Šta je novo?

Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Ma bre skidajte, zasto da vam bandwidth zvrji prazan? Kad ja sa ovim krsom od wirellesa mogu da skidam, mozete i vi sa vasim kablovima.:)
 
Kako je to zanimljiv psiholoski efekat. Kako ljudima nije mnogo da recimo nabave 2 igre, svaka na po jedan DVD. Cim predje magicnu granicu od 10GB postaje mnogo. Fascinating...
 
Ovo je 4DVD a ne 2DVD.
A i ima nečaga u tvojoj konstataciji.Nije da nema.
 
Poslednja izmena:
Pa ako se nisu mnogo potrudili oko portovanja i ostalih najavljenih džidžabidža,onda...
Ne zaboravite kako se "provela" na konzolama
http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/starwarstheforceunleashed
http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/starwarstheforceunleashed

Da, u pravu si. Ispravka: 2 DL DVD :)....
Opet je ekonomičnije 4DVD od 2DL DVD, plus nekvalitetnost jeftinijih DL DVD koji "pucaju" pri prelasku zapisivanja na drugi sloj.
 
Poslednja izmena:
Pa ako se nisu mnogo potrudili oko portovanja i ostalih najavljenih džidžabidža,onda...
Ne zaboravite kako se "provela" na konzolama
http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/starwarstheforceunleashed
http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/starwarstheforceunleashed

Da... Navodno cist prosek... Starwars fan u meni se nada da su se opametili. Mislim sta su do sada radili ako ne ispravljali greske i unapredjivali je. Radili upscale textura da nam zabibere 14GB nicega?
 
Skoro svaki review kaze da ima fantastichnu prichui atmosferu shto bi jedino trebalo da star wars fanu u tebi bude vazno.
 
Poslednja izmena:
Ja sam presao PSP verziju i odusevio sam se pricom [jest da je bila osakacena u odnosu na nextgen verziju, but still]. Cant wait to play it.

Koliko vidim nema crack-a, nego se drive "cloakuje" pomocu Daemon alata. Verovatno ce se proper crack pojaviti uskoro.
 
Poslednja izmena:
14GB je verovatno zbog HD video inserata.
 
baš sam hteo da je skinem kad vidim COD:MW2 za xbox, reko ćao
 
jao, stvarno nisu slagali 24,6 giga posle install-a...leleee

edit:igra radi lekom koji je izasao, postoji pregrst opcija u igri kao sto su brightness, volume (music, fx) ako razumete moj sarkazam.... e da igra je lockovana po defaultu na 30fps-a. Sretji nigde kraja:D Probacu da se poigram s tim later, odo sad na fancy frushtuk u grad. Izgleda ok.
 
Poslednja izmena:
Jel iko može da potvrdi da li "ponovo napunjeni" crack radi na "osvećenoj" verziji?

Also BenRektum, ajd majketi pogledaj koliki je DIR sa video snimcima? Mozda dodatni jezici zauzimaju toliki prostor.
 

 
Poslednja izmena:



Probao jutros, ali me stvarno mrzelo da pišem, skidalo se nekih 6h, fantastično je, do jaja za iživljavanje
 
Poslednja izmena:
^ kakav ti je bio FPS sa tvojom 4850, i kako si podesio graficka podesavanja igre?
 
erm....sta je sa onim fpsom na 4850?! ako ce tako da mi radi necu ni da je skidam...
btw,kakve su kontrole? jesu ih sredili?
 
Cekam dok ne urade rekompres video snimaka. 14 giga je mnogo za dl.
 
Mnogo? Pa ljudi skidaju redovno filmove te veličine koji se pogledaju za dva sata :p
 
Ja skidam ... igrao sam na PS2 i na XBoxu sam probao .... valjda neće da razočara mnogo na PCu obzitom na moju konfig ....
 
nema podešavanja, jeste da sam bio pospan kada sam probao (6am) ali apsolutno nikakva podešavanja nisam našao sem podešavanja rezolucije.
FPS na uvodnom nivou je dosta slab, pada i do 15, ali na prvom nivou se ne spušta ispod 30, ali je logično jer je zatvoren i nema mnogo fizike, ovako u uvodnom nivou, čim se nešto veće dešava na ekranu, čim lete stvari i lome mostovi, igra se pokoči
inače izgleda extra. Sve možeš da s****š i sve da polomiš, samo je glupo što ti slomljeni delovi ubrzo nestaju a ostaju samo oni kojima možeš da manipulišeš. Igra je prevelika.. 24gb instalacija, jbt kao age of conan.... a jeste, svi filmovi su 720p kako mi se čini. Grafika je extra, za sada nemam zamerki, dosta bolje texture nego na xboxu... dosta smoother, dosta bolje

kontrole, probao sam keyboard+mouse kombinaciju, ne sviđa mi se, ovo je stvoreno za gamepad... zajebao sam se i nisam podesio da se igram na xbox360 kontroleru ali verujem da je na njemu savršeno igranje....
Kao što rekoh, igra radi savršeno na prvom nivou, ne uvodnom, ako radi tako i u nastavku, nema razloga da spuštam rezoluciju ili tako nešto, inače po skrinovima se vidi da sam probao u 1650:1080 ili šta već...

da, fps je lockovan na 30, ali kada radi u toj granici, izgleda fluidnije nego što predstavljaju tih 30fps-ova
 
Poslednja izmena:
Extra, a reci mi na koliko drzis procesor, posto vidim da je engine za fiziku iz GTA 4, a on sahranjuje sve slabije procesore?
 
na 3
 
a jel neko zna kako da namestim rezoluciju na 1366x768, u listi rezolucija imam 1360x768 ali nije to to, nije nativno za TV, vide se ostre ivice kad kad, desktop mi normalno tera u 1366 napravio sam custom resolution, ali ova igra ne vidi tu rezoluciju jel ima neko resenje? p.s. nfs i batman komotno sljakaju na 1366
 
editujes
C:\Documents and Settings\*USERNAME*\Local Settings\Application Data\Aspyr\Star Wars The Force Unleashed\CONFIG.XML
promenis
VideoWidth">1366
VideoHeight">768


licno, sad sam malo duze pikao i mogu reci da me odavno ovako nije smorila neka igra...
 
Poslednja izmena:
hvala lepo :)... mogli su barem da stave da mozemo da ukljucimo AA igra je samo za nijansu lepsa nego na konzoli
 
Tesko da bi onda bilo i ovih 30 frejmova u vecim rezolucijama... :)
 
igra je skroz na skroz neoptimizovana, a AA itekako fali, pa vide se krive linije, evo sad sam sredio rezoluciju pa se opet vide ali manje... jedino ako se zavalim u fotelju i gledam sa 2.5m daljine onda ne primecujem nista
 
Nazad
Vrh Dno