Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dali sam i ja iza CG NAT- a!
7244ea94f81051a24b3c037db686f1c6.jpg

Nisi.
 
Ja sad ne mogu da se setim kakva mi je IP adresa, znam samo da je pocinjala sa 109.
Koliko znam, IP adrese iza CGNAT-a pocinju od 100.64.xx.xx do 100.127.xx.xx? Ispravite me ako gresim. Doduse, otvarao sam portove bez problema.
Trenutno nemam konekciju, nadam se da cackaju povodom prelaska na novi paket.
 
nemam ni ja uopste net a tv kanale imam koje sam imao do sada, tj. nisu jos pusteni novi. zvao sam ih malopre i kazu da je velika guzva i da ce biti do kraja dana. mislio sam da to malo brze ide ali sta da radim, cekam dok ne puste...
 
nemam ni ja uopste net a tv kanale imam koje sam imao do sada, tj. nisu jos pusteni novi. zvao sam ih malopre i kazu da je velika guzva i da ce biti do kraja dana. mislio sam da to malo brze ide ali sta da radim, cekam dok ne puste...

Jel su ti rekli nesto za net, kada ce proraditi?
 
pa kao mnogo je velika guzva ali do kraja dana ce sigurno biti... sacekacu nego je trebao neko tako da mi kaze u startu.
inace, tehnicar koji je bio do mene da donese cam modul i da potpisemo ugovor je zvao tu devojku i rekao joj da aktivira novi paket i od tada je sve prestalo da radi, kao da mi je sve iskljucila :)
javljam kad proradi ako jos neko i dalje ceka...
 
Koliko ste cekali da vam ukljuce novi paket? U ponedeljak potpisao novi ugovor i presao na ''Super par plus". Rekose mi da ce biti aktiviran sutradan, medjutim jos uvek nista.

Gde si potpisao novi ugovor? U njihovoj poslovnici ili su došli kod tebe kući?
 
Ни код мене нет не ради, 21 блок је у питању. Ако неко има инфо нека подели.

Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Mogli su makar na sajtu u servisnim informacijama ili na info kanalu da bace neku informaciju.
 
NAT-ovane IP adrese obično budu tipa 10.20...... dok je javna IP adresa 178.79.....
Пар порука пре твоје пише који је опсег натованих а јавне могу да буду разне, не само поменута.
 
Ja pišem iz mog iskustva. I što se tiče javnih i NAT-ovanih. Te što sam naveo su bile kod mene.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Dragi korisnici, na delu teritorije je doslo do prekida internet signala. Ekipe na terenu uzurbano rade na otklanjanju istog. Hvala vam na strpljenju!

Sa njihove FB stranice
 
Eto ti :D E sad , gde je i sta je ta teritorija nemam pojma :D



Јесте, али тек се САД сетили да напишу обавештење, а народ остао без интернета од 16h :d
Професионализам на НИВОУ :D
 
Poslednja izmena:
ebo ih bre fejs, treba na sajtu da napisu obavestenje.
 
Procitali ovde da ne bi bilo lose da obaveste korisnike. [emoji23]

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
ebo ih bre fejs, treba na sajtu da napisu obavestenje.
Pa vise korisnika ce pogledati im FB stranicu nego sajt :( Nije sala vec ziva istina!

Koliko im je to teritorija, kada sve pomenute u temi su samo "deo teritorije" :)

A sta vi ocekujete, nije ni mesec dana proslo od pocetka spajanja RV/KCN, i vi mislite da ce da radi, i bice profesionalno?
Ccc, neki misle da su u Juznoj Koreji izgleda :D
 
Шта ти је, жутаћи већ добили 5G интернет, колико ће нама требати? 10 година? :d
 
A ja se ponadao da rade na unapređenju usluga. :D Od 1. aprila oni ne znaju gde udaraju.
 
@alfaunits
znam, na zalost ali sam morao da kazem.
sto se mene tice, niko nije sjajan i kakvi god da su, mnogo su bolju ponudu imali od sbb-a. takodje mi znaci i sto ostaje ista oprema pa ne moram sve ponovo da povezujem sa novim modemom.
 
^pa kad ne pratis sta pricam, tako mislis ;)
Шта ти је, жутаћи већ добили 5G интернет, колико ће нама требати? 10 година? :d
Oni nisu videli razliku ni kada je dosao LTE. Zasto bi neko koristio 5G mobilnu kada ima 5GHz wireless svugde?
 


Pustili mi 120MB i pocastili me CGNAT-om. :banana:
 
pustili i meni, sad imam ip 10.0.xx, pre toga sam imao isto to u kombinaciji sa adresom koja pocinje sa 192.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno