Šta je novo?

Starfield

Hvala za link al sacekacu da se sredi ili pojavi driver ili sta god za native 4k igranje,nisam fan ovih kerefeka.
 
Jel vec postoje neke odredjene verzije igre ili ne,gledam po podesavanjima upscalinga ima samo za amd karte,a ovaj gore video pokazuju dlss u cemu je caka
izasao je dlss mod kosta oko 5 evra i donosi sve kao da si imao u igri :D
 

LOL, sta su oni radili sve ove godine?!?!?. Tesko da neko moze da napravi krsten open world. Jedini open world vredan spominjanja je RDR 2, ali je on rucno pravljen do najsitnijih detalja, zato tako i izgleda i ima takvu mehaniku. Pri tom imaju endzin koji je svetlosnu godinu ispred ovog i imaju za klasu bolje dev timove za sve segmente igre. Dodatnu muku Starfieldu i svemu vezano za njega daje hajp izjava Todda o 1000 planeta. Bolje da su napravili rucno 30 planeta za 7,8 godina razvoja, natrpali igru kolicinom koju poseduje RDR2. Mass Effect 1 ima bolje pogodjenu scifi estetiku. Moderi ce im ovu krsinu dovesti u koliko toliko vozno stanje, kao i do sada, jer su Todd i Beth. najveci dzukci i lenjivci u gejming industriji.
 
Jel vec postoje neke odredjene verzije igre ili ne,gledam po podesavanjima upscalinga ima samo za amd karte,a ovaj gore video pokazuju dlss u cemu je caka
Ipak si u pravu, samo za AMD.
Klinac fura ovu rezoluciju za snimanje gameplaya, zbog YT.

1693854535698.png
 
Na Atlantisu sam roknuo jednu ribu u glavu iz zajebancije da vidim sta ce da se desi i kako reaguje. Riba nije umrla, vec je u zatvorenom prostoru krenula da trci sa pistoljem u loopu priljubljena uz prozor. 3 lika su pokusala da pobegnu sa sprata i zaglavila su se u vratima lifta. Posle 5 minuta skrivanja u jednom delu, spustio sam se na plato u Atlantis i kao da se nista nije desilo. Nisam imao nikakav wanted. Pa ***** mu mater!
 
A moglo je i ovako. Nije mode nego samo koncept. A nije isključeno da ćemo kad tad dobiti nešto slično.

zph0nnuy9amb1.png
 
Na Atlantisu sam roknuo jednu ribu u glavu iz zajebancije da vidim sta ce da se desi i kako reaguje. Riba nije umrla, vec je u zatvorenom prostoru krenula da trci sa pistoljem u loopu priljubljena uz prozor. 3 lika su pokusala da pobegnu sa sprata i zaglavila su se u vratima lifta. Posle 5 minuta skrivanja u jednom delu, spustio sam se na plato u Atlantis i kao da se nista nije desilo. Nisam imao nikakav wanted. Pa ***** mu mater!
Ima dosta bagova, posebno kad se krene sa Atlantisom. Imao neki side vezano za šankericu neku, krenem da joj priđem kad ona krenu da levitira prvo i odjednom ode u vertikalu kroz zidove, 90m udaljena and counting :D

Inače igra užasno izgleda, sve mi je na max, fsr off, vrs off, film grain na off (kako ovo ne volim tek) teksture u pojedinim momentima horor. LOD na udaljenim objektima je haos...
 

Sveti Georgije ubiva aždahu​

1693871733413.png
 
Sve me vise hvata strah da dugo iscekivani TES 6 bice toliko los, i da ce sa tim Bethesda u stecaj.
 
Ma kakav stečaj sada se sve prodaje čak i đubre. Pa i fallout 4 je bio đubre pa su ljudi sekli vene. Inače kada sutra kreće live za nas sa jeftinim kartama (da da kontradiktoran sam ali volim đubre šta da radim)?
 


Što više istražujem o igri, to me manje zanima. Deluje kao da je s razlogom od prvog dana dostupna na Gamepass-u, a videćemo da li će i kada ubaciti neki "creation club" u igru.


Njihova tehnologija, engine, nije adekvatna za ovakav tip igre. To je toliko zaostalo.
 
Klasican Bethesda rpg, ali i pored toga, ne mogu da prestanem da igram.

Nekoliko predloga za modove koji su meni drasticno unapredili iskustvo:
1. dlss frame generation mod (placa se 5$, pojavile su se i crackovana i free verzija drugog modera)
2. Natural LUT mod > boje su mnogo zivlje i hdr dosta bolje izgleda
3. 120fps Smooth UI > bez obzira na podesavanja, UI radi u 30fps (najvise se primeti u menijima i kretanju nisana)
 
Taj Mantis quest, iako simpatican, je teska navlakusa. Ima da se nadje jedno 40% bolji armor (sto se odmah na pocetku. Samo treba imati odredjene predispozicije. Inventar je odradjen kriminalno ja ne znam koliko puta sam prodao municiju umesto da je kupim. Nervira me sto je bolje da se legendarno oruzje nadje kasnije jer je dmg vezan za vas level kada ga nadjete ili u mom slucaju kada sam odradio quest...
 
Mantis armor mozete da reroll stats, quicksave pre nego otvorite onaj case u kom se nalazi, tada rolla stats

a sto se tice oruzja zavisi od baze, ima normal, zaboravih sledeci lvl, calibrated i advanced
 
Nazad
Vrh Dno