Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja nisam ni znao da to moze, sad probao i sljaka, cool stvar, ne treba mi novi daljinac :D
 
Misle, zato sto u njima (nama) vide puno dodatne love.
Ne da ce skoro svaki novi korisnik uzeti remaster, vec i deo starih.

A kako znaju, vrlo lako. Kapiram preko korisnickog naloga. Ako si imao aktiviranu PS3 konzolu i posle imas PS4, znaci stari si korisnik.
Ako imas samo PS4 nov si korisnik.

Tu nisu potrebne nikakve ankete, sve sistemski vide.

P.S. Sto se tice GoW, tu mi jedino nesto nije jasno. Kako nisu ubacili neki Collection remaster ? Mislim sta ce mi samo treci deo, hocu i prva dva. Evo lepo kao Uncharted. Jel ih to samo mrzi ili...? Uzimaju 40$ po igri, a mogli su 60$.

Oni i jesu uradili nešto slično, ali samo za Ameriku i Kanadu. Sa GoW remasterom dobiješ besplatno 90 dana da igraš keca i dvojku na PS Now.
 
Igra li iko Rocket League [free on PS+]? Igra je jednostavna za igranje i fantasticno zarazna, ali nudi dosta prostora za ucenje naprednih taktika.
https://www.youtube.com/watch?v=IsBOoY2zvC0

Serveri za online su povezani izmedju PC-a i PS4, tako da igraca ima uvek online ma kada da upalite igru [velika vecina ih je sigurno sa PS4]. Developeri su imali problema sa serverima u prvih par dana [kada je vise od milion igraca iznenada zaigralo igru], a sada su stigli vec do preko 4 miliona downloadova igre.
 
Poslednja izmena:
Meni je Rocket League besmislen i haotican. Makar da su ubacili nesto malo vise modova... online je katastrofalan, danas nismo uspeli ni da napravimo party. Nije mi jasno odakle mu tako dobar metacritic rating.
 
Rise of the Tomb Raider stize 10. Novemba na XO i X360, na PC "early 2016.", a na PS4 "holiday 2016."
 
MS ima para, vidi se. Mada TR i nije bas neki system seller [makar prosli nije bio], videcemo koliko ce im se isplatiti ovo.
 
Ne znam ali iznenadio sam se, jer je prvenstveno bila najavljena kao Xbox only igra...
Mislim deo mene je potajno znao da ce ovo uraditi, ali ipak. Uzimam sigurno.
 
Iako ću do kraja godine pazariti i Box, ovo sa TR-om što su napravili je nešto naj*****nije ikada. Još ako igra ne bude toliko dobra kao prvi deo, tek će onda biti fail, jer računaju na zaradu od par miliona potencijalnih kupaca u odnosu na 20-ak miliona koje broji PS zajednica. A kakvi su ******i napraviće neku parity varijantu da se box, pc i PS4 verzije ne razlikuju.
 
Inače bi se na PS4 baš naprodavali ove jeseni/zime, objavljujući igru paralelno sa novim Unchartedom i remasterom starih Uncharteda. :d
 
Ovo je tragedija ako Tomb Raider 18 koji je od drugog dela vec shit, toliko kasni na PS4 :d
 
Ne znam ali iznenadio sam se, jer je prvenstveno bila najavljena kao Xbox only igra...
Mislim deo mene je potajno znao da ce ovo uraditi, ali ipak. Uzimam sigurno.

Nije bila najavljena kao Xbox only igra, vec su MS i Square od prvog dana radili komplikovan PR speak u kojem su odbijali da kazu tacno sta misle pod "exclusive for Xbox this holliday". Ponasali su se bas ko tvrdoglava deca oko toga.

Par dana kasnije posle pritiska javnosti, Square i Phil Spencer su rekli da je u pitanju samo timed ekskluziva, a sada [iznenadjujuce] samo par meseci pre izlaska igre objavise i tacne tajminge za sve platforme.
 
Toliko o njihovom "Uncharted-u" [emoji14] Igraće se ovo na PC-u pun gas hehe.
 
Ovaj Tomb Raider nikada nije bio najavljivan kao Xbox only igra. Od prvog momenta kad su ga najavili rekli su da je timed exclusive za Xbox One, a da će na ostale platforme doći kasnije.
 
Inače bi se na PS4 baš naprodavali ove jeseni/zime, objavljujući igru paralelno sa novim Unchartedom i remasterom starih Uncharteda. :d

Novi Uncharted ne izlazi ove jeseni/zime već na proleće 2016. Ima tu dosta vremena da se zaradi, čak i sa remasterom starih. Ja bih uzeo i jedno i drugo npr. Tj. najverovatnije i hoću ...
 
U4 najkasnije izlazi 31. marta sledeće godine, a Remaster trilogije izlazi 7. oktobra tekuće godine.
 
Ko zna kada ce U4 tacno izaci, ja ne verujem nesto release datumu. A do izlaska novog TR-a na ps4 ce se vec obrnuti U trilogija sa sve U4 ako ga i puste na vreme.
 
Novi Uncharted ne izlazi ove jeseni/zime već na proleće 2016. Ima tu dosta vremena da se zaradi, čak i sa remasterom starih. Ja bih uzeo i jedno i drugo npr. Tj. najverovatnije i hoću ...

Novi Tomb Raider izlazi na prazničnu sezonu za Xbox, a na proleće za PC, tako da se okvirno gledano sasvim poklapa sa Uncharted/Uncharted Remastered terminima. Stoga, nimalo ne čudi što će ga Playstation 4 dobiti dosta kasnije.
 
Izlazak ROTTR nema nikakve veze sa izlaskom Uncharted 4. Vec sa ugovorom koji su CD/SE potpisali sa MS, pa zato igra na PS4 dolazi tacno godinu dana kasnije.
Izlazak ROTTR na XOne bi se poklopio sa Uncharted 4 da isti nije odlozen.
 
Izlazak ROTTR nema nikakve veze sa izlaskom Uncharted 4. Vec sa ugovorom koji su CD/SE potpisali sa MS, pa zato igra na PS4 dolazi tacno godinu dana kasnije.
Izlazak ROTTR na XOne bi se poklopio sa Uncharted 4 da isti nije odlozen.

Sačekajmo još malo, odložiće oni TR za proleće 2016.
 
^ Za Xbox One? Ja mislim da nece, igra je skoro pa gotova, mada sve je moguce.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno