Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam ko je provajder, računar je u firmi gde radim. Kolega koji ima sbb net mi je rekao da je dobio od kuma nalog supernove, probao i prijavio mu istu poruku. Živi u Braće Jerković naselju.
 
Ne znam ko je provajder, računar je u firmi gde radim. Kolega koji ima sbb net mi je rekao da je dobio od kuma nalog supernove, probao i prijavio mu istu poruku. Živi u Braće Jerković naselju.
To je IT struka u preduzeću zabranila pristup, da ne bi gledao već da radiš. Tako je i kod mene na poslu, a na drugom kompu kojem nije zabranjeno radi sve normalno.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nije, pitao sam kolegu iz it sektora. Oni kad zabrane izađe poruka na ekranu web page blocked.
 
To je IT struka u preduzeću zabranila pristup, da ne bi gledao već da radiš. Tako je i kod mene na poslu, a na drugom kompu kojem nije zabranjeno radi sve normalno.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока

Pa nije "IT struka" ispisala lepo poruku da nije moguce gledanje van mreze vec aplikacija za gledanje kada je ustanovila da nije u domacoj mrezi.
Isto to radi i eon u mrezi.
 
Pa nije "IT struka" ispisala lepo poruku da nije moguce gledanje van mreze vec aplikacija za gledanje kada je ustanovila da nije u domacoj mrezi.
Isto to radi i eon u mrezi.
Kod mene na dva kompa na poslu gde je internet cenzurisan to izlazi, a na trećem kompu sve radi kako treba tu internet na tom trećem nije cenzurisan. Sva tri kompa su u istoj kancelariji. Kako to onda objašnjavaš?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Kada it admin blokira pristup nećeš ni videti ovu poruku jer još neće biti dozvoljen izlaz na internet

Ova poruka znači da je sve u funkciji ali aplikacija ne dozvoljava gledanje van dozvoljene mreže.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Kada it admin blokira pristup nećeš ni videti ovu poruku jer još neće biti dozvoljen izlaz na internet

Ova poruka znači da je sve u funkciji ali aplikacija ne dozvoljava gledanje van dozvoljene mreže.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
A kako na trećem gledam normalno? Onda ima neka začkoljica.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Imate rezervnog provajdera, ili neki VPN
Ali ništa čudno da firma koristi usluge dva provajdera.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
E da ga je... Ko ih šiša...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Pisali smo već o ovome pre nekih 2 meseca. Evo screen shot od pre 5min.

l4Xri3A.png

Kolega je pitao za aplikaciju.
Kod mene radi na nekoliko različitih provajdera i aplikacija za Android i aplikacija za lg tv web os. I na poslu, i u pokretu 4g, i kod kuće, i na free netu u kafiću...

Neki kanali ne rade na lg web os ali njih ima i na drugim mestima.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Jer i oni daju 12 meseci akciju?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ako prelaziš od drugog provajdera.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Ako prelaziš od drugog provajdera.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока

Ili da se sklopi novi ugovor i da glasi na drugog člana porodice, ali mislim da Supernova daje max 8 meseci!
 
Dakle ona najava da ce se "objediniti" ponuda mts-a i SN (ili sta god zajednicko) od 15.9. je bilo samo prazna prica i nismo dobili nista sem 14.9. opsti karambol i haos sa tv uslugom?
 
Tačno, mada te najave su dolazile od običnih forumaša. Nije to ništa bilo zvanično, već prazne priče. I to i povećanje brzine neta.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ili da se sklopi novi ugovor i da glasi na drugog člana porodice, ali mislim da Supernova daje max 8 meseci!

Ja skoro pitao za ovo, da li se nešto promenilo u odnosu na ranije i rekli su mi da nije. Oni gledaju adresu a ne nosioca ugovora, barem tako je bilo na exKopernikus području. Kada je majka potpisivala ugovor 2018. u decembru dali su joj 1 mesec gratis jer je prethodno na istoj adresi bio ugovor na moju suprugu.
 
Poslednja izmena:
Za povecanje neta je bila zajebancija. Mislim da je forumas to iz zajebancije lupio 75% aludirajuci na neke nebuloze koje su se pisale ovde pa su se mnogi sa foruma primili na to...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Mislim da niko nije naveo 15.septembar kao neki dan D. Ja jesam naveo priču radnika Telekoma o ujedinjenju ali u narednih nekoliko meseci. I napisao sam da je sve to samo priča...

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Sta su hteli da dobiju sa Supernovom,umesto svoje sopstvene Telekom ponude?
Da jasu na tudjim kanalima razumem, ali su brzo sjahali odatle.Sta sada čekaju , nije mi bas jasno.Umesto da dobiju jos novih MTS korisnika, kroz box ponudu, i da dobiju jos fiksnih pretplatnika, oni samo prave haos sa održavanjem, neodrživog.
Ko hoće na Vdsl, prebaciti ga.
Gde im je dosla optika, spaliti tu proslu opremu i kabl, i prebaciti ljude na optiku.
Ko hoće da ostane na kablu, dati mu jos 500 metara kabla da bude srećan, i ostaviti ga na kablu.
Ko hoće MTS Sat, lansirati ga u stratosferu.

Svima dati BOX opcije, i svi zadovoljni.





Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dakle ona najava da ce se "objediniti" ponuda mts-a i SN (ili sta god zajednicko) od 15.9. je bilo samo prazna prica i nismo dobili nista sem 14.9. opsti karambol i haos sa tv uslugom?

A sve krenulo ovako pre 3 meseca a ko što sam i onda baš tebi odgovorio da se to sve pogrešno tumači.
To ti je kad preneseš vest ali bez konkretnog izvora i onda spojiš nekoliko obaveštenja i vesti i dobiješ i neki datum kad će se tačno nešto desiti.


Do kraja godine supernova se integrise u mts
Malo vise detalja,izvor informacije?

Oni su i sad na istom salteru ali debiiili ne daju prelaz sa mts box na Supernova

Verovatno je čito ovaj članak u novostima pa iz ove rečenice to zaključijo..

Mi ćemo ove godine spojiti sve kablovske operatore sa "Telekomom Srbija", što će već 2020, a posebno 2021. godine, doprineti ubrzanom rastu prihoda "Telekoma Srbija".

Mada je moje mišljenje da to ne znači to što je on mislio da će biti samo jedna jedinstvena usluga već da će objediniti poslovanje.
I da će kablovsku nuditi ko još jednu mogućnost nešto tipa ko pošta što nudi adsl i kablovsku ili ko što i sam mts nudi antenuplus ili msat.


https://www.novosti.rs/vesti/naslov...ljubitelji-fudbala-moci-da-prate-Real-i-Barsu

A onda posl toga izađu ova obaveštenja koja se opet krivo protumače i na kraju dobiste neki datum i da mts i supernova objediniti ponudu.

https://mojasupernova.rs/a1231/Vesti/Novosti/Obavestenje-za-korisnike.html
https://mojasupernova.rs/a1233/Vest...i-nisu-presli-na-Supernova-pakete-usluga.html
 
Poslednja izmena:
Od danas mi na speedtestu vise ne pise Kopernikus sad pise "Moja Supernova Doo Beograd"
 
To znači, da od spajanja nema nista, čim su registrovali, to imaginarno ime od brenda.

Jedini razlog koji vidim ,da se ne spajaju, je moguća kasnija prodaja samo tog posebnog dela telekoma.

Ako se sećate, da je telekom ostao neprodat, zbog slabe procene vrednosti, mozda je vec sada doneta odluka, da se u prodaju telekoma ide kroz prodaju na delove.Na primer tri dela.MTS/Mts sat+Antena +Kabl/Telekom iptv,net i ostalo.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod mene i dalje Radius Vektor, jedino gde sam video Supernova naziv je u podesavanjima za karticu, ranije je i tu bilo Radius



Nego, kakva vam je slika na kanalu AMC, nikad nisam video tako nesto lose i grozno, kad su neke brze scene, kocka do kockice !
 
Kod mene i dalje Radius Vektor, jedino gde sam video Supernova naziv je u podesavanjima za karticu, ranije je i tu bilo Radius



Nego, kakva vam je slika na kanalu AMC, nikad nisam video tako nesto lose i grozno, kad su neke brze scene, kocka do kockice !
Amc slika je kao nekadašnji "DIVX" pikselizacije koliko hoćeš pogotovo na tv po tvom.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Sredili IPS kod konačno.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Amc konstantno štuca na tv po tvom.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jos uvek nisu pustili paket ili uspesno aktivirali kod karticu na jednom tv a na drugom (maminom) tv i dalje neki kanali rade a neki ne rade...

Kako je kod vas?
Da li jos nekome na NBG ovako problematicno sa zakljucanim kanalima i neaktiviranim kod karticama?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno