Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne. to stvarno nije moguće. možeš isključivo preko veš mašine......kakva sve glupa pitanja postavljate....pa listajte malo temu unazad i videće te odgovore....
Vidim raspoložen si za saradnju što mi je drago. Zašto misliš da je glupo pitanje? Ne izlazi mi aplikacija na Play Store-u na TVu, a izlazi na telefonu. Gde grešim?
 
Vidim raspoložen si za saradnju što mi je drago. Zašto misliš da je glupo pitanje? Ne izlazi mi aplikacija na Play Store-u na TVu, a izlazi na telefonu. Gde grešim?

Aplikacija nije podržana od proizvođača televizora.Skini aplikaciju kao apk file nabaci je na fleš i probaj da je instaliraš na taj način.Verovatno ćeš kao na telefonu morati da dozvoliš instalaciju iz nepoznatih izvora pošto je AndroidTV.
 
Meni je danas, konačno, rešen problem sa tv po tvom o kom sam pisao ranije. Javila mi se fina devojka iz napredne podrške koja zna šta radi, rešila problem i objasnila zašto se desilo i da će se desiti opet jer postoji sistemska greška. Ovi iz call centra veze sa vezom nemaju. Elem, može da se registruje do 6 uređaja ali u isto vreme može da se prati stream na 3 uređaja plus iptv box, dakle 4. To važi za android i iphone. Kada se gleda preko browsera na računaru isto se mora ulogovati na nalog ali računar ne vidi u listi registrovanih uređaja. Zato ga uredno beleži u listu konektovanih uređaja. Problem nastaje kada se promeni ip adresa jer tada računar beleži kao novi uređaj a stari ne briše iz liste. Tako je meni bilo 11 konekcija sa računara i zato mi je stalno prijavljivao da je dosegnut maksimalan broj strimova u isto vreme. Ona je obrisala sve konekcije i sada sve radi kako treba. Zabeležila je problem ali mi je rekla da će teško biti rešen u skorije vreme i da kad mi se desi ponovo moram da pozovem da se obrišu konekcije sa računara. Najlakše bi bilo kada bi računar video u listi registrovanih uređaja pa da mogu sam da obrišem.

Nadam se da sam razumljivo napisao i da će pomoći još nekome ako mu se desi isti problem.
 
Aplikacija nije podržana od proizvođača televizora.Skini aplikaciju kao apk file nabaci je na fleš i probaj da je instaliraš na taj način.Verovatno ćeš kao na telefonu morati da dozvoliš instalaciju iz nepoznatih izvora pošto je AndroidTV.

budi detaljniji covece,kako koja tipka ,ovo ono,slike,linkovi

Zato su i ovi iz podrske nadrndani,smucio im se zivot od pojedinaca

E da ,Rgotina,prekid signala na tv Caribrod,ceeeeekamo vec 3 sata

Kakva je situacija u Prnjavoru,jel stabilna linija ?
 
budi detaljniji covece,kako koja tipka ,ovo ono,slike,linkovi

Zato su i ovi iz podrske nadrndani,smucio im se zivot od pojedinaca

E da ,Rgotina,prekid signala na tv Caribrod,ceeeeekamo vec 3 sata

Kakva je situacija u Prnjavoru,jel stabilna linija ?

A ti budi malo kulturniji.Ako nisi u stanju da nađeš apk fajl i instaliraš na Android uređaju onda je džabe i da ti snimim video upustvo.
 
Ne treba. Bio je sasvim dovoljno detaljan i pristojan i uz istu količinu reči kao ti i prethodni stručnjak objasnio kako je moguće koristiti, i zato mu hvala.
 
budi detaljniji covece,kako koja tipka ,ovo ono,slike,linkovi

Zato su i ovi iz podrske nadrndani,smucio im se zivot od pojedinaca

E da ,Rgotina,prekid signala na tv Caribrod,ceeeeekamo vec 3 sata

Kakva je situacija u Prnjavoru,jel stabilna linija ?
Ne treba. Bio je sasvim dovoljno detaljan i pristojan i uz istu količinu reči kao ti i prethodni stručnjak objasnio kako je moguće koristiti, i zato mu hvala.
 
Poslednja izmena:
Kada bi u pretragu upisao "Moja Supernova apk file" dobio bi rezultat kao na prvoj slici,klikom na prvi link u pretrazi dobio bi sajt kao na drugoj slici,klikom na download skinuo bi apk file koji prebaciš na fleš i instaliraš na TV.Za sve više od ovog morao bi da oladiš neko pivo...
2020-09-15 (1).png
2020-09-15 (2).png
 
Ja sam be nalazio free m3u linkove i imao sve zivo za dz godinama

Znao sam nekad i skenirati portale preko utp portova

Ovaj legalis je dosadan,vise mi se i ne gleda tv

Nema lepse nego kad provalis u neki portal i iscupas listu
 
Vidim raspoložen si za saradnju što mi je drago. Zašto misliš da je glupo pitanje? Ne izlazi mi aplikacija na Play Store-u na TVu, a izlazi na telefonu. Gde grešim?
Zato što za android tv nije napravljena, ne grešiš nigde. Android aplikacije za TV i android za telefon nije isto.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ne treba. Bio je sasvim dovoljno detaljan i pristojan i uz istu količinu reči kao ti i prethodni stručnjak objasnio kako je moguće koristiti, i zato mu hvala.
Da i kad instaliras apk fajl upravljaš mišem ne daljinskim

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Meni je danas, konačno, rešen problem sa tv po tvom o kom sam pisao ranije. Javila mi se fina devojka iz napredne podrške koja zna šta radi, rešila problem i objasnila zašto se desilo i da će se desiti opet jer postoji sistemska greška. Ovi iz call centra veze sa vezom nemaju. Elem, može da se registruje do 6 uređaja ali u isto vreme može da se prati stream na 3 uređaja plus iptv box, dakle 4. To važi za android i iphone. Kada se gleda preko browsera na računaru isto se mora ulogovati na nalog ali računar ne vidi u listi registrovanih uređaja. Zato ga uredno beleži u listu konektovanih uređaja. Problem nastaje kada se promeni ip adresa jer tada računar beleži kao novi uređaj a stari ne briše iz liste. Tako je meni bilo 11 konekcija sa računara i zato mi je stalno prijavljivao da je dosegnut maksimalan broj strimova u isto vreme. Ona je obrisala sve konekcije i sada sve radi kako treba. Zabeležila je problem ali mi je rekla da će teško biti rešen u skorije vreme i da kad mi se desi ponovo moram da pozovem da se obrišu konekcije sa računara. Najlakše bi bilo kada bi računar video u listi registrovanih uređaja pa da mogu sam da obrišem.

Nadam se da sam razumljivo napisao i da će pomoći još nekome ako mu se desi isti problem.
Meni sa 6 smanjili na 4 registrovana uređaja

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Sa 6 registovanih sada mi opet smanjeno na 4
7b2ef479866b99f5b5d630c265861f93.jpg


Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Meni je danas, konačno, rešen problem sa tv po tvom o kom sam pisao ranije. Javila mi se fina devojka iz napredne podrške koja zna šta radi, rešila problem i objasnila zašto se desilo i da će se desiti opet jer postoji sistemska greška. Ovi iz call centra veze sa vezom nemaju. Elem, može da se registruje do 6 uređaja ali u isto vreme može da se prati stream na 3 uređaja plus iptv box, dakle 4. To važi za android i iphone. Kada se gleda preko browsera na računaru isto se mora ulogovati na nalog ali računar ne vidi u listi registrovanih uređaja. Zato ga uredno beleži u listu konektovanih uređaja. Problem nastaje kada se promeni ip adresa jer tada računar beleži kao novi uređaj a stari ne briše iz liste. Tako je meni bilo 11 konekcija sa računara i zato mi je stalno prijavljivao da je dosegnut maksimalan broj strimova u isto vreme. Ona je obrisala sve konekcije i sada sve radi kako treba. Zabeležila je problem ali mi je rekla da će teško biti rešen u skorije vreme i da kad mi se desi ponovo moram da pozovem da se obrišu konekcije sa računara. Najlakše bi bilo kada bi računar video u listi registrovanih uređaja pa da mogu sam da obrišem.

Nadam se da sam razumljivo napisao i da će pomoći još nekome ako mu se desi isti problem.
To za računare mi je pomoglo tako što sam menjao šifru za logovanje.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Brate, stavi sve u jedan post, ne moras da citiras svaki posebno...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Sorry [emoji22][emoji22][emoji22]

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Supernova neće nikada napraviti android tv aplikaciju tv po tvom. Zašto bi napravila kada ima ott box tv po tvom koji se dodatno naplaćuje. Zašto bi omogućila nekome besplatno da gleda tv po tvom (čitaj dao mi komšija nalog da se ulogujem i sada gledam za dž.(komšija plaća)). To je uradio SBB sa Eon aplikacijom. Meni je sestra dala njen nalog i imam na smart tv Eon full tv paket i naravno za dž. Ona plaća SBB-u i ima pravo Eon na 2 dodatna tv-a. E zbog toga Supernova neće nikada imati android tv aplikaciju. Ko razume shvati će
 
Supernova neće nikada napraviti android tv aplikaciju tv po tvom. Zašto bi napravila kada ima ott box tv po tvom koji se dodatno naplaćuje. Zašto bi omogućila nekome besplatno da gleda tv po tvom (čitaj dao mi komšija nalog da se ulogujem i sada gledam za dž.(komšija plaća)). To je uradio SBB sa Eon aplikacijom. Meni je sestra dala njen nalog i imam na smart tv Eon full tv paket i naravno za dž. Ona plaća SBB-u i ima pravo Eon na 2 dodatna tv-a. E zbog toga Supernova neće nikada imati android tv aplikaciju. Ko razume shvati će

Ne bih se složio. Pa već postoji aplikacija za Samsung i LG smart televizore, odnosno za tizen i web os. Oni su ograničili da aplikacija radi samo na supernova mreži tako da im android tv aplikacija uopšte neće praviti problem te vrste koju si naveo jer i sad može komšija da instalira na svoj Samsung-LG tv i uloguje se sa tvojim nalogom ako ima supernova net.
 
Poslednja izmena:
Kad orion ima tako nesto zasto i sn ne bi uradila aplikaciju. Eon je nekoliko godina ispred svih tv aplikacija na trzistu.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ja mislim da će napraviti jer polako sve više ima televizora sa android sistemom. Prvi oni prodaju tv sa androidom i malo je glupo da na android tv kačim android box.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Jedini razlog zašto nemaju androidTv aplikaciju je zato što su jadni..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno