Šta je novo?

Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

probao juce malo, isto ona osakacena 5gb verzija, neki video ima zvuk neki nema, ali igra mi se nekako uopste nije svidela, sad se opasno dvoumim da uopste nabavim punu verziju... po meni prezahtevna za ono sto nudi a i nije nesto zabavna :( e da, i onaj meni, koliko god bio nebitan, je tako ocajno uradjen da me tacno i on odbija od igranja... kotor je za ovo deset u glavu. vracam se na borderlands :)
 
Igra nije nesto... Ocekivao sam malo vise, a inace to moram da prokomentarisem, meni za podesavanje je jedan od najidijotskije resenih ikada na PC-u... U stvari, nije ni resavan, vec ostavljen onako kako je verujem i na konzolama, zato je i to tako... Blagi uzas, tiha jeza... Skoro da nema nikakvu funkciju uopste...
 
Auuu... Igra je grozna. Prvo, bosovi se utamanjuju tipicno konzolaski, a to znaci otprilike u sinematicima! No aj sad to bi nekako mogao jos i da im oprostim, ali to sto kad god igras bosa kamera je fiksna, e to stvarno ne mogu... Nikada mi nisu bili jasni ovakvi koncepti, a nije ova igra jedina koja fura ovaj fazon. Valjda je to kao namerno da bi bosovi bili tezi, tek ko bi ga znao! Drugo okretanje lika kao i navigacija objekata kada ih lik grabne pomocu force powers-a je totalno lose resena. Mozda ovo drugo jos i funkcionise kako tako na kozolama jer pomocu gamepada se bas i nema bog zna kako fin osecaj, ali ostaviti to tako za PC je totalani promasaj! Mis je senzitivniji i brze reaguje, to je opste poznato, tako da mi nije jasno uopste zasto ovo nije promenjeno! Drugim recima, ko uspe da nacilja nesto nekim objektom i onda da ga ispali i pogodi cilj i sve to odradi rutinski u sekundi, svaka mu cast...

Trece igra se bez nekog posebnog razloga vuce na nekim mestima, te gameplay postaje dosadan nakon nekog vremena jer protivnici jurisaju ko muve bez glava a od ovih vecih npc-ova tipa sumohotke, garbadge roboti i sl. postalo mi je muka vrlo brzo. Naime, nijednom od takvih npc-ova ne mos proci kroz noge ili blizu sa strane, sto je totalno nerealno. Cim to probas, sledi nekakvo smesno stepovanje npc-ova koje se naravno ne moze ni zamisliti u filmovima a kamoli videti, ali ga zato ima ovde u igri i koje te bez pardona i prastanja obavezno baca na pod oduzevsi ti makar malo energiju, tek ove deonice su pravo mucenje, obzirom da se moraju ponoviti obicno barem jedanput (a cesto to bude i nekoliko puta).... Mislim sta reci dalje...

Jedino sto stvarno vredi je grafika koja zbilja blista na momente! Glavni lik je fenomenalno odradjen a recimo noricito su teksture barem meni interesatno resene kao uostalom cini se i kompletan enterijer, pa se vredi malo namuciti cisto zbog ovoga...

Sve u svemu, golema je ovo muka i to konzolaska, igra je za Star Wars fanove ali nista dalje od toga!
 
Znaci ipak je u pitanju Star Wars: Force Unleashed - Shit Edition (nisam mogao odoleti :D)
 
Jeste. KOTOR 2 je u svemu osim grafici 100 svetlosnih godina ispred ovog.
 
Ma de moze da se poredi Kotor sa ovime, ovo je igra za decu, slaba prica i ides i mases lightsaber-om, nije nista kompleksnija od Lego Star Wars-a, konzolaska glupost... IZvlaci je to sto je Star Wars i sve sto uz to ide...
 
Ma de moze da se poredi Kotor sa ovime, ovo je igra za decu, slaba prica i ides i mases lightsaber-om, nije nista kompleksnija od Lego Star Wars-a, konzolaska glupost... IZvlaci je to sto je Star Wars i sve sto uz to ide...

Taman tako, Jedi Knights 2 ili Jedi Academy ima daleko bolje resen gameplay od ovoga. Jeste da tamo nisi mogao bas da obaras star destroyer pomocu force powersa, ali je moglo da se odradi sve ostalo i to na daleko zabavniji i pa cak i funkcionalniji nacin... Tamo sam imao osecaj da je biti Jedi vitez zbilja mocna stvar, dok ovde taj osecaj bas nesto i nemam, ponajvise mozda zato sto neke storm-troopere koji spadaju u red opet najobicnijh neprijatelja ali imaju nekakav ko bajgi stit oko sebe (ovoga takodje nema u filmovima) treba bukvalno laserskim macem 10 puta saseci da bi ih oduvao. Cak ni combo udarci nemaju zadiljujuci efekat... Postoji nekakav cheat code koji aktivira upravo to, da mozes macem jednim udarcem ubiti stromtroopera, ali nisam to jos isprobao jer u toj varijatni se iskljucuje opcija za snimanje igre... Mislim, nije mi bas ni ovo najjasnije ali nema veze...
 
Poslednja izmena:
Mene ne privlaci da igram nesto iako sam ljubitelj SW-a i rado odigram svaku igru s tom tematikom, ova je stvarno bezveze, vise sam ocekivao, prosecna igra potpuno, moglo je mnogo mnogo bolje od price pa do samog gameplay-a, one borbe sa "bossovima" su smesne, a neprijatelji dosta glupi...
 
Jedino što mi se svidelo u igri je sam početak kad sa Dart Vejderom bacaš one vukije posvuda sa onim moćima. Sve posle je teški smor. Nisam ni stigao do tih boss-ova, a sve mi je dosadilo. A porediti ovo sa KotOR-om je pravo bogohuljenje. ;)
 
upravo je instaliram pa javljam utiske.....ali preci cu je pa ne znam kakav god smor igra bila :)
 
lego star wars zahteva mnogo vise mozga od ove baljezgarije.

a kad se setim jedi knighta II...
 
Ma ovo je totalni shit, da nije sw fazona ne bih ni 5 min igrao.
Ovako sam presao onu misiju na smeću, došao u onu mocvaru i tu je pao uninstall.
 
Poštujem ja takav stav, ali mene to ne zadovoljava. Probao sam pola sata i ustanovio da ova igra nije za mene...
 
Ja nisam ni toliko, pa necu da donosim neki zakljucak, dobice svoju sansu naknadno sada ima boljih stvari.
 
Probao, razocarao se, obrisao, obrisao fajlove, instalirao JK :)
 
Kao sto se u nekim razvijenim zemljama vise baci na hranu za pse nego u africi na hranu za decu, tako i moj bandwith moze da se poredi sa tvojim.:)
 
Nije problem ni do bw-a, imam ga dovoljno. Nije problem ni do prostora, imam i toga dovolno (5+ TB). Ali necu da cuvam ono sto ne zadovoljava neke moje kriterijume po pitanju kvaliteta kad tih 14 GB moze da uposli nesto kvalitetnije :)
 
um,osim nedostatka grafickih podesavanja nemam vece zamerke....force+havok su bruka :D
jes da nije bas najsjajnije odradjena upotreba sile,ali posle nekog vremena sam totalno prestao da obracam paznju na to i izivljavam se po onim jadnicima :)
 
Ja sam veliki SW fan i baš sam iščekivao ovu igru ali me nije oduševila :( Na žalost, ne može se ni porediti sa Kotorom ili JK mada ću je preći čisto da vidim celu priču, da nije SW sigurno bih je obrisao.
Mogu još da kažem da je u početku meni bila mnogo lošija nego kasnije (valjda zbog početnog razočarenja) tako da ako neko ima vremena i voli da ide i kolje neka proba igru obavezno :D

Ja sam stigo do pred kraj nivoa u džungli, posle robota, koliko nivoa ima uopšte?
 
Da li je probao neko da instalira novi patch? Meni prijavljuje "Software not found, please reinstall the game" ????
 
Probaj da patchujes igru na cistu instalaciju. Mislim da modifikovan .exe fajl pravi problem.
 
Nazalost, instalacioni disk nije vise kod mene :( Ako bi neko bio ljubazan pa da okaci originalni .exe fajl, bio bih mu veoma zahvalan :)
 
presao igru i bas mi lepo legla...jedna od boljih sw igara,ali poredjenje sa kotorom bi bilo bogohuljenje :)
....ali daleko od toga da je igra losa,stavise,bas sam se smorio kada sam je presao...i want more!

kako se otkljucavaju one bonus misije?
 
presao igru i bas mi lepo legla...jedna od boljih sw igara,ali poredjenje sa kotorom bi bilo bogohuljenje :)
....ali daleko od toga da je igra losa,stavise,bas sam se smorio kada sam je presao...i want more!

kako se otkljucavaju one bonus misije?

O falim te Boze da bar jedan vide sto i ja (na PS3 doduse :) ).
Upravo "ranim" hard disk sa rip verzijom pa da vidim radi li uopste.
 
Ima patch 1.1 da se skine, oko ~400+Mb je, a posle nodvd.
Malo sam probao igru i taman sam se ponadao da je tipa kao Jedi Academy, ali nije bas tako :(
Ali dobra je za razbibrigu, ides i tamanis sve oko sebe-pobio sam i svoju vojsku sa Vejderom, heheh :)
Idem sad da instaliram :type: Jedi Academy :Klanjanje koji sam presao nekoliko puta, igra jednostavno ima odlican gameplay koji je mnogooo bolji od Force Unleashed-a, samo grafika :(.
 
Ima patch 1.1 da se skine, oko ~400+Mb je, a posle nodvd.
Malo sam probao igru i taman sam se ponadao da je tipa kao Jedi Academy, ali nije bas tako :(
Ali dobra je za razbibrigu, ides i tamanis sve oko sebe-pobio sam i svoju vojsku sa Vejderom, heheh :)
Idem sad da instaliram :type: Jedi Academy :Klanjanje koji sam presao nekoliko puta, igra jednostavno ima odlican gameplay koji je mnogooo bolji od Force Unleashed-a, samo grafika :(.

no offence,ali dokle ljudi vise....potpisujem da je prva misija ******! ali,takodje tvrdim da je ovo najbolja sw igra gde je focus stavljen na upotrebu Sile i potpun osecaj moci koju posedujes,u cijem rangu JK bilo koji deo nema sta da trazi... mada jk:jo2 mi je sada pri kraju skidanja,njega jedino nisam celog presao pa cu da se bacim na posao

stvano moram da pitam ljude ovde na benchu,kojih vec ima previse,kako mozete da date komentar nakon 20ak min igranja? nikada mi to nije bilo jasno. valjda ide ono predjes pa ocenis,ne probas pa ocenis....awww
da sam tako slusao svaki mini review ovde ne bih nikada presao vecinu igara koje su izasle u poslednjih 10god ,)
 
Nazad
Vrh Dno