bilo kog rutera koji ima AP funkciju. Konektujes ga na wifi mrezu koju vec imas u stanu, stavis ga pored prozora, i onda se sa mobilnog kacis na wifi mrezu koju on pravi.
 
I tako ustanem ja jedno jutro odlucim igram neku igricu koja zalagova stagod te odlucim skoknem na speedtest kontam nisam jedno 100 godina ...

I posto nema Targo vise odlucim pingujem Telekom. Ping se vrati 15 umesto dosadasnjih 1-3. Ajde reko nema veze pustim ponovo al da on sam odabere kao on pingova VIP Mobile.

Ono teorija zavere ali mislim da niko nikada nije pomenuo da bi VIP mogao da pazari Targo kojim slucajem ?? xD
 
Mozes i ti da pazaris Targo na aukciji krajem godine.
 
nema sad nisam znao. hoces da kupujes targo ili ne? :d
 
Ja vrlo rado kupujem za 1 dinar kao svi ostali politicari monopolisti tajkuni posten narod :d
 
Ako može savet, treba mi pristup wifi-ju na nekih 40 metara od stana, na mestu sa kog vidim prozore stana. ONT mi je iznad ulaznih vrata i signal je preslab da mi se mobilni konektuje. Kako da ga pojačam ili na neki drugi način "doturim" do ulice?
Možda je od značaja i to da sam na četvrtom spratu što će reći da je ONT na nekih 15 metara visine.

Neka externa antena koju bi montirao kod prozora.
Npr. TP-LINK

Uz to pazaris i POE adapter i to je to.

Ako hoces da budes lokalni provajder dokupis i jedan mikrotik i sljakaj.
 
Nazalost, dug nastavlja da raste. Za 15 dana novih 400.000,00 dinara novih potrazivanja.
 
Samo me zanima, šta želiš da postigneš svojim pisanjem? Da Targo isplati dugove?
 
Ali posto ne znamo procenjenu vrednost infrastrukture onda nam informacija o dugu ne znaci preterano? Plus sto 400k na 80 i kusur miliona i nije bas neka cifra.
 
Ti si prvi zwerko na ovom forumu izneo informaciju da si dobio kupon od 20% popusta ako platis sledeca 3-4 racuna. Ali da nisi suguran sta da radis, upravo zbog duga i stanja Targa.
Tada ti je informacija o dugu dosta znacila.
 
Ti si prvi zwerko na ovom forumu izneo informaciju da si dobio kupon od 20% popusta ako platis sledeca 3-4 racuna. Ali da nisi suguran sta da radis, upravo zbog duga i stanja Targa.
Tada ti je informacija o dugu dosta znacila.

Pa nista mi ne znaci da li je dug 400k veci ili manji na 80 i nesto miliona. Jesam kao korisnik zabrinut za stanje Targa i da li ce nastaviti da pruza uslugu (cemu se svi ovde nadamo), ali mi ne znaci nista informacija da li je dug ovoliki ili onoliki jer ne kupujem ja tu firmu, niti se taj dug sustinski menja pa da je potrebno stalno ovde azurirati tu informaciju. Jesam bio u dilemi da li da platim unapred i na kraju sam platio, pa i da me "zavrnu" za 15 hiljada sam shvatio da sam tokom dve godine koriscenja dovoljno para ustedeo da to ne bude problem.
 
@zojape, ako mislis na njega, rekao je nesto sasvim drugo.
Jedino je ovo bitno:
http://www.rating.rs/en/bonitet/TARGO-TELEKOM

Tu imas podatke o pravom vlasniku.
Sajt koji si naveo je vlasništvo privatne firme, sigurno nisu tu zvanični podaci (iako ne sumnjam da se u ovom slučaju poklapaju), zvanični podaci vlasništvu firmi su jedino u apr-u. Pretpostavljam da si hteo da iskoristiš još jednu priliku da objasniš kako je Targo u blokadi i kako će propasti itd. Ja jedino mogu da zamislim da si ti poverilac Targo telekoma i da su ti dužni neke pare pa svoj bes iskazuješ na ovaj način.
 
Sajt koji si naveo je vlasništvo privatne firme, sigurno nisu tu zvanični podaci (iako ne sumnjam da se u ovom slučaju poklapaju), zvanični podaci vlasništvu firmi su jedino u apr-u. Pretpostavljam da si hteo da iskoristiš još jednu priliku da objasniš kako je Targo u blokadi i kako će propasti itd. Ja jedino mogu da zamislim da si ti poverilac Targo telekoma i da su ti dužni neke pare pa svoj bes iskazuješ na ovaj način.

http://en.wikipedia.org/wiki/Paranoia

Dobro procitaj clanak.

Najiskrenije ti kazem, samo sam zeleo da pokazem da KBCnet nije kupio Targo. Ni na kraj pameti mi nije bilo ovo sto ti kazes.

Ali, evo i ja dajem rec, kao i neki pre mene, ovo mi je poslednji post o Targu. Ovo ovde je postalo bolesno.
 
Nazad
Vrh Dno