Šta je novo?

Targo Telekom

Kada se neki provajder kupuje,najveća vrednost je na prvom mestu broj korisnika.Zatim tu ide profitabilnost,na trećem je infrastruktura.
 
Kakav stari plan, nije ovo pijaca vec operater od 50mil evra, oni znaju i moraju da znaju kolika im je infrastruktura u deseti deo metra.

Skloni to 50 to ti je visak i onda dobijas pravu vrednost targa. A sto se tice toga da moraju da znaju kolika ima je infrastruktura tu se slazem ali kada dodje do ovakog dela kao sto je prodaja onda ce da imaju i link do same kine a ne kao da su umrezili celu srbiju. Pricam ti pricu za malu decu, sada ce se cela prica jos vise naduva samo da bi se prodao tago za sto bolju cenu a onaj kada kupi i da kes lovu tada je vec kasno kada vidi sta je kupio.
 
Pa nije kupovina operatera kao kupovina polovnjaka. Onaj ko kupuje dobro zna sta kupuje.
 
Pa nije kupovina operatera kao kupovina polovnjaka. Onaj ko kupuje dobro zna sta kupuje.

Naravno, pre kupovine neka ugledna revizorska kuca mora prvo da preceslja papire. Da se utvrdi kolika je stvarna imovina ali i kolika su stvarna potrazivanja poverilaca. To ne moze u kratkom roku da se zavrsi. Tako da me cudi da ce licitacija biti krajem godine.
 
Firma koja se prodaje angazuje revizore. Ovi što sada kupuju imaju sve informacije pa ko da više.
 
Je l' dobio još neko -20% ponudu? Sada mi je stigao račun i sa njim ponuda da platim (Nubi, naravno) sve račune unapred do kraja godine i da dobijem 20% popusta na ukupnu sumu, ako sam dobro shvatio.

S jedne strane, što da ne (ne planiram da se isključujem), s druge strane, možda oni mene planiraju da isključe :)
 
Do kraja koje godine, do kraja '14. ili '15. ?
Ako je do kraja ove godine placajte, ako je do kraja naredne... onda nisam nista rekao, bio bi u istoj dilemi k'o i vi da sam na tt.
 
Imas sliku pre par postova - popust je ako se plati septembar + 3 meseca: oktobar, novembar i decembar 2014.
 
Do kraja koje godine, do kraja '14. ili '15. ?
Ako je do kraja ove godine placajte, ako je do kraja naredne... onda nisam nista rekao, bio bi u istoj dilemi k'o i vi da sam na tt.

Do kraja 2014. Ja ću verovatno da platim: zadovoljan sam uslugom, a ako im to pomaže da prebrode još malo ili da radnici vide neku platu, šta imam da izgubim (osim 4k dinara :) ).
 
I ja cu da platim ta tri meseca u napred, izaci ce me 2500din paket tv i internet 32/16 sto je ekstra.
 
I meni je to stiglo ali nemam nameru da plaćam unapred, jer je malo sumnjivo. Pritom, pitanje za sve koji planiraju da plate...Kako mislite da će vam obračunati popust za eventualne prekide u distribuciji kablovske, interneta ili oba? :)
Edit: Koliko sam primetio na sajtu Targa...u poslednje skoro sve vesti koje su objavili tiču se radova na mreži TV PINK xD
 
Poslednja izmena:
Како да добијеш ако не рескираш? ;) Претпостављам да ће да плате сви они који имају поверење у ТТ, ко то не уради, не верује им.
 
A kako verovati kompaniji koja je doo i koja je iznenada prebacila naplatu računa na drugu firmu dok su joj računi blokirani na 800.000e i koja je takođe doo i koja u slučaju da ode u stečaj ili likvidaciju, korisnici koji su preplatili 3 meseca, moći će da se pozdrave od tih para jer će biti poslednji u redu za povraćaj novca. Ja sem nekoliko prekida od kojih je najduži bio 4 dana, nisam imao problema, i nemam zamerku na trenutnu uslugu. Ali mi nije u zdravoj logici da kompaniji koja je u tom stanju i pred prodajom tek tako unapred platim naredna 3 meseca za usluge za koje ne znam da li će i dalje biti dobre i bez prekida. Preveliki je to rizik.
 
Verujem im jer do sad nisam imao nikakav ozbiljniji prekid osim kada su svi imali problem. Druga stvar, svi problemi koje sada imaju nastali su jer im je konkurencija zabijala klinove u tockove, postavljali su im nogu gde su stizali, a verujem da konkurencija ima i nekog u sadasnjoj vlasti ko ih je spustio jer bi do sad imali svi jeftin I kvalitetan net.

Trece, tih 7000 i nesto nisu neka para, uzmimo i da propadnu, zaplenicu im iz kancelarije makar jednu kancelarijsku stolicu i pokricu se :D
 
Poslednja izmena:
Па да, кад пукну, отвориће им канцеларије па да свако узме шта му се свиђа. ;) А остали би вероватно могли да имају сличну понуду да су добили овакве услове. Али од њих траже да плаћају све дажбине а не само подмаз.
 
Nebi ja to probavao radije! Usteda je zaista fina i nije mala ali koj mi djavo usteda kada svi znamo gde se Targo trenutno nalazi?

Kako ja da znam da im to nije jos neki stos za izvlacenje kinte pre neke nove zavrzlame?!
 
Nebi ja to probavao radije! Usteda je zaista fina i nije mala ali koj mi djavo usteda kada svi znamo gde se Targo trenutno nalazi?

Kako ja da znam da im to nije jos neki stos za izvlacenje kinte pre neke nove zavrzlame?!

Razumem bojazan kod nekih, ali mislim da je ipak preteran, pored svih problema koje imaju ipak
se ne može reći da je to neka mašna tašna firma koja ću sutra otići.

Do stana su nam sproveli FTTH, brzine su uvek veće od ugovorenih, evo ja lično ( blok 8a ) skoro pa nikakvih
problema nisam imao.

Kako god bude bilo, mala je šansa da će jednostavno ''pući'', kupiće ih verovatno neko, valjda će
proširiti usluge i na fiksnu telefoniju. U svakom slučaju, boljeg provajdera trenutno nema u Srbiji.
 
Pozdrav ljudi,
Skoro mi je istekao ugovor sa Mts-om, i zbog razno-raznih stvari ne nameravam da ga obnavljam. Kako zivim na Nbg-u u 63. Bloku, opcije su mi Targo i Radijus Vektor. Radije bih da uzmem samo net bez tv-a, ako moze, ali nije nuzno. Koja bi bila vasa preporuka?

Pozz i hvala unapred :)
 
Pozdrav ljudi,
Skoro mi je istekao ugovor sa Mts-om, i zbog razno-raznih stvari ne nameravam da ga obnavljam. Kako zivim na Nbg-u u 63. Bloku, opcije su mi Targo i Radijus Vektor. Radije bih da uzmem samo net bez tv-a, ako moze, ali nije nuzno. Koja bi bila vasa preporuka?

Pozz i hvala unapred :)

ZOVI TARGO, oni su najbolji...
 
Pozdrav ljudi,
Skoro mi je istekao ugovor sa Mts-om, i zbog razno-raznih stvari ne nameravam da ga obnavljam. Kako zivim na Nbg-u u 63. Bloku, opcije su mi Targo i Radijus Vektor. Radije bih da uzmem samo net bez tv-a, ako moze, ali nije nuzno. Koja bi bila vasa preporuka?

Pozz i hvala unapred :)

Ako ti je net potreban odmah onda uzmes Radius.
Ako hoces Targov net, sacekaj jos malo ;)
 
Nista za sad.

Kad bude bilo nesto definitivno onda se javljam.
 
Pozdrav ljudi,
Skoro mi je istekao ugovor sa Mts-om, i zbog razno-raznih stvari ne nameravam da ga obnavljam. Kako zivim na Nbg-u u 63. Bloku, opcije su mi Targo i Radijus Vektor. Radije bih da uzmem samo net bez tv-a, ako moze, ali nije nuzno. Koja bi bila vasa preporuka?

Pozz i hvala unapred :)

Uzmi Beogrid prepaid trebalo bi da ima u 63 bloku bar dok nesredi se situacija sa targom vektor je ok ako ti treba i tv :)
 
'fala na odgovoru ljudi, na kraju ipak uzeh kod Vektora net od 25 mega za 2600 i kusur (uz kablovsku), dolaze da mi instaliraju za koji dan. Nisam mogao da cekam vise krastavac. Hvala na pomoci :)
 
Zvali su me juče iz Targa, da me podsete da sam uz prethodni račun dobio i ponudu 20%. Kažu da će se akcija nastaviti i od sledeće godine.
 
A ima li negde neka mapa ili neka skica kuda ide targova mreza na NBGu? :)
Zanima me bas kojim ulicama prolaze i koliko su daleko od mene :D
 
Daleko su ko mesec od zemlje...
Kad ne primaju nove "clanove" u svoje drustvo vec samo ispracaju stare... :(
 
Nazad
Vrh Dno