Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Cena za Spotify Turska su 18TL za single, 24TL za duo, 30TL za family (6 profila može) samim tim 30TL je 210 dinara mesečno podeljeno sa 6 profila mu dodje 35 dinara mesečno za jednu osobu (450 dinara godišnje)
Ako uspeš da napraviš sa turskim cenama računaj na mene za familiju
 
samo da znate da spotify ima lokalizaciju po zemljama. To znaci drugaciji sadrzaj za turske naloge nego za srbiju.
Ovo nije nuzno lose jer ce se pojaviti nesto sto nije dostupno kod nas, ali ce nestati nesto sto jeste.
 
samo da znate da spotify ima lokalizaciju po zemljama. To znaci drugaciji sadrzaj za turske naloge nego za srbiju.
Ovo nije nuzno lose jer ce se pojaviti nesto sto nije dostupno kod nas, ali ce nestati nesto sto jeste.
Misliš ako se kupi Turski Spotify, a sluša u Srbiji da sadržaj neće biti isti kao onom koji je kupljen u Srbiji i isto se sluša u Srbiji?

Ako je tako, ja nisam naišao na taj podatak. Video sam da kažu da može da se sluša svuda u svetu, a da ograničenja zavise od zemlje u kojoj slušaš, a ne od zemlje u kojoj je kupljen. Kao što i Netflix radi.
 
Nije, biblioteka ti zavisi od "prijavljene" zemlje - konkretno se vidi razlika kod mene koji furam US spotify i druga koji ima srpski.

Nije kao netflix.
 
Da li je neko već dobio “karaoke” opciju na Spotifyju. Vidim da su neki dobili, kod mene još ništa.
 
Ako ima neko slobodno mesto na porodicnom nalogu, hteo bih da se pridruzim... :)
 
koja je fora sa ovim "doživotnim pretplatama" koje se nude okolo?
 
I ja bih u neku familiju od 22.7 pa ako neko pravi ili ima slobodno mesto, nek računa na mene
 
Da li se na srpskom Spotifaju može aktivirati gift kartica koja je u dolarima? Da li će biti problem u valuti, jer kod nas je cena u evrima a gift kartica je u dolarima?
 
Kako se može videti razlika u sadržaju ako se kupi pretplata u drugoj zemlji (npr: Turska), a sluša se u recimo Srbiji u odnosu na nalog koji je i kupljen u Srbiji i sluša se u Srbiji?

U turskoj je prilično povoljniji, a postoji šansa da može da se plati kao i Disney Plus (preko Google Play-a ili Apple Pay-a;videti u temi za Disney Plus).
Ne bih išao na Tursku ako će mi osakatiti izbor pesama (kako naše, tako i strane). Sa druge strane, ne znam jel bolje uzeti na Srbiju ili Nemačku, ako će se slušati većinom u Nemačkoj.

Da li se na srpskom Spotifaju može aktivirati gift kartica koja je u dolarima? Da li će biti problem u valuti, jer kod nas je cena u evrima a gift kartica je u dolarima?
Ne znam, ali mislim da bi bio problem i da možda ne bi ni prihvatio poklon karticu, jer je očigledno za drugo tržište (Amerika ili Kanada u zavisnosti na čije si dolare mislio).
 
Ja iskreno mislim da je razlika minimalna u izboru pesama ako se kupi preko Turske, mislim da će više da predlaže turske pesme nego što će da osakati izbor pesama.
 
Ako otvaras preko Turske, nema mogucnost placanja preko Gpay-a, bar je tako bilo pre par nedelja kad sam pokusaovao...
 
Ne moze ni Paypal, samo visa, master, american e. I nesto discover... I mora racun da bude otvoren u Turskoj.
 
Jeste mora da bude otvoren nalog u Turskoj i Turska kartica jer poznaje srpske kartice ako se koristi VPN na Tursku
 
Jel ste išli kao što piše u Disney Plus temi?

Preko Bluestack-a ili telefona bez ikakvog Gmail-a, pa pravite novi turski Gmail, GP, a samo naša kartica? Onda se instalira Spotify na mobilni/BlueStack i preko aplikacije se plati, a sve preko VPN-a koji provereno radi?
 
EXPANDED PAYMENT OPTIONS

Spotify and Google Announce User Choice Billing​

MARCH 23, 2022

Today, we are excited to announce a new chapter in our partnership with Google: a multiyear agreement that represents a first-of-its-kind option in payment choice and offers opportunities for both consumers and developers.

Users who’ve downloaded Spotify from the Google Play Store will be presented with a choice to pay with either Spotify’s payment system or with Google Play Billing. For the first time, these two options will live side by side in the app. This will give everyone the freedom to subscribe and make purchases using the payment option of their choice directly in the Spotify app.

Over the coming months, Spotify will work with Google’s product and engineering teams to build this new experience, and we’ll roll out in countries around the world. Working together, the companies will test and learn, jointly exploring product innovations across the Android platform. We anticipate launching the first iteration of User Choice Billing later this year.
 
Jel ste išli kao što piše u Disney Plus temi?

Preko Bluestack-a ili telefona bez ikakvog Gmail-a, pa pravite novi turski Gmail, GP, a samo naša kartica? Onda se instalira Spotify na mobilni/BlueStack i preko aplikacije se plati, a sve preko VPN-a koji provereno radi?
nisam uspeo, ubacio novi g acc preko Bluestacka, nasa kartica,skinuo za verifikaciju. Okayfreedom, ne izbacuje mi da platim gpay/om nego samo da kucam broj kartice
 
Probaj VPN Turkey aplikaciju.
Postoji mogućnost da još nije dozvoljeno GP plaćanje za Tursku.

P.S. Nadam se da si iz Spotify aplikacije (u okviru Bluestack-a) probao da platiš.
 
Probaj VPN Turkey aplikaciju.
Postoji mogućnost da još nije dozvoljeno GP plaćanje za Tursku.

P.S. Nadam se da si iz Spotify aplikacije (u okviru Bluestack-a) probao da platiš.
da, iz bluestack-a
samo broj kartice trazi
 
Nazad
Vrh Dno