Šta je novo?

Stremio

Da, bas fino radi. Namestao drugaru na LG, ali nikako ne mogu dobiti opciju za promenu audio Track-a kada se gleda preko browsera takodje nema ni na PC-u preko browsera .(probao i preko Media station X-a takodje).
Idem na stranicu https://web.stremio.com, nekako najbolje radi. Probao sam jos neke ali nikako nemam opciju za promenu audio strema ( uglavnom daje ruski audio)
Da da, dobro si video ima opcija za promenu audio tracka. Nekad se desi da otvorim neki veći file i ide track na ruskom :) pa uglavnom se nađe neki od ponuđenih na engleskom, mada se dešavalo i da nema. Titlovi i sinhronizacija su za sada jedina zamerka.
Probaj sa adresom https://app.strem.io

Jel radi vama cyberflix katalog? Meni neko vreme ne može da sortira po streaming servisu, ako odaberem neki sa liste izbaci oops! This addon returned empty content
 
Nisam redovno pratio temu...ptočitah par stranica unazad ali ne nadjoh adekvatan odgovor. Pre nekog vremena sam izgubio brdo titlova na stremio, bukvalno ne mogu naći film sa našim prevodom. Sta se desilo i ima li nekog rešenja.
Da napomenem da je stremio instaliran na hipernet tv boxu, znaci android tv aplikacija.
 
Nema nikakvih brdo titlova niti ih je pre bilo. Radi samo opensubs v3 plus.
 
Ja imam opensubtitle v3 v1.0.0

Jel opensubtitle v.3 plus v0.0.4 bolji?
 
Ok naso nego mi nije jasna razlika izmedju v1.0.0 i te plus v.0.0.4
 
Plus v0.0.4. Imam obe instalirane. Običnu i plus.
 
Da li je još neko imao sličan problem, hteo sam gledati Dune 2 preko Strimia i non stop izbacuje grešku, odgledao normalno preko realdebrida i Fen add ona za Kodi ?
 
Radi i subscene i yify subtitles mada sve ima na opensubtitles v3 plus.
Kod mene nekih nedelju, dve Stremio izbacuje poruku da ne funkcioniše v3 Plus.
Prevode još uvek učitava sa drugih dodataka, sa te strane sve ok.
V3 Plus ću reinstalirati ovih dana, možda se zaglupeo.
 
Na krajunje zakucao, vrlo cudno ponasanje.
Na kompu odem u stremio ne izbacuje ni jedan link pise i dalje se dalje u biopskopu. Posle odem P Bay i otvorim torent stremio ousti ga odmah. Ugasim odem u app na TV i iz Doenloads pustim isti link i evo normalno radi.
 
Proradilo je kasnije jer je torrentio opet bio u kanalu. Dodajte bekap addone ako već nemate kodi, syncler, itd.
 
Da da do toga je bilo ali eto meni i nightcrawler zakucavao na Road House.
 
Annatar & Jackettio su radili.
 
Titlove za Lord of The Rings The Fellowship of The Ring opensubtitles v3 ne pronalazi, jel ima neko taj problem ?
 
Probao, ni kod mene nema ni jedan ali ima desetak v3 plus i yifi.
 
Ima bukvalno više od 20 titlova na v3plus.
 
Očigledno zavisi od fajla koji se pusti. Na osnovu naziva fajla addon traži titlove.
 
Ali im je sistem ocajan jer ne mozes da vidis naziv fajla (titla). I vrlo cesto ti ponudi gomilu titlova od kojih nijedan nije odgovarajuci (i to za popularnu verziju filma) i onda tako nasumicno biras. Bas moraju to da rese nekako, jedina velika mana stremia po meni. To i mogucnost da se stvari sortiraju na home screenu po zelji i bice vrh.

I da, ima malo problema sa exoplayerom na nekim fajlovima, pa prebacuje na libvlc. Kad se koristi kodi kao eksterni plejer, sve radi. Ali fali da srede i exo cisto da bi bilo zaokruzeno resenje u okviru streamlined aplikacije koju bi mogao svako lako da koristi.

Ne mogu da razumem ideju da ponudis titlove bez naziva. To bi funkcionisalo samo u zvanicnim varijantama gde je sve sto posto ok i samo biras jezik. Ovo kad je verzija titla najbitnija, stvarno ne razumem. Video sam jednom da je neki developer pisao da nema mesta u UI-u za to, ali to mi bas glupo zvuci. Vrlo lako moze da se resi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno