Šta je novo?

Targo Telekom

Sta se palite mozda je troll :D

Pa nece ga niko ubiti zbog interneta niste valjda toliki zavisnici :D
 
ja mislim da je velika greška targa što nisu izašli sa nekom konkretnom ponudom i cenovnikom. teško je tražiti pristanak od ljudi da se nešto uvodi pa makar i za džabe ako 99% njih ne zna šta je i misle da im tekuća kablovska ( kod mene bedni ptt kds) to sve nudi. lako ćemo mi na ovom forumu dati pristanak ali ljudi koji uglavnom gledaju 5 domaćih tv kanala ili koriste internet za mailove ili slično teško da će biti animirani na ovaj način da je to potrebno. kada bi stavili tv ponudu i usporedili sa , recimo, ponudom ptt ksa-a, koji u odnosu na, npr. sbb nema jedno 10-15 solidnih kanala u osnovnoj ponudi za malu razliku u ceni ili kada bi stavili u prostim brojevima neki paket interneta k0liko će koštati u odnosu na najbrži ptt kds-a koji je 6mb i košta 2100 din onda bi možda i bilo veće interesovanje ljudi. sa ovako uopštenim najavama koje nisu razumljive velikoj većini ljudi mislim da greše- treba nešto konkretno ponuditi ljudima da bi se otarasili lopovskih firmi kao ptt kds, radijus vektor i slični

Kratko da ovo (i slicne postove) prokomentarisem. Dao bih pristanak da SVI dodju do moje zgrade i da sutra mogu da biram kod koga hocu. Zaboravlja se da ovim pristankom niko nije u obavezi da uzme tu uslugu ako ne zeli, pa NISTA ne moze da izgubi. Ako dodju sa ponudama koje su katastrofa, to je njihhov i samo njihov problem, jer verovatno nece imati korisnike, a oni su defakto ulozili neki novac u sve to. A ako bude odlicna ponuda, predjes za sekund. Sutra, oni podignu cene i opet budu nepovoljni, a ti opet za sekund mozes da se vratis kod prethodnog (ili jos bolje kod nekog treceg, cetvrtog, petog....). Zato ako Targo bude zeleo da dodje kod nas u ulaz, insistiracu kod predsednika da ga puste, a i ako dodje Telefonkabl, SBB ili ko god hoce.... Eh, daj Boze da docekam taj dan da mogu da biram kog ja hocu, a ne ko se uvalio u ulaz...

Dobrodosli :D
 
... Linčujte ga! ...

E to je vec krivicno delo, podsticati nekoga na vrsenje krivicnog dela, u ovom slucaju ubistva, vesanjem "slepca" zarad licne koristi kako bi zastrasio svoga predsednika kucnog saveta da kad kod tebe u ulaz dodju da ih ne odbije ... :D
 
E to je vec krivicno delo, podsticati nekoga na vrsenje krivicnog dela, u ovom slucaju ubistva, vesanjem "slepca" zarad licne koristi kako bi zastrasio svoga predsednika kucnog saveta da kad kod tebe u ulaz dodju da ih ne odbije ... :D
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 
Jedno pitanje za sve vas koji ste dobili "Pismo zabrinutog komšije"....koji vam je kablovski operater trenutno u zgradi?
 
Pa svima je Vektor, da li stvarno jos uvek neko misli da "zabrinuti komsija" nije RV???
Pa cekajte oni i jesu nama komsije na neki nacin, a ZABRINUTI i te kako jesu, tako da dosta vise ko je taj "zabrinuti komsija" to je RADIJUS VEKTOR.
Opustite se ljudi RV je taj koji treba da strepi ne vi.
pozz
 
Naravno da treba da strepi, ja ih zvao da uvedem digitalnu, kazem im da ne zelim set top box nego Conax modul za TV (ima DVB-C tjuner) jer su im kanali kodirani. E sad, na stranu to sto mislim da je kodiranje osnovnih kanala nepravedno (Targo recimo ne kodira osnovnu ponudu), nego oni jos traze da im platim 6000 dinara uvodjenje digitalne (tacnije da odem do njih po Conax, to je njihovo uvodjenje), a onda jos da taj modul placam 200 dinara mesecno? Pa platicu tih 7000 za raskid ugovora cim Targo krene.
 
Dosta zaposlenih iz Vektora je i preslo u Targo to jest Nubu.

Bilo bi ekstra zanimljivo uhvatiti zabrinutog komsiju na kamerama.

U sustini izvodjac radova je lako mogao da unajmi agenciju za dostavljanje reklama, te bi se na snimku videla osoba unajmljena za izvodjenje radova odnosno postavljanje listica u postanske sanducice.

Takodje ne vidim nista lose u ponudi za penetraciju, nigde Targo nije trazio da se obustavi pristup starim kablovskim operaterima.

Stata sto penetraciju vrse presporo, odnosno vrse je samo na Novom Beogradu trenutno, secajuci se kako je Telefonija izvodila penetraciju , barem 20 puta agresivnije, i na svim mogucim lokacijama po Beogradu.

Targo je dosta spor, temeljan ali spor.
Steta je sto je prva faza fokusirana samo na NBGD, Zemun (urbani delovi) i Savski Venac (urbani delovi)
 
Veliki je to posao Vuce, zato se i zove prva faza, oni su tako izracunali verovatno da ce privuci veliki broj gradjana a samim tim i zaradu pa ce onda krenuti dalje, druga, treca faza, pa ce krenuti u ostatak Srbije, ja jesam na Novom Beogradu ali mi nista nebi bilo strasno, da je TT krenuo iz Mirjeva ili da je krenuo iz Babusnice isto bi mi bilo doci ce jednom i kraj.
Ne znam cemu to da sto pre dodje pa nece niko od nas sutra umreti pa da mu sad bude toliko zao sto nije imao optiku.
bice za dve tri godine verovatno ceo BG pod optikom sto TT sto verovatno i TS ili TK to je buducnost, samo opusteno...
 
komsija je isao do te mere da je papirice delio u pogresnom kraju :D u pitanju su blokovi pored save... gde je telefonkabl :D ...mada po celoj toj prici svi koji nude bolje su nasi zakleti neprijatelji :D :D
 
Nije "komsija" nista pogresio druze, sa namerom je to uradjeno zato sto TT dolazi i tu, sada im je prioritet 71 i 72 blok tu sad idu da rade tako da ce svugde po NB biti TT, nema veze sto je tu TK koji izgleda ima nekih problema sa TS.
 
Caka su ugovori, kad bi imali tacnije informacije mozda bi mogli da prolongiramo nekako sa nekim varijantama polovicnim.
I usteda para naravno nije malo ako ustedim 500 eura.
A nekoliko godina je proporcijalno kao decenija iz 70 ili 80-tih.
Brzo se zivi godine su ko vecnost.
 
Ok, ti mislis tako ja drugacije, cenim to sto si napisao ali ne delim misljenje sa tobom, meni iskreno godine brzo prolaze(cak sta vise juce sam napunio odredjeni broj godina) ako mi verujes od proslog 24.4 do ovog(juce) kao da mi je proslo 3 meseca tako da meni dani i godine bas brzo prolaze dok tebi to izgleda sporo ide, iskreno tako je islo i meni do 22 godine a onda je sve krenulo ubrzano, mislim na godine...
Tako da ako bi bio maliciozan onda bih reko da si neki klinac(ispod 22) ali posto nisam maliciozan onda cu reci da je ok to sto tebi sporo godine prolaze.
A za finansijski momenat se slazem ali nije sve u parama, iskreno.
Pozz
 
Poslednja izmena:
Ok, ti mislis tako ja drugacije, cenim to sto si napisao ali ne delim misljenje sa tobom, meni iskreno godine brzo prolaze(cak sta vise juce sam napunio odredjeni broj godina) ako mi verujes od proslog 24.4 do ovog(juce) kao da mi je proslo 3 meseca tako da meni dani i godine bas brzo prolaze dok tebi to izgleda sporo ide, iskreno tako je islo i meni do 22 godine a onda je sve krenulo ubrzano, mislim na godine...
Tako da ako bih bio maliciozan onda bih reko da si neki klinac(ispod 22) ali posto nisam maliciozan onda cu reci da je ok to sto tebi sporo godine prolaze.
A za finansijski momenat se slazem ali nije sve u parama, iskreno.
Pozz


Davnih godina kad sam bio mlad kao ti.

Neslaganje misljenja i to je to.
 
Ajd ja da skrenem temu sa godina. Jel zna neko da li su provlacili nesto po bloku 19a. Skoro sam se doselio, pa ne znam.
 
Video sam i ja da su neki glavni kabal vukli, ali da li su neke zgrade vec radili?
 
Jedno pitanje za sve vas koji ste dobili "Pismo zabrinutog komšije"....koji vam je kablovski operater trenutno u zgradi?
Kod mene nije Vektor nego PTT-KDS.
Sumnjam da je PTT-KDS logisticki i organizaciono sposoban da odstampa flajere i podeli ih, to mnoooogo prevazilazi njihove skromne mogucnosti. Tako da je misterija identiteta "Zabrinutog komse" jos veca jer se flajeri dele na razlicitim delovima Nbgd-a gde su razliciti operatori vec zapisali teritoriju, mozda je i neki od ADSL provajdera.
Novi Beograd je najveca opstina na Balkanu, ima ogroman broj ljudi/stanova/korisnika skoncentrisanih na malom prostoru. Samo jedan stepenasti soliter u blokovima ima potencijalni broj korisnika kao ctiavo jedno naselje sa nisko-gradnjom. Nema sumnje da je udeo u trzistu u ovom delu grada najznacajniji za svakog operatora, tako da je stvarno velik broj "Zabrinutih".
Ono sto je ipak najsladje u celoj prici je koji marketinski genije je osmislio pismo? Mislim kakav mozak treba da imas da bi smislio ono sto tamo pise? Jedna od retkih prednosti zivota u ovoj nesrecnoj zemlji su uprvo takvi komicni ispadi raznih ******a. "Zabrinuti komsa", kakav car :):):)
Samo da se ogradim da u opste ne drzim stranu Targo telekomu ili bilo ciju bas me briga i za njih. Mozda izadju sa losom ponudom (mada sumnjam jer tako nikada nece isplatiti ogromnu investiciju), mozda se ispostavi da su veci lopovi od svih drugih zajedno, videcemo... Ono sto pokusavam da istaknem je da je pismo "Zabrinutog komse" neprocenjiv dokaz u kakvoj zemlji zivimo!
 
Zaboravite "zabrinute komšije" i koji je njihovo mesto zaposlenja. Unajme se flajeristi koji dobiju letke i zadatak da ih podele po sandučićima tu-i-tu. Kod mene je samo RV, sad je Targo došao, pa nisam dobio nikakve letke dobronamernih nacionalističko-patriotski nastrojenih zabrinutih komšija.
 
Deluje zabrinuto... mada sa ovakvim dokazom nema mesta i za tuzbu.... trebalo je da neko okrene papir prema kameri da se vidi sadrzina.
 
Poslednja izmena:


Izvukao sam sliku i sredio aspekt. Da se malo bolje vidi.
 
covek samo radi svoj posao za koji je placen,ne treba praviti dramu od ovoga... logicno je da kad neko nekome otima deo kolaca ovakvo ponasanje operatera sasvim normalna pojava kod nas,takvo nam je trziste,u fazi razvoja :)
 
Nazad
Vrh Dno