Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam stvarno nikoga, ko bi prešao sa Sbb-a,na Supernovu, ali znam bar njih 200 ,koji će preći, čim ostanu bez SK kanala,toliko o prefiksu Super.
Znaju to vrlo dobro, ovi Super magovi,pa su odmah napravili invalidski net only, samo da niko ne uzme kojim slučajem EON TV.Stvarno je to Super jadno.
 
Poslednja izmena:
Ne znam stvarno nikoga, ko bi prešao sa Sbb-a,na Supernovu, ali znam bar njih 200 ,koji će preći, čim ostanu bez SK kanala,toliko o prefiksu Super.
Znaju to vrlo dobro, ovi Super magovi,pa su odmah napravili invalidski net only, samo da niko ne uzme kojim slučajem EON TV.Stvarno je to Super jadno.
S druge strane baš znam dosta kojima je SBB postao preskup i koji su nezadovoljni uslugom, kako "opterećenom mrežom", tako i ponudom koja ih ograničava na samo jednan uređaj s vraćanjem i video klubom.

Lično, koristim EON TV (samo zbog utiska nedelje i formule) i mts tv.

Net mi mts i mnogo mi je bolji od SBB. Stabilan je, uvek istog signala, dobar wi-fi ruter...

Posle 15 godina SBB interneta i mnoštva problema, ovo mi je iznenađujuće.

Supernova mi je prijatno iznenadjenje na tržištu, a i mislim da ugovore sa SK imaju još 4 godine.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
PAZNJA PAZNJA SAVIM CLANOVIMA... vidim da mi se pojavilo 1300 din na mesecnoj potrosnji kod telenora, pktrosnja izvan mreze... I uzmem listing, pozivi ka call centru se naplacuju PAPRENO nekoliko puta zvao i cekao po 10ak min na red i prekinem, 2 puta samo pricao jako kratko... Znaci SVE SE NAPLACUJE majku li im lopovsku krvavu! Ovo je za tuzbu posto nigde nije naznaceno na govornom automatu da se poziv i cekanje naplacuju!
 
Ja sam na MTS mrezi,proverio sam trenutno stanje i jos uvek je 0 din.,a zovem ih svaki dan i slusam muziku sa automata bar po 10-ak minuta.Mozda zavisi od operatera!
 
Upravo zvao telenor i naravni nije do njih, naplaveno po vazecem cenovniku za poziv specijalnih brojeva, ali mi rekao da je njihov call centar morao da usmeno naglasi da se poziv naplacuje a ne ko mula samo prozbori da se razgovor snima bla bla... Klasicne lopine iz drzavnih firmi
 
Again: Telenor ima u cenovniku da se ka 19911 naplacuje 25din/min.
 
Postoji fixni broj koji se ne placa, a na sajtu lepo pise:
https://mojasupernova.rs/Poslovni/Podrska/Kontaktirajte-nas
"Pozivi na broj kontakt centra 19911 su za pozive iz Supernove, kao i MTS fiksne i mobilne mreže besplatni. Cene poziva iz mreža ostalih operatera se tarifiraju po njihovom važećem cenovniku.
Pozivi na broj 0800 311 312 su besplatni za pozive sa svih mobilnih i fiksnih brojeva u Srbiji. Pozivi sa analognih centrala naplaćuju se 1,20 rsd po pozivu."
 
S druge strane baš znam dosta kojima je SBB postao preskup i koji su nezadovoljni uslugom, kako "opterećenom mrežom", tako i ponudom koja ih ograničava na samo jednan uređaj s vraćanjem i video klubom.

Lično, koristim EON TV (samo zbog utiska nedelje i formule) i mts tv.

Net mi mts i mnogo mi je bolji od SBB. Stabilan je, uvek istog signala, dobar wi-fi ruter...

Posle 15 godina SBB interneta i mnoštva problema, ovo mi je iznenađujuće.

Supernova mi je prijatno iznenadjenje na tržištu, a i mislim da ugovore sa SK imaju još 4 godine.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
U tome i jeste kvaka.
Šta je tu Super,kada je Mts-ov net odličan,da ne kažem najstabilniji net u Srbiji,a Sbb ima najbolju EON plaformu i ponudu kanala?
Da su oni Super,bar bi imali pristojne Net only ponude,to bi već bilo iznenađenje.
Kada na kraju ostanu samo dva monopola,biće nam tek onda Super, sa podizanjem cena na gore.Sbb svake godine povećava cene,Telekom ih prati bar u domenu Mobilne telefonije.
 
Poslednja izmena:
Ne znam stvarno nikoga, ko bi prešao sa Sbb-a,na Supernovu, ali znam bar njih 200 ,koji će preći, čim ostanu bez SK kanala,toliko o prefiksu Super.
Znaju to vrlo dobro, ovi Super magovi,pa su odmah napravili invalidski net only, samo da niko ne uzme kojim slučajem EON TV.Stvarno je to Super jadno.

Šta je invalidski net?
 
Pa verovatno misli na protok 30/3

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Šta je invalidski net?

Колико сам ја упућен, инвалидски нет (или било које друге "специјалне тарифе") је код Телекома за особе са инвалидитетом (>70%) нуде само за посебне(не бокс и микс ) пакете (тв, нет, мобилна, фиксна) дају без уговорне обавезе и 50% попуста на претплату( под условом да HDMI на то мисли).
 
Poslednja izmena:
Meni se cini da ne misli na to...
Iako deo MTS-a, SN se ne ponasa bas kao MTS, odnosno za sada ne daje popuste za OSI, ne pise nigde zvnaicno da daju a rekla kazala mogu okaciti i macku na rep i posle da bude "pojela maca" popuste...
 
I u MTSu se poptisuje poseban ugovor za OSI, i ovde se potpisivao posebn ugovor za OSI.
Nema sta da ti pricaju price, ili imas u ugovoru, ili nemas popust.

Previse je ocekivati da znaju i da uopste misle o tome sada :( Sacekaj jun, pre toga nista nece raditi kako treba ;)
 
Koliko ste cekali da vam ukljuce novi paket? U ponedeljak potpisao novi ugovor i presao na ''Super par plus". Rekose mi da ce biti aktiviran sutradan, medjutim jos uvek nista.
 
Meni posle 10 dana jos uvek nisu, izgleda da cu morati da ih zovem.
 
Malopre sam ih zvao, ovaj call centar je tragican. Nakon 10ak minuta mi se javi operaterka, a posto sam i pored ugovora izvrsio i prenos vlasnistva, u sistemu jos nije zavedeno da se vodi na moje ime. Pronadje na staro ime, stoji i dalje stari paket sa Radijus Vektorom. I onda usred razgovora veza se prekine. Sad peti put pokusavam da ih ponovo dobijem, ali me stalno izbacuje i prekida vezu kod govornog automata. :crash:
 
Malopre sam ih zvao, ovaj call centar je tragican. Nakon 10ak minuta mi se javi operaterka, a posto sam i pored ugovora izvrsio i prenos vlasnistva, u sistemu jos nije zavedeno da se vodi na moje ime. Pronadje na staro ime, stoji i dalje stari paket sa Radijus Vektorom. I onda usred razgovora veza se prekine. Sad peti put pokusavam da ih ponovo dobijem, ali me stalno izbacuje i prekida vezu kod govornog automata. :crash:

Pazi da te ne caste sa CG-NAT-om ,to im je izgleda praksa ako obnavljas ili potpisujes nov ugovor.
 
Pazi da te ne caste sa CG-NAT-om ,to im je izgleda praksa ako obnavljas ili potpisujes nov ugovor.

Posto nema vajde od ovog call centra, na kraju sam im poslao mejl i napomenuo da me ne stave iza CGNAT-a. Videcemo koliko ce molba biti uslisena.
 
Lično, koristim EON TV (samo zbog utiska nedelje)

Isto...EON samo za NovaS kanal i za mobilnu aplikaciju, ne placam jer se logujem na SBB nalog iz porodicne kuce. Bilo bi dobro da imam opciju za povoljan brz internet, a nemam i da imam TV na koji moze EON aplikacija, a opet nemam, t.j. skoro uzeli neki smart Toshiba 4k za smesne pare, ali nije android i na njegovom storeu nema EON, a preko Opere na tv isto nece.
A ovako..prebacivanje slike sa pc na tv..ili budzenje nekog android boxa cimanje, tako da EON samo za NovaS, a inace Super Par +.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
zna li neko kako ovo radi i da li postoji neka zvanicna mobile aplikacija?

Annotation 2019-04-10 133525.png
 
Pazi da te ne caste sa CG-NAT-om ,to im je izgleda praksa ako obnavljas ili potpisujes nov ugovor.
Sta mu je taj CG-NAT jer moram i ja da prenesem vlasnistvo ugovora na mene i potpisem novi ugovor sa ovima bio sam u RV.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Dali sam i ja iza CG NAT- a!
7244ea94f81051a24b3c037db686f1c6.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno