Šta je novo?

Targo Telekom

Uhvatite ga i zarobite,priznace on.Balkanski spijun nije zaboravljen.:)
 
Pa ovo je da covek pukne od smeha, hvala vam moci, bas ste me nasmejali sa svojim zabrinutim komsijom, ha ha ha ...
 
Mozda je lik delio neke druge letke, on to radi za pare. Vidi se da ima i alat za to. Profesinalac.
 
Mozda je lik delio neke druge letke, on to radi za pare. Vidi se da ima i alat za to. Profesinalac.

Tatino dete bi li ista on onih para da malo udelis i nama osecam da cemo bolji posao uraditi mi sa sajta od tvog tatice vojnog lica .Od alata koji on koristi je obicna olovka ili parce stapa tanje. Ako skines snimak i uvelicas ga videces ali isto tako mozes i videti da to sta profesionalac ubacuje jeste pismo zabrinutog komsije.
 
Jel neko kontaktirao direktno Targo telekom da mu daju informaciju da li su pricali sa "strukturama" u ulazu?Da li uopste daju te informacije?
 
Ja sam ih kontaktirao na sličnu trenu ali nisam dobio odgovor. Naime, kod mene je situacija da strukture traže uplatu pristupne takse (ulazu i stanarima), koja nije velika
 
Moj predsednik kaze da svako ko hoce da razvuce infrastrukturu i da ima pristup stanarima, mora da uplati 15000 skupštini stanara.
 
Smenite predsednika.
 
Smenite predsednika.

Pa slusaj ako su tako svi stanari odlucili i SVIMA koji su im radili nesto po zgradi tako naplatili onda je OK.E ako su se toga setili tek kad su dosli "zli slovenci" onda nek smenjuju....Mda onda to u oblasti IT i TV favorizuje ADSL i IPTV ;)
Ne znam kolika je zgrada ali cifra je smesna...
 
I ja mislim sa cifra nije neki problem. Mozda i bolje tako nego se natezati sa stanarima. Inače u ulazu oko 30 stanova. Neka samo ja predjem kod njih pa ce isplatiti investiciju jako brzo.
 
Upravo sam zvao Targo telekom da se informisem oko postavljanja optike. Rekose mi da bi trebalo da pocnu sa radom pocetkom leta, tacnije za 2-3 meseca.
U mojoj zgradi jos nisu skupljali potpise, tako da tip nije znao da mi kaze kad ce otprlike stici do nje. Navodno je veliko interesovanje i ljudi stalno zovu. S obzirom kako su pomezno sebe najavili, nadam se da necemo biti razocarani njihovom ponudom!
Pitao sam ih zasto ne isticu ponude i cene na svom sajtu i rekose da je to zbog konkurencije! Planiraju da pokriju ceo Novi Beograd.
 
Koja crna konkurecija kad samo oni rade optiku i Telefonkabl, ako jos uvek mrdaju. Oni bi trebalo da budu posebna klasa provajdera. A i jos se baziraju samo na NBG-u. Automatski nisu konkurencija ostalim kabl provajderima koji operisu po ostatku Srbije.
 
Ovo je video postavljen prekjuče na net. Moguće da ce uskoro ići kao reklama za Targo telekom na TV-u.

 
Hoću mojih šest sekundi života nazad :d
 
+1
 
dobro je sto FTTH provajder dolazi u .rs ali dzaba kad su unistili sa cenama da na 2 godine ugovora 10/5 kosta nekih 20 eur a 80/40 da kosta koji je max paket oko 150 eur...
a bice fun kakav ce peering/routing da imaju ^^
 
Poslednja izmena:
dobro je sto FTTH provajder dolazi u .rs ali dzaba kad su unistili sa cenama da na 2 godine ugovora 10/5 kosta nekih 20 eur a 80/40 da kosta koji je max paket oko 150 eur...
a bice fun kakav ce peering/routing da imaju ^^
Jes juce, ovaj drugi paket moze sa svim kanalima u HD da kosta 60Eura. Ni senta vise. Djokica se malo zahebo ako misli da ce opeta za zaradjuju 150%. :D
 
ove cene sam nasao na EUC forumu sad dal je fake ili ne nemam pojma
FXNVo.png

kDIeh.png

OEGxr.png
 
Poslovni korisnici, ne privatni.
 
Sad sam zvao call centar i kazu mi je da ovo neka sprdnja, tj cene moraju biti nize od toga e sad kakve se tu igre rade ne znam.
 
To sad i ja hteo da kažem, cena za pravna lica, uključuje web hosting od 1GB i SLA (Service-level agreement).

Meni zanimljivije ovo da je datum početka servisa 15.06.2012.
 
Poslednja izmena:
Ovo je dzhaba ako ima garantovani protok...Hm..shto niko ne kazhe trenutne cene optike kod sbb ili telekoma ....chisto da se ljudi ne brinu...

fiber sbb 8/8 = 400e /mesec , na ugovornu obavezu od godinu dana posle 1 godine mozhe da se dobije 16/16 za iste pare ili 2/2 za 200e/mesec.
 
Svaka cast za okacene slike , medjutim ovo je ponuda za pravna lica...zanimljivo...
Vidi ako ima ponuda za fizicka lica pa okaci :)
 
Ovaj simetricni pristup 5/5 je verovatno garantovana brzina za 120 evra. Ono prvo nije garantovana, ali su obe ponude verovatno za poslovne korisnike.
 
Nazad
Vrh Dno