Šta je novo?

Star Wars: The Force Unleashed - Sith Edition

Po meni, jedine dobre SW igre su KotOR 1 i 2. Ovo mi deluje kao još jedna od onih igara pogubnih za miševe i tastature, ali možda može da bude opuštajuće, ako je priča, kao što kažu, dobra.
Ako ništa, bar će biti zanimljivo satirati onog kenjkavog Luka Skajvokera (kako me nervirao onaj blentavi Mark Hamil u toj ulozi) i Obi-Van Kenobija, još da postoji mogućnost da se na lightsaber natakne i ona žabetina Yoda, bilo bi super.

"May the scwartz be with you" (Mel Brooks)
Darth Revan :-devil-:
Volimo Dark Side a? :smackbum:
 
jao.... kako cete se samo razocarati...
 
Street Fighter jeste osvezenje jer je to jedina igra tog tipa na PC-ju koja se pojavila u zadnjih 5 godina. A igara kao sto je SW:FU ima koliko hoces (sve portovi sa XBoxa :D).
 
dokle god je sw moze da se vari......nisam probao,ali po onome sto sam video i sl slicne igre koje sam pikao sigurno cu preci igru bez obzira kakve krs ocene dobijala od pojedinih osoba
 
bice dakle klasicni button-bash-hack&slash...

nadam se da necu da se iznerviram u meri poslednjeg princa od persije... ili hocu ... uh bre... zivci, zivci...
 
Igra ce se igrati, ako ni zbog ceg drugog, onda zbog SW geekova, koji se tripuju na Dark Side nebuloze, a Sith Lord sa crvenim lightsaberom, koji kolje sve zivo i mrtvo im je, otprilike, ostvarenje fantazija... Yuck

Jedi FTW :p
 

Damn right! :)

Mada i ja uvek furam light Jedi (koliko god sam u mogutjnosti) ipak mislim da je pravi put onaj koji je izabrao Master Bindo (ionako u originalnom KotORu i dobar i los kraj su kesa, tj. balance is the key :smoke:).
 
Star Wars: The Force Unleashed – Ultimate Sith Edition Preview
Starkiller is back to make the PC bend to the Force.

star-wars-the-force-unleashed-ultimate-sith-edition-20090904032601067-000.jpg
 
Masina iz daleke buducnosti sposobna da pokrene ovu igru je najzad otkrivena...:zgran:

PC Minimum System Requirements

* Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2. Windows 7
* CPU Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor (Intel Core 2 Duo or AMD Athlon X2)
* Memory: 2 GB RAM
* Hard Disk Space: 23.8 GB + 1 GB Swap File
* Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
* Video Card: 3D Hardware Accelerator Card Required – 100% DirectX 9.0c compatible 256 MB Video Memory with Shader 3.0 support
* Video Card (ATI): Radeon HD 2900
* Video Card (Nvidia): Geforce 8800
* Media Required: 8X DVD-ROM drive
* Windows XP/Vista compatible mouse and keyboard or Microsoft Xbox 360 Wired Controller

This product does not support Windows 95/98/ME/2000/NT.
Recommended System Requirements

* Intel Core 2 Duo 2.8 GHz or AMD Athlon X2 Dual-Core 5200+
* 512 MB 3D Hardware Accelerator Card
* Video Card (ATI): Radeon HD 4870
* Video Card (Nvidia): Geforce 9800 GT
* Memory: 2 GB RAM

NOTICE: Some 3D accelerator cards with the chipset listed here may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by Star Wars: The Force Unleashed. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX compatibility.
Supported Desktop Chipsets

* ATI RADEON HD 2900, 3850, 3870, 4850, 4870
* NVIDIA GEFORCE 8800, 9600, 9800, 260, 280

NOTICE: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some disk and virtual disk drives.

Mac requirements coming soon!

:bottle:
 
Hard Disk Space: 23.8 GB WTF Sta su spakovali u ovo nekompresovani zvuk :d
 
wow! ma daaaaaaaaaaaaaaj, em nema teorije da skidam nesto toliko veliko,em ce ovi dripci na ulicama naplacivati po disku 400 din l
 
Kad se ovo ocekuje?
 
Poslednja izmena:
Ovo je izaslo i mogu reci da je OGROMNO! :)
 
14 giga :zgran:
 
Dva dana za 14 giga. Za nase uslove naucna fantastika :S:
 
Bio bi fazon kad igra ne bi radila bez Physx-a(ili kako li se vec pishe).
Nego, koliko god da me izlazak nove Star Wars igre obradjuje ne znam da li cu uspeti da nateram sebe da ubijem
Shaak Ti
. Mislim iako znam da je pricha canon jednostavno mi nije jasno zashto je George morao da ubaci taj deo.
 
Bice do ujutro skinuto :)
 
Pa ja samo kazem da bi bio fazon kada bi se nVidia isprsila, ali ne verujem ni da oni imaju toliko para. Mozda da je izashla za vreme Ultre, mozda bi tada tako neshto bilo moguce.
 
A da sačekamo prvo komentare da vidimo vredi li nabavljati uopšte :S: Što je mnogo mnogo je.
I plus za koji dan Dragon Ages koji je još veći od ovoga.
 
Vrh Dno