Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
... jel ovo AVCOM sada? pise da ima sport klubova ili gresim? ili ih nesto ne vidim..:rtfm:
 
Vidim na sajtu pise u nekim paketima 3stb/cam. Da li to znaci da imaju razlicite infrastrukture zavisno koja je prethodno mreza bila (vektor, av...). Logicno mi je gde je kabl da tamo moze cam ali gde je preko telefona mora stb. Pitam posto sam na SBBu a ako bi i razmatrao SN predpostavljam da bi to bilo oreko telefona i onda cam uredjaji nisu moguci ili gresim?
 
@emaremare ... Ako televizor ima prostor za karticu imaćeš cam modul. Mislim da to nema veze sa telefonom. Tri kartice dobijaš ako imaš tri takva tv-a i uzmeš njihov internet. Bez interneta - dve. Mislim da STB dobijaju samo oni sa starijim tipovima televizora i ko se pretplati na uslugu 24h unazad gledanje dobija jedan STB. Telefon je samo dodatna opcija u objedinjenom paketu njihovih usluga.
 
Svi televizori koji u sebi imaju DVB-C ce raditi sa modulima i karticama, a ako tv nema DVB-C onda ce morati STB.
 
Jel planiraju ovi iz Supernove da sve kanale zaključaju bez STB uređaja, ili će ostaviti S paket otključan svima, a onda dalje pakete zaključavati...?

edit: kod komšije koji ima bivši RV paket analogne ostavio Raspberry Pi 3 sa DVB-C tuner-om i povezao ga na svoj 5GHz WiFi kako bih gledao kanale kod sebe u HD-u jer Orion čiji TV plaćam ima 640x360 kanale sa jako lošim bitrate-om...
 
Poslednja izmena:
Uskoro i aplikacija slicna EON-u za Android i IOS. Sa nekih 100 kanala. Naravno UG kanali neće tu ići, većina koja će ići će imati 72h unazad, neki će biti u HD. Arene bi trebalo da idu sve.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Jel planiraju ovi iz Supernove da sve kanale zaključaju bez STB uređaja, ili će ostaviti S paket otključan svima, a onda dalje pakete zaključavati...?

edit: kod komšije koji ima bivši RV paket analogne ostavio Raspberry Pi 3 sa DVB-C tuner-om i povezao ga na svoj 5GHz WiFi kako bih gledao kanale kod sebe u HD-u jer Orion čiji TV plaćam ima 640x360 kanale sa jako lošim bitrate-om...

Ranije je s kabla osnovni paket nakon skeniranja digitalnih kanala bio otkljucan, ali ne ceo, i tu je bilo kanala koji se nisu videli iako su u osnovnom paketu. Ne znam kako ce ubuduce raditi.
 
Ne znam za STB uredjaj ali korisnici sa LCD tv ce dobijati kartice. Tako mi je bar receno u AVcom-u.
 
... jel ovo AVCOM sada? pise da ima sport klubova ili gresim? ili ih nesto ne vidim..:rtfm:

Nema bar ja nisam dobio posle skeniranja. Nece ih mislim ni biti jer nisu imali ugovor sa SBB za SK kanale. Jedino dok jos ne dobijem karticu da uzivam u HBO HD sva tri kanala. :D
 
Poslednja izmena:
Nema bar ja nisam dobio posle skeniranja. Nece ih mislim ni biti jer nisu imali ugovor sa SBB za SK kanale. Jedino dok jos ne dobijem karticu da uzivam u HBO HD sva tri kanala. :D

Cek zasto karticu,kod mene su sva tri HBO za sada otkljucana.Isto AV com.



Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
i kod mene, koristim amiko risiver
 
Poslednja izmena:
Pa nije vam palo na pamet da ce zakljucati posle nedelju ili dve dana?
Zasto bi trebalo da zakljucaju sve kanale i izbace analogne, pa zato sto bi na taj nacin eliminisali one ilegalno prikljucene.
Sta ce zaista uraditi (ili kad ce to uraditi) ne znamo mi, nase je da cekamo...
 
Pa nije vam palo na pamet da ce zakljucati posle nedelju ili dve dana?
Zasto bi trebalo da zakljucaju sve kanale i izbace analogne, pa zato sto bi na taj nacin eliminisali one ilegalno prikljucene.
Sta ce zaista uraditi (ili kad ce to uraditi) ne znamo mi, nase je da cekamo...

Najavili su oni gašenje analogne pre par godina pa evo još uvek nude analognu. A za zaključavanje su mi u Call Centru rekli u narednih par nedelja zaključaće apsolutno sve kanale, tj. skremblovaće i one iz najmanjeg paketa i moraće STB za svaki TV.
 
Najavili su oni gašenje analogne pre par godina pa evo još uvek nude analognu. A za zaključavanje su mi u Call Centru rekli u narednih par nedelja zaključaće apsolutno sve kanale, tj. skremblovaće i one iz najmanjeg paketa i moraće STB za svaki TV.

Što se tiče ukidanja analognih kanala ne odlažu oni to zbog nas korisnika već zbog njih zato što nisu sposobni da svakom korisniku obezbede STB, jer da bi neku uslugu ugasili moraju da ti ponude alternativu a ne da te ostave bez signala i programa koji nećeš moći da gledaš!

Znači u bilo kom mestu da bi ugasili analognu televiziju moraju svakom korisniku da obezbede STB, jer bez tog teško da će moći da gase! ;)
 
@emaremare ... Ako televizor ima prostor za karticu imaćeš cam modul. Mislim da to nema veze sa telefonom. Tri kartice dobijaš ako imaš tri takva tv-a i uzmeš njihov internet. Bez interneta - dve. Mislim da STB dobijaju samo oni sa starijim tipovima televizora i ko se pretplati na uslugu 24h unazad gledanje dobija jedan STB. Telefon je samo dodatna opcija u objedinjenom paketu njihovih usluga.
Niste me razumeli dobro jasno je da tv ako ima cam moze cam. Ali kako ce meni biti dovedena "kablovska" jel supernova pr3ko kabla ili preko telefonske zice.

Kod mene je cela zgrada sbb kabl. Ako ja uzmem supernovu preko telefonske zice na koji fazon ce meni tv raditi sa cam modulo?
 
Mislim da za sada radi samo preko kabla i internet ide preko tv kabla. Ako u zgradi imaš SBB, a nije prošao kabal Supernove onda ništa od prelaska. Dok ne bude nešto tipa kao EON uređaj preko bilo koje mreže.
 
Doboro vece. Je l' postoji Video on Demand u nekom od paketa? Procitao sam 13 stranica, uglavnom se pominje SBB i svi drugi operateri osim ovog.
 
Je l zna neko do kad ce biti svi kanali otkljucani? Trenutno nemam UO, pa bih potpisao nov na godinu dana,ali bih sacekao da prodje ovaj promo period kad su svi kanali otkljucani :D
 
Je l zna neko do kad ce biti svi kanali otkljucani? Trenutno nemam UO, pa bih potpisao nov na godinu dana,ali bih sacekao da prodje ovaj promo period kad su svi kanali otkljucani :D
Vec su negde poceli da zakljucavaju. Jedan korisnik sa foruma je zvao call centar receno mu je da promo period bio nedelju dana.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Vec su negde poceli da zakljucavaju. Jedan korisnik sa foruma je zvao call centar receno mu je da promo period bio nedelju dana.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
Oni u cal centru pojma nemaju. Meni je jedan od njih pre 2 dana rekao da će promo period trajati do kraja meseca.
 
Ja sam zvao u subotu u vezi Hbo i zakljucanih kanala i receno mi je da je tehnicki kvar i da ce resiti. Danas opet zvao i kaze mi druga operayerka da je istekao promo period od nedelju dana i da je sad tako. Na moje pitanje zasto smo mi iz VKP +net 30 degradirani i spusteni na manje pakete tj M paket a ovi stari sto nisu imali net ili su bili na standardnim paketim,njima ostao Hbo,nije znala da mi objasni. Kaze tako je neko odlucio. Porucio sam joj da prenese tom mozgu da veze s vezom nema...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Malo pre videh reklamu na fejsu, hahahaha svi stavili angry na reklamu, a komentari samo da uzmes kokice i da se smejes... :D

Odmah sam je blokirao.
 
Admini redovno odrzavaju stranicu nemoj tako [emoji16]
a59d954ad96655231873d85f7d2dbee9.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ja kazem sou! :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno