Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Poslao sam im opet aktivirano je napokon... Kontam da imaju solidan broj kupaca ali opet posle 3 nedelje šta čovek da pomisli sa takvim porukama...Sve u svemu za sad radi lepo i to su te familije isto...Pošto koriste VPN za aktivaciju verovatno uplate u nekoj državi gde je dosta manja pretplata i onda podele izmedju više ljudi koji su im uplatili...Videću koliko bude trajalo ali eto ipak nisu prevaranti hahaha

Aktivirali su napokon za sad radi sve normalno...Ali kažem posle 3 nedelje čekanja
Otvori Netflix podešavanja, vodiće te ne web stranu Netflixa. Tamo vidi za plaćanje na koju zemlju glasi i u kojoj valuti je plaćano.
 
Je li ima neko mesto u Spotify family ili hoće neko da napravimo zajedno? 👍 Već drugi put pokušavam ovde. 🙄
 
mora preko eksternog alata, nema zvanične varijante.
Googlaj i izaći će ti sajtovi koji se time bave.
 
Da li ima neki sajt ili program koji će da mi u pisanoj formi izvuče sve pesme iz playlista?
 
Sad imam sve playliste u CSV formatu (Excel tabela) iz Spotifaja i Tidala i zanima me kako da uporedim koje pesme ima u jednoj platformi a nema u drugoj?
 
Tesko. Ako su nazivi identični, može da se odradi vb skripta, ali ako se razlikuje i razmak, onda ništa od toga.
 
Vlookup to ne moze? Mada dok ne naucis vlookup, peske ces ih pre uporediti😁.
 
Sad imam sve playliste u CSV formatu (Excel tabela) iz Spotifaja i Tidala i zanima me kako da uporedim koje pesme ima u jednoj platformi a nema u drugoj?
kad prebacuješ plejliste sa jedne platforme na drugu preko tunemymusic.com, imaš opciju da ti prikaže samo pesme koje nije mogao da prebaci na drugu platformu. jedino to mi pada na pamet.
 
Jel može na Spotify-u da se radi pretraga pesama bez naloga (ili sa običnim nalogom koji se ne plaća)?

I ja bih hteo da vidim da li da ostajem na Deezer-u ili da idem na Spotify, pa bih da uporedim ručno svoju Deezer listu sa Spotify bazom.
 
Meni se na Spotify svidja sto ima postepen prelaz izmedju pesama a ne ono tipa kraj pesme,pauza pa sledeca pesma.
 
Da li može da se sa Spotify Android aplikacije izabere pesma, a pusti (reprodukuje) na Win10 aplikaciju?
 
Da li može da se sa Spotify Android aplikacije izabere pesma, a pusti (reprodukuje) na Win10 aplikaciju?
Može. Spotify tu radi perfektno.
Imaš dva načina.
1. da pustiš nešto na kompu i onda otvoriš android kada ćete pitati da li želiš da pređeš na telefon ili da nastaviš na kompu. Sve promene (i kontrola zvuka) rade na kompu.
2. da otvoriš na telefonu i na kompu i da na telefonu izabereš device. skroz dole levo kada si na konkretnoj pesmi. ispod shuffle dugmeta.
 
Da li neko ima problem da skinute podkaste dugo očitava u offline modu? Kod mene to traje oko 6-7s pri prvom očitavanju.

Screenshot_20220610-220619_Spotify.png
 
Da li je neko uzimao Spotify (family Paket) na neku drugu zemlju?

Jel prolaze naše kartice i gde bi bilo najpovoljnije?
 
Indija je najpovoljnija (family paket je manje od 300 dinara mesečno), pa onda i Turska,Argentina,Brazil al poznaje VPN pa ne znam koji bi se tu trebao koristiti
 
Poslednja izmena:
Indija je najpovoljnija (family paket je manje od 300 dinara mesečno), pa onda i Turska,Argentina,Brazil al poznaje VPN pa ne znam koji bi se tu trebao koristiti
Ne mogu da nađem koliko je u Turskoj na godinu dana. Kako to da proverim?

Na nekim levim sajtovima piše da je 30TL mesečno, što mu dođe 20-ak evra. Planiram letovanje u Turskoj, pa rekoh da iskoristim i uzmem gift kartice za Netflix, Disney + (ako ih imaju) i Spotify (ako je značajno povoljniji u odnosu na Srbiju.
 
Nazad
Vrh Dno